Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Megválnék maradék KLR600 motorikus alkatrészeimtől! A vez.tengelyek rossz állapotúak, csak a fogaskerekek és a dekompresszor használható róluk. Csak a képen lévő alkatrészeim vannak.

lzoltan183 kukac gmail pont com
Szia!

Újban tudunk segíteni.

Üdv.
az enyém alap méretű aszthiszem
Keresek egy kawasaki klr 650 es hez használt Dugyatyút de jót ha valakinek Lenne értesicsen.
Azt szeretném kérdezni hogy kawasaki klr 650 es hez dugatyú gyűrűvel csapszeggel van e és menyiért.
Sziasztok,keresek SOS kawasaki klr 600-650 motor blokkot 50 ezer + dell D531 laptopért ez kb 90 ezer köszi
06-70-323-92-94
van egy klr650-esem elado jó állapotu friss vizsga önindito,nemrég szervizelt ha érdekel csörgess meg 06303178505
Sziasztok. Szeretnék venni egy klr 600 ast. . ha csak berugó van rajta, akkor nagyon fogom utálni? nehéz indítani? 170 cm vagyok. .. Valaki nem tud egy jót, eladót, rendszámosat?
Sziasztok!

Sürgősen eladó! Komoly vevő esetén kicsit engedhetek az árból, de csak üléssel együtt eladó! Érdeklődni csak a hírdetésben lévő email címen!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ha a kontaktok rendben vannak, a CDI-t megvizslatnám.
én a kábeleket nézném meg előszőr! Nincs-e kidörzsölődve, megszakadva vhol!
SZiasztok! Nekem olyan gondom van,hogy egyszer van gyújtás a motoron egyszer nincs,ha van akkor is gyenge. Ez mitől lehet? Klr600-ról van szó, 90' körüli évjárat.
Szia!

Sajnos Klx300R-re nem tudunk.
Szia!
klx300R- re nem tudtok nagyobb hengerszettet? Elvileg van rá 350-es.
köszi, küldtem mailt.
Szia!

Újat tudunk igen kedvező áron Ha érdekel írj egy mailt az adatlapunkon található címre.

További Kellemes Hétvégét

Üdv.
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy esetleg nincs vkinek eladó komplett hengerfeje KLR250-es típushoz?
Köszi
Megtennéd, hogy küldesz az adatlapon található e-mailre egy alvázszámot?

Köszönöm!
Üdvözletem!
A tömítés érdekelne hogy mennyibe kerülne és az is érdekelne hogy mennyibe kerülne egy kuplung bovden és egy km óra spirál.
Az e-mail címem gombkoto.izsak@hotmail.com
Üdv.: Gombkötő Izsák
Szia!

Nálunk kapható

Üdv.
Sziasztok!
Megvetem a KLR-t, annyi baja van hogy hengerfej tömítés kéne bele, de csak készletbe találtam aminek elég borsós ára van. Valaki nem tudná hogy hol lehet csak simán hengerfej tömítést venni?
A másik kérdésem hogy milyen viszkozitású olajat öntsek a blokkba?

Válaszokat köszönöm!
Sziasztok! Kérném a segítségeteket! Fontos lenne!
Lenne egy Klr 600 as eladó ami felkeltette az érdeklődésem!
A tulaj azt mondta ( irta) hogy a motor " indul de csak ritkán és durrog tolásra indul.. csak ha indul rugásra csak durrog"
Nem tudom érdemes e belevágni!?
Innen tudsz letölteni ingyen:
http://www.manualedereparatie....
Sziasztok!
Valaki nem tudna nekem küldeni magyar szerelési útmutatót ha van KLR-hez?
Üdv.
Sziasztok!

Ha valakit érdekel kawasaki klr 600-hoz 24 literes műanyag acerbis túra tank, akkor nálam lehet, hogy lesz egy eladó fix 20 ezer Ft-ért! Csere nem érdekel! Érdeklődni csak email-ben: koriadam@citromail.hu Fórumon nem leszek fent!