Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló a beálitásokat nem tudom de van 97 es kx powerem eladó ha esetleg rossz.
Helló a kmx power sokkal kisebb !
A kdx meg a kx power szinte ugyan az !
de van némi kdx powerem attol függ meik része kell.
amúgy van kdx fórum is.
Üdv mindenkinek!

Egy 89-es 125-ös kx-hez szükségem lenne dugattyúra gyűrűvel,esetleg hengerrel,esetleg külön gyűrű érdekelne.Most 565-ös a dugó benne.
kx250 alkatrészek a képen 06302738234
Először vedd le a kiput és nézd meg hogy valóban nyitva van e!
sziasztok érdeklödni szeretnék h valaki meg tudná e mondani nekem h mért fullad a motrom ? csak ugy lehet vele elindulni h félgáz...alacsony fordulaton fullad max fordulaton meg megy mint állat..ahogy kell...mondták h lehet a power van nyitva folyamatosan...
esetleg valaki tudja h kell beállitani a powerszelepet..
1997-es 125-ös KX Powere ilyen lenne:
http://partsfinder.onlinemicro...

Köszi szépen Ádám !
Köszönöm szépen a segítséget,remélem minden jó lesz :)
Hello! Tudom, hogy ez a kx fórum de lenne egy fontos kérdésem. A kmx 125-be való power rendszer jó e a kdx 125-be? Előre is köszönöm a válaszokat!
nincsmit hát benzinszintet az úszón lévő pöcök görbítésével és az ülepítőpohárba található jelzéssel lehet azthiszem de nemszokott elálítódni ez a levegőt meg ha jóltudom tövig bekell csavarni 1,5 fordulatot ki és onnan kell kijátszani kifele tekerve hogy mikor harap jobban
Köszönöm szépen a segítséget! :)
Ha esetleg a karburátor beállításban tudnál segíteni megköszönöm!:)
egyszerű kipufogó le.. benézel a és úgy próbáld meg berakni a fogaskerekeket(csapokat) hogy alaphelyzetben zárva legyenek majd mikor kihúzod a fogaslécet teljesen nyitva legyen a 2 kiömlő.. persze a csavarral rögzítsd le rendesen a fogasléc tartót :) ennyi az egész, tehát a legegyszerűbb megoldás az hogyha kihúzod a fogaslécet és úgy rakod be a csapokat hogy teljesen nyitva legyen majd mikor elengeded a fogaslécet és visszaugrik zárjon rendesen ne legyen ott lyuk!
93-as a motor.
Tudnál akkor segíteni?
Melyik évjáratra gondolsz? ha a 91-94-ig akkor tudok segíteni!
Üdv. A '88 Kx125 hátsó sárvédője nem passzol a '87-hez? Köszönöm
Üdv '87-es kx 125-höz hátsó sárvédőt nem tud valaki?
Heló.
Valaki tudna nekem segíteni hogy Kawasaki Kx 125-ön hogy kell be állítani a Power szelepet?
Ha valaki tud segíteni kérem jelezze!
köszi szépen ezt akartam hallani, hogy csak azt kell levenni köszönöm... megkönnyebbültem nagyon hogy nem szét kell lökni az egészet! Még egyszer köszi nagyon!
Itt nézz szét: http://www.cheapcycleparts.com... manualt megnéztem, de nem találom a cd-t. Ha meglesz jelzek!
Mielőbb szedd szét és cseréld ki a főtengelyszimeringet! Nem kell széthuzni a blokkot, de a vizpumpa deknit le kell venni a kuplungot is és a kis fogaskereket a főtengelyről és akkor ki tudod szedni a szimeringet! Pár száz forint, ne szarozz vele!
Lenne még egy olyan kérdésem, hogy ha csipegeti a hajtóműolajat a kx akkor főtengely szimeringet kell cseréni? És ha igen mennyire kell szétszedni hozzá a blokkot?
Van angol? Az nekem is jó lenne mert én csak németet találtam de abból nem sok mindent értek...
Oldalt nem tudok de nekem lehet van angol! Holnap megtudom nézni!
Üdv Mindenkinek:)

Kérdésem lenne, hogy nem-e tud vki olyan oldalt ahol KX125 03-05 Service manualt tudnék letölteni! Futómű alapbeállításait szeretném megtudni ebből! Előre is köszi

Gery