Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia az igazság szerint csak az agyrész kellene de ha komplett kerék féktárcsa akkor sem kell.ajánlatom már van pár 15-18k de még keresgélek.te mennyire gondolnál?üdv dio
Teljesítményszintet. Manapság szerintem ennél már csak (sokkal) jobbakat kapsz, úgyhogy ezzel ne nagyon foglalkozz !
Kb. gőzöm sincsen így, pc előtt ülve, de én végigmérném a kábelezést, mert az első gondolatom az lenne, hogy valahol zárlat van és az teszi taccsra a CDI-ket.
Mégis mennyit szánnál egy kerékre ? Féktárcsával vagy anélkül ?
Mert esetleg elgondolkodom a (pót)kerekem eladásán.
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem! Kb egy hónapja motoroztam, 140-es tempónál rá satuztam aztán se kép se hang a motoron. A szerelő most már annyit elért hogy minden működik a gépen csak nincs szikra.
2db cdi egységet cserélt, de valami kinyírja. Tudna valaki segíteni?
Előre is köszi!
Hello, kérnék egy kis segítséget. van klr 650 motrom és azt csinálja, hogy beindítom alapjáraton jár, jól veszi a fordulatot, de ha berakom sebességbe és kiengedem a kuplungot akkor elkezd durrogni és leáll. azt simán újra lehet indítani. mi lehet a baj?
sziasztok keresnék tárcsafékes hátsó kereket klr650hez vagy ha ugy van elég lenne maga a kerékagy is.köszi dio
10.000-ért odaadod a 3-at együtt?
Oldalidomok nincsenek meg, ami az ülés alatt van?
Az ilyen öreg masinál sokkal jobban szeretik az ásványi olajat, lehetőleg olyat tegyél bele.
Eshogy szintetikus vag asvanyi olaj kell mert azzt nem irtad le;-):-)koszi
Az mit takar sae sf stb...?
Koszi szepen kiprobalom!:-):-D:-D:-D
Akarom mondani, hogy KLR600-ba ! :-)
A KL500 - 650 - hez a szervízkönyvem SAE 10W40 , 10W50 , 20W40 vagy 20W50 -es, SE vagy SF olajat ír. Szerintem a KLR500-ba is pont jó lesz ezek közül valamelyik. :-) Én most 10W40-est használok az enyémben.
Sziasztok nekem van Klr 600 1987es évjáratu motorom esetleg meg tudnátok mondani milyen olajat öntsek bele? Előre is köszi!
Ja bocsi neked szívó kell, az is van 41,75 Euro a kettő.

http://www.ebay.de/itm/Einlass...
Kb. 12000- magyar forint...
Hali.
Itt nézd meg:
http://www.ebay.de/itm/Auslass...
A két kipufogó szelep postával együtt 44 Euro.
Esetleg a rendelésben tudok segíteni neked..
Úgy ahogy mondod,de szívó szelepet nem találok sehol :( :)
Szia.
Már elkeklt . Tegnap vitték el.
sziasztok
Klr 600 -asba hol tudok venni szívó szelepet?
a válaszokat elöre is köszönöm
helló meg van e még a motorblokk és hol található helyileg
és működőképes e?
Remélem igazatok van és valóban semmi baja sincs. Bár ez a 3/4-ig melegedés sima utcán, tehát nem terepen történik.
Semmi..... A klr -nek elég jól mozog a víz hőfoka, terepen állandóan kell menni a ventinek ! ( kapcsoló )
Szerintem semmi. Az enyém ugyanígy működik, csak nekem magától kapcsol a ventillátor. Menet közben fél alatt van a víz, erdőben gurulva háromnegyedik, és többször bekapcsol.