Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Sparban drága, viszünk mi, ötcccáááá
azt hitted....
na mi van Papucsos, előkerültél?
És már nincs egy nap sem csak egy jó fél -majd rakok ki én is kis táblát hogy Hondával tilos bejönni- tudod vissza kell adni a tavalyi "poént"
Nem a Kawasaki uralomnak hanem neked lesz véged te csirkeszárnyas!
TRÓÓÓGEREK!
Már csak két nap!
és vége a kawasaki uralomnak!
Nekem sajnos nem jó az aktív hangfalam. Csak egy rádiót tudnék vinni, majd hallgatunk MR2 Petőfit.
Nem hozom, mert céges, meg a kijelzője szarakodik.

Poharat, tányért hozhattok, de a házban is van valamennyi tányér, eldobhatót meg helyben is tudunk venni a Sparban.

El ne felejtsük, hogy vasárnap nem lesz nyitva bolt, szombaton gondolni kell a vasárnapi reggelire is!
Az enyémen 150-es van. Elfér.
Érdemben ennyit tudok hozzászólni. Hogy jobb-e, rosszabb-e fogalmam sincs, mivel 2 hete vettem a motort ezzel a gumival.
Bocs, hogy beleugatok, nekem Ninjám van ugyanilyen gumiméretekkel, nálunk is többen akartak 150-es gumit optikai tuning vagy egyéb miatt, de végül a többség le lett beszélve gumisok, tapasztaltabb motorosok stb. által, vagy csak simán rossza tapasztalat volt: a 130 helyett a 150-es valóban rontja a kanyarodást, nagyon összehúzza a gumit, így csökken a tapadása is; nem jó választás. A 140 még elviselhető, azt többen is szereltek fel (de igazából tényleg fölösleges, és azzal is érezhető azért a picit rosszabb kanyarvétel).

Ha mindenképp szélesebb gumit akarsz, akkor szélesebb felni kell, ha érdekel tudok linkelni, itt talán a Darázs Garázs árulja (17"-os, amire 150-es gumi kell). De az már egy komolyabb beruházás/átalakítás.
húú, de boldog lesz
Köszönöm!
Köszönöm a válaszokat!

Meggyőztetek....ezért kérdezek mielőtt vásárolok! :)
Mindenképp jó lenne....esetleg tudsz egy linket mutatni ahol meg lehet vásárolni?

Köszönöm!
HA kicsit szélesebbet akarsz felrakni akkor rakj fel 140- est Bokkon mindig azt tesz fel. Az még egész jól használható- de az sem éri meg azt a pár ezer többletet amivel többe kerül!
Nem lenne jó neked is a fasza új Michelin radiál? A rendes gyári méretekben?
Elfér de semmi értelme!
Jól be is húzza a vékony felni gömbölyűre. NAgyon elég az a 130- as!
Euromotor-nál vettem. Kb. 30000Ft volt kompletten. 17500 volt a kar, és 12000 valamennyi a KIT platnival.
Külön a KIT 6000 párszáz ft lett volna.

Üdv.
Volt már aki kipróbálta.Úgy dereng nem vált be neki.Mintha a kanyarodásban bezavarna.De nem tuti,hogy jól emlékszem.Én nem tennék nagyobbat de ez magánvélemény persze.
Sziasztok!

A motoromon nagyon kopottak a gumik és vennem kell újakat. Arra gondoltam, h hátra 150-es gumit tennék mert jobban tetszene.......szerintetek elférne? Tett már más is ilyen merényletet rajtam kívül?

Köszönettel: Szabolcs
a kappa karokat hol vetted és mennyiért?
Ő megy lütyőhöz!
és az uramat hova tesszük?
Kriszti akkor te velem alszol?
Telefonon is tudok vinni zenéket- meg lenne egy kisebb hangfal szettem, de a nagy ami jobban szólna az itthon marad- amúgy sem akarok sok cuccot vinni- fa..om cipelgesse a maradék helyen azokat. Zimi hozol te?