Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kx 250 alkatrészek eladóak '89-'92 es gépekhez! Kuplung belső kosár 4e, lamellák 6db szinte ujak egyben 7e vagy 1500/db, léptetövilla 2db 4e/db, renthal kormány hibátlan állapot 5e, váltóhoz programtengely 5e, fémlamella szett hibátlan áll. 6e! Elérhetöség adatlapomon!
Helló!

Kx 125 alkatrészek eladók, 1994-től 2002-ig.
enmoto@citromail.hu címen érdeklődj.
Nincs ez leharcolva, csak ki van mattulva az idom!
csáó!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Ismeri vki ezt a gépet? Eléggé leharcolnak tűnik így első ránézésre.
Kösz Krissz30 :)
Blokkba automata hajtóműolajat ajánlom. Másfél éve hajtom azzal! Vagy repsol 10w-40 hatóműolaj, de a motulnak is van 10w-40 hajtóműolaja az is jó!
1997-es évjárat :)
Sziasztok!

Keresnék 250-es kx-re az első lánckerékhez láncvédőt de nem találok sehol a neten ha valakinek esetleg van eladó vagy tud valami boltot az légyszíves írjon már, és még lenne egy olyan kérdésem hogy milyen olajat vegyek a blokkba?
Itt a teló számom, vagy add meg a tiédet, és megbeszéljük.
30/484-20-49
Hajtókaros lett a motor am. Dugó hüvely csere még.
Milyen árba tarod a kx-ed?
Mi a baja?
Lehet hogy érdekelne!
Szerintem jó bele a 91-es,ha gy képet tudnál küldeni azt megköszönném!
Itt az E-mail címem: kerenyidevid@citromail.hu
Üdv.
mikori evjarat? Ara?
Helló.
Kawa kx 125 1991 es főtengelyem van használható hajtokarral 15.000 ÁR FIX !.
Posta megoldható.
Ha nem vagy biztos az évjáratba legjobb lenne ha össze hasonlitanánk mert nem akarok össze vissza postázgatni.
komplett kx-em eladó ha érdekel.
Heló.
Engem kawasaki kx 125-jöz érdekelne főtengely ha van!
Heló.
Engem érdekelne Kx-hez a főtengely!
Mennyibe adod?
Milyen állapotban van?
Köszönöm a gyors választ!
Igen volt és van is ilyen problémám, ami abból adódik, hogy a kosaram nagyon be volt verődve és vissza lett reszelve, ezáltal a lamelláknak nagyobb játéka lett. Ezt hallod. Valószinű a tiéd is be van verődve. Kárt nem tud okozni, de zavaró lehet! Sajnos csak a csere segit vagy a feltöltés esetleg. Nehéz jót találni! Én is keresek!
Heló, láttam egy régebbi bejegyzésedben még egy 2010-esben, hogy morgott neked a kuplung felől a KX be valami (csak alapjáraton és ha behúzod a kuplungot elhalkul). Nekem ugyan ez van, mi volt neked végül is vele, megoldódott a gond? (enyém még nem szedtem szét de zavar...)
Heló.
Valaki tudna nekem segíteni?
Kawasaki kx125-höz(1993)
Alkatrészeket keresek!
Legjobban power szelep és főtengely érdekelne!
Ha valaki tud segíteni kérem írjon!
Itt az E-mail címem: kerenyidevid@citromail.hu
Előre is köszönöm!:)
csáó!
Eladó Kawasaki KX125-öt keresek 1998-tól 350.000Ft-ig.
Ajánlatok ha lehet mail címre várom.
Nem mentem vele az utóbbi időben,igazán a fulladás miatt.Meg ugye a membrán,gyertya,gázbovden,olaj,stb... miatt.Inkább csak próbálgattam (kiküszöbölni a hibáit),így nem igazán tűnt fel a füst szaga.Most figyeltem fel rá alapjárat után,ahogy elindultam vele.
Holnapra terveztünk egy kisebb motorozást.
Ezt az egy napot kibírhatja?Aztán hétfőn szétszedném.
van pár db eladó enduró és aszfaltra való gumim ha érdekel felnivel együtt olcsón!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
email: czegledizsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi(aprilia sr kint a képen!)
Ne motorozz vele! A fura szag a váltóolaj akkor ez tutit szimeringes. Ezt nem irtad eddig?! A 250-est sajnos szét kell huzni, de én az enyémről már levettem a fület igy nem kell széthuzni! 25-nél nem tudom! Nézd meg robbantott ábrán!
Tudom hogy mi mire való,és szerelni is szoktam.Mint ahogy írtam is,elfogytak az ötleteim a hibával kapcsolatban,és meguntam az állandó szét-összeszerelést.Ezért kértem segítséget a "tapasztaltaktól"amiért hálás is vagyok.
Azért kérdeztem a csavar állását,hogy hátha én csesztem el valamit.De "sajnos" nem.Állítottam a tűn egyet lefele,ellenőriztem a membránt,úszószintet,légszűrőt,stb...Összeraktam,teli gáznál ugyanaz,aztán megáltam1-2perc járatás ahogy mondtad.Elindultam,és elég szépen füstölt.Alapjáraton is jár 1-2 percet,aztán leáll.(olyan mintha megszívná magát.)Gondolom a sok olaj,ami átjön a szimeringnél,meg akkor ez magyarázza a furcsa szagát is?Szerinted? Így még motorozhatok vele?A szimering cseréhez szét kell húzni a blokkot?