Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk süt a nap, de -3 fok van.
Pénteken reggel még én is 5 cm havat kapartam le az autóról reggel.
Sajnálatos módon félrevezettelek a múlt heti tavasz jóslatommal.Itt legalábbis még egész héten tél volt.Sőt még a következőre is ez a kilátás.Ezen a télen érdemes lett volna kivonatni a motort a forgalomból.Szilvesztert kivéve ősz óta nem ültem rajta.
Nekem tetszik!
Elfogadnám.
A motor revüben ajnározzák ezt a ratyi CB 1100-at így szép úgy látszik nem ismerik a Kawa Zephyrt...
Kawa rulez!
Hát végignéztem az összes típust,de ha nem kawám lenne akkor a BMW kéne (1200Gs) vagy a Triump tiger .Mondjuk ilyenem sose lesz.(a BMW 4,5milla),de ha hiszitek ha nem a többi sehol sincs a kawához kidolgozás terén.A honda lehet hogy tartós de az 500-as ami most jött ki tiszta műanyag.(talán a tank is vagy valami tároló lehet a helyén mert elég műanyagos volt a fogása)Az új cb se egy nagy durranás.Látszik hogy a hondát se japánban gyártják.(Nem mindegyiket)
Megint elbassza a Kawa az 500- as kategóriát- a Honda már lépett, és egyszerre három modellel. Bár gondolom a Kawánál úgy vannak a 300- as Ninja meg a csupasz változata is tud majdnem ennyit mint az 500- as Honda- akkor minek? Egyel feljebb meg ott a nagyszerű Er-6. Nekem ettől függetlenül hiányzik egy kipofozott és injektorral megspékelt Er-5 NEW Replica!
Brutál a Z 1300- azzal a sor 6 hengerrel!
Hát igen- a Zék!

Jó lett a 800-as most olvastam a tesztjét a motor revüben, de a lámpa idom, és a kipufogó nekem nem tetszik, sem ennél, sem az összes új motornál- szerintem borzalasan néznek ki!
Zimi!
Hogy tetszik a W 800 café raceresítve?
Ó ne is fájdítsd a szívemet!
Annyira elmentem volna rá! Erre műszakot váltottak alattam és még holnap is mehetek melózni, de helyette hétfőn szabad vagyok-juppé- mi a pék faszát csináljak hétfőn?
Igaz, hogy nem motor de ha már ott voltam...
Ez meg csak úgy
Ja,hogy a pipis meg a zongoratologató se sértődjön meg...
Na ,egy kis nyálcsorgató vidéki cimbiim számára a nagyfaluból
Helló!

Tudnál nekem árat mondani KLE 500-hoz való komplett benzincsapra és külön a benzincsapban található membránra?
Köszönöm!
Üdv!

ER-5 gyújtáskapcsolóm van eladó 7eFt.
A Bridgestone BT 45- nél is ez a helyzet- ott sem egyforma.
Akkor legközelebb nem hejjdenyaút veszek.Bepróbálok valami mást.Akár ez is lehet az alany.Nem vagyok vallásos e téren.(Sem.)
Igen, ennyire :) pedig ugyanaz a széria, Lasertec mindkettő:)
Ennyire különbözik az első meg a hátsó cipő mintázata?Nem baj.Csak kérdem mert nekem szemet bökött.
Nekem az előző motoromon volt ilyen első gumi és nagyon meg voltam vele elégedve! Jól tapadt még esőbe is!
Igen, a Heidenau árban jól felment sajna...
Engem ez az új Michelin piszkál- hogy milyen lehet érzésre egy radiál. Vajon érezhető- e majd különbség?
Remelem hogy igen, heidenau ugyanannyi arban, ill dragabb kicsit. Metzeler.hu rol rendeltem 46500 volt a ketto