Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a szelephézag kicsi.
Sziasztok !Az lenne a kérdésem hogy hol találok kawasaki klr 250-eshez kuplung bowden-t ? Csak mert sehol nemtaláltam az interneten ! köszönöm a válaszotokat előre is
sziasztok! a segítségeteket szeretném kérni. klr 600-am hidegen egy kicsit nehezen, de beindul, és ahogy bemelegszik és leállítom akkor meg kell várni hogy visszahűljön mert egyszerűen nem indul be. az lenne a kérdésem hogy mi lehet a baja, vagy mit csináljak neki? a válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok!Segitségetekett szeretném kérni.Van egy klr600-om és felmelegedett és le állt,edig nem csinált ilyent!Kb 10perc mulva rtá rugtam be indult.De arra gondoltam,h nem müködöt a hő fok visza jelzőm és a ventilátor sem.Mivel elvitem szerelőhöz és hát bazta visza dugni a sarúra a vezetéket.De most vissza dugtam és minden működik.Szerintetek lehetett ez a hiba,h fel melegedet a víz.?Válaszotokat előre is köszönöm!
üdv. hűtő érdekelne. írj és megbeszéljük
vallyon.david93@gmail.com
Sziasztok!

Típusismerőktől szeretnék tanácsot kérni.
Hobbi célra keresek endurot. Ez azt jelenti, hogy közúton, és terepen is használnám egyaránt. Könnyű terepen, bejárni vele a földeket, hétvégi barangolásra. Eleinte 250-350 ccm körül nézelődtem, de csak a "nagyok" jönnek be jobban.
Kinéztem most egy Kawasaki KLR650-est (1990), ami ránézésre igen jó állapotúnak tűnik.
Tanácsokat kérnék, valamint véleményt a típusról, hogy milyen a fogyasztása, mik a típushibái amikre érdemes odafigyelni, motorozhatósága (terepen, közúton), tapasztalatok, ilyesmik.
Eddig inkább Suzuki DR-t, Yamaha TT-t (és XT-t) nézegettem inkább, de ez a motor most megfogott.

ui.: Természetesen nem vagyok kezdő motoros.

Üdv.
Sziasztok!
Ha kell valakinek, rengeteg klr 600 alkatrészem van.
(blok, kerekek, fényszóró, első teleszkóp, hűtő, stb).
Üdv Tamás
Nekem van rá gumim.209311094
Nagyon meg köszönöm a segítséget! Még érdekelne rá gumi is olcsón 130/80-17 új vagy alig használt kéne meg KM spirál meg lenne pár dolog még ha valaki tud segíteni szívesen venném laci2101@citromail.hu
Szia! Láncszettben tudunk segíteni. Ha gondolod küldj egy e-mailt. Elérhetőségünk adatlapon
Sziasztok vettem egy KLR 600 Csapatni meg bohóckodni. Az lenne a kérdésem menyire bírják ezek a megterhelést a meleget meg ha hajtva vannak ? Másik kérdésem a következő milyen Árba van rá nagy lánckerék meg lánc szett ? és hogy 10l fogyasztás az jónak vagy rossznak számít én egy kicsit soknak gondolom ! Válaszokat előre is köszönöm :D
szeva van egy karbim kicsit kopott membrán jó suber az ami mozog benne jobban motor jól ment vele.kb egy tizes de beszélgethetünk én már nemigen rakom össze a hatszázas blokkot.06303178505
Sziasztok! KLR600 hoz keresek membránt vagy komplett karburátort akinek van és eladó az kérem jelezze! KÖSZÖNÖM
Sziasztok!
Valakinek nincs elfekvőben egy ventilátor kapcsoló, tudjátok ami a jobb hűtőbe van csavarozva. Az enyém sajnos nem jó. Ha valaki esetleg tud újonnan az is jó lenne!

üdv.
Pufikám cdi baja lesz! Fórumosok nincs esetleg itt valaki zalából?
Zu Viel dank
Az hogy nem kapcsolod be az indexet
Esetleg tudnátok abban segíteni,hogy a motorom(klr600) rendesen indul és alapjáraton szépen jár de ha elpörög 4000-ig akkor pedig nekiáll darálni és nem pörög ki? esteleg tippek ,hogy mi lehet a baja?!
Sziasztok! Kawasaki KLR 600 CDI érdekelne ha esetleg valakinek van eladó!
Köszönöm, megnézem!
NA ez hülye kérdés lesz, de nekem ez az első vízhűtéses gépem, és azt kérdezném hogy hogyan kell jól légteleníteni a rendszert, mert lehet valamit elrontottam.
üdv.
Effektív beállítani nem lehet, egy hőgomba vezérli a kapcsolást. Ezt ki lehet cserélni, kérdés, hogy létezik-e alacsonyabb hőfokon kapcsoló gomba. Persze lehet, hogy egyszerűen tönkrement a gomba és már nem megfelelő hőmérsékleten kapcsol. A további hibákat azért zárd ki: vízpumpa jó-e, víz rendesen legyen benne, le legyen légtelenítve rendesen, nincsen eltömődve vagy levízkövesedve a hűtő, nincsen kosz a hűtő lamellái között, stb.
Köszönöm a választ! :)
Valaki nem tudná hogyan lehet beállítani azt, hogy hamarabb kapcsoljon? Azt tudom hogy egy relé kapcsol, csak azt nem hogy azon van-e valami potméter vagy ilyesmi. Addig nem akarom megbontani amíg nem tudom hogy lehet beállítani. Aki esetleg tudna valami infót adni erről azt megköszönném! :)

Üdv.
Azt nem tudom hány foknál lehet, de a hőfokmérő óra mutatója kb. középen áll. (függőlegesen, elég távol a pirostól)
Az enyém ugyan Tengai, de ha már a blokk ugyanaz, a hőfokmérőben sem lehet különbség.
Szerintem. :-)
Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy a hűtő ventilátor nektek mikor kapcsol be? Mert nekem már csak akkor, amikor pirosba van a mutató.
a másik kérdésem hogy ha nem ekkor kéne (szerintem már ez késő)
akkor mikor kellene bekapcsolnia?
Sziasztok!

Nincs valakinek elfekvőben KLR-650 fejidomja lámpával együtt? (2004)