Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, alkatrésznek keresek klr 600-at. Ha neked van küldj képeket.
Üdv. Tibor.
FOX RACING XL ES MEGKÍMÉLT 63-64 CM es buksi ...eladó..betonon való túrázásra használT! eredeti ára minimum 150 euro... ELADÓ 16 000FT 20 496 5113
sziaszok.
mivel klx topicot nem találtam a forumon,ezért gondoltam ide írok.
télre akarnék venni egy endurot, nézegetetm a klx 650eket, tudom hogy van belőle C verzió, fém tank önindító stb,,meg R es verzió ,ami müanyag tank csak berugós ilyesmi. kérdés,hogy valakinek van tapasztalata velük?
a C verzió nem túl nehéz terepre?
másik kérdés, a C és R verzió hengerfeje megegyezik ?
előre is köszi a választ
üdv :Tomi
Sziasztok
Idő és pénz hiányában lenne egy eladó Klr600 am darabokban,felújitott hengerfej,egy plussz blokk alkatrészenk
130e ft-ért
Sziasztok! Ha valakit esetleg érdekel, eladóvá vált a KLR-em!

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Ha esetleg érdekel valakit bütykös gumi.A hátsó MEFO 140/80-17 99%os az első MICHELIN 90/90-21 90%os.
A torlótárcsád szabadon mozog? Nem szorul?
Szeva!
Én a karbipucolás után a benzinszintet,co csavart nézném meg.
Sziasztok! Nemrég vettem egy 88-as 250-es KLR-t. Az a gondom vele, hogy ha üresben de úgy vettem észre, hogy terhelésen is lerántom neki a gázt akkor a motor fordulat 3-4000 körül megáll, majd gondolkodik 1-2 másodpercig és utána pörög tovább. Szerintetek mi lehet vele?
Minden motorba 21 wattos kéne, de néha betesznek 10 wattosat is, főleg a picikbe.
Szevasztok !
Ha érdekel valakit, van egy a CSE-TÖM által, az eredeti alapján legyártatott hengerfej tömítésem. Nem került felhasználásra. KLR 600-hoz, ára 1200 Ft. A dunántúlt járom, esetleg személyesen is át tudom adni, vagy postázom.
06-30-258-5160
Sziasztok! Megtudja nekem mondani valaki,hugy a KLR 600-as motorokba hány wattosak az index izzók?
Sziasztok. Most cseréltem a klr be olajat és nincs benne az a kis cső.
Mit a teendő ilyenkor tud e valaki segiteni?
köszike
10.000-ért odaadod a 3 főidomot együtt? Merrefelé laksz?
Oldalidomok nincsenek meg, ami az ülés alatt van?
ok köszi amúgy szép helyen laksz nem rég jártam a közelben nagyon tetszett
igen elfer. Az enyemen is az van.
Még annnyi kérdésem lenne hogy KLr 650 nek elfér hátul a 130 as gumi?
Üdv Klr 650 hez keresnék szelepdekni feldelet van e valakinek bontottan és mennyiért előre is köszi .
A következők miatt lenne rá szükség.
Ha egykerekezek a motorral akkor állandóan a kartercsövön felböfögi az olajat a légszűrőházba.
Ezért arra gondoltam hogy lezárom a blokk hátulján lévő kerternyilást és előlre a szelepdekni fedél tetejére vágok egyet hogy ott távozzon a kartergáz egy csövön keresztül, sok hondánál igy van szerintem kivitelezhető. DE várom az észrevételeiteket ezzel kapcsolatban is.
persze hogy van a gumira rá is van irva hogy tube tipe vagy valami ilyesmi
ááh köszönöm széépen ééértem...és hol tudok olyat venni?
Van! Ha küllős a kerék, akkor belső is kell! Legalábbis én így tudom.
Lehet hogy hülye kérdés de valaki remélem válaszol rá....

Kawasaki KLR 600 hátsó kerekében van belső?
rendben köszi!azért ha nem lesz más majd kereslek üdv dio
Hát, szétszedni nem fogom a kereket az agyért, ráadásul nem is akarom elkótyavetyélni, azért is kérdeztem menyit szánsz rá. Mert van az a pénz, amiért persze odaadom. :-)
De a 15e-es ajánlat szerintem teljesen rendben van, én sem adnám oda olcsóbban. Kint a legolcsóbb ár 80€ volt és még akkor ide is kell kerülnie.
Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy a fordulatszámmérő sebességbe nem megy fenntebb 5-6 ezertől és a végsebesség is csak 110 esetleg ha valaki tudna segiteni azt megköszönném (KLR 600)