Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bázismotor vagy pl redline kawasaki a gyári kb 8000Ft ha jól emlékszem az után gyártott japánt 1500Ft körül
Szerintem az elnevezés Kawáéknál inkább kategória kérdése, mint típusazonosságé, azaz hogy kb. milyen célokra szánják. Mindkét ER megbízható középkategóriás sorkettes naked allrounder (az F később jött ki), ahol inkább a sokoldalú használhatóságot, barátságos karaktert, mint a sportosságot hangsúlyozzák (ellentétben a Kawa általános image-ével). Viszonylag olcsón és könnyen fenntartható, tökéletes túrázásra, ingázásra, városi használatra, néha szerpentinen is élvezet megkergetni, de nem ellenfél pl. egy sportmotornak. Az ER is biztos "everyday ride" vagy valami ilyesmiből jöhet.
sziasztok srácok, van tippetek vagy vmi jó forrásotok, hogy hol kapok a Gusztihoz karburátor tűszelepet?
Azért az elnevezés kicsit félrevezető.Régen azt hittem közeli rokonok.De a vízpumpa fedelén kívül más azonosságot nem találok.Ja de:sor kettő.
Nem.Az is teljesen más.
A motor se nagyon.Vagy tévednék?
Hali!

Köszönöm a válaszokat......és igen er-5 akartam írni!
Bocsi!

Üdv
Igen, abban nincs különbség szerintem. Már ha Er5-öt akartál írni
Az er 5 meg az er 6 légszűröje köszönő viszonyban sincs egymással.
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, h a 99-es er-5 és a 2006-os er-6 légszűrője között van különbség! Ismerősömnek volt egy 99-es er-5je de eladta és maradt neki egy légszűrője! És azt meg tudnám venni jó áron, csak kérdés, h az én 2006-es motoromba stimmelne e?
Az összes er-5be ugyan az a légszűrő van?

Köszönettel: Szabolcs
Érdekel valakit zsírúj XL-es Spyke ST305 nyári verseny bőrkesztyű 20.000Ft-ért?
Neten rendeltem, kicsi lett.
Lenyúltad?
Ugye- ugye!
Nincs? Akkor megszívtam, nem veszek ilyet.
Szép ez a motor nem vitás.Viszont szerintem ABS ezen sincs.
Mindenhol hisztis.
Csak a youtube-on motorozom, és úgy nem az igazi.
Remélem ti azért motoroztok.Mióta Zimitől hazaértem be sem indítottam Rosinantét. A rovargyűjteményt is csak pénteken vakartam le róla. Itt most elég hisztis az időjárás.
Ennyiért is megéri- ez lassan egy átlag ár lesz..
Persze ha annyival jobb akkor megéri.Megvizsgálom a kérdést.
mhmax tudott régebben valami ismerősén keresztül olcsóbban is szerezni 2500 körül- ebben meg az a drágább hogy ha így megrendeled előre utalással akkor nincs postaköltség- illetve van csak már bele építették az árba.
Kicsivel drágább az Actevonál.
Ezt vedd meg bele!

Ha ettől sem lesz jobb a váltód- akkor irány a szerelő!
Köszi! A váltóm tavaly ősz óta nehezen kapcsol lefelé néha. Ha egyet váltok, semmi gond. De ha mondjuk 6.ból 3ba akkor lehet érezni, hogy nem veszi. Gondoltam, hogy olaj baja van, lecseréltem(castrol 10w50). Nem segített. Toltam szét egy picit a rudazaton, hogy hosszabb legyen a váltó útja. Semmi. Most utoljára azt mondták, hogy mégiscsak az olaj lesz. Tegyek bele mondjuk repsolt. Mégegyszer írom, hogy nem mindig csinálja, sőt a hegyekben(forróbb volt) szinte nem is volt baja. Van-e valami vélemény skacok? Köszi!
enyém meg alsóban lehet ez lesz a baj!