Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló valaki megtudná nekem mondani hogy a.kawasaki.kdx 125 es a kx 125 powerja egyezik-e? Előre is.köszi
Üdv! Keresek 1993 Kawasaki kx-hez váltókart!
Hello az érdekelne hogy a a blokkja jo-e és ha igen akkor az mennyibe kerülne egyben?
a 125ös blokknak és a 250esnek mennyi lenne az ára?
Sziasztok
1 hónapja kb rendeltem egy power szettet kx250eshez 91es évjárathoz és valószínűleg rosszat küldtek mert nem passzol bele valaki meg tudná mondani hogy ez a power szelep mihez való?Holnap fel hívom akiktől rendeltem és meg kérdem vissza veszik vagy cserélik-e.De előtte jó lenne tudni hogy csak én vagyok béna vagy tényleg nem ehez való?
iGen? én csak ezt láttam sorry, de kösz a segítséget"
Szia, van KDX fórum is !
emailom: subikiss@citromail.hu
Hello. Beszéltünk telefonon, váltókar, illetve a kawasakis kormányszivacs érdekelne, ha lehet a váltókar lyukjának az átmérőjét mérd már meg nagyjából, illetve ha tudsz, a bordázatáról egy képet küldj már. Kösz.
Heló mindenkinek, Segítséget szeretnék kérni, bár nem KX em van, hanem KDX de mégis a kx hez ll a legközelebb...

Szóval a KDX em beindul könnyen, de gázon szaggat nem pörög rendesen, magas forudlaton power fölött kicsivel jobb ott kisimul valamenynire a fordulat, de ott is be be szaggat néha.

a blokknak erősen hangja van!
MI lehet a gond?

gondoltam főtengelycsapágyra és szimeringre, hajtókar elméletileg jó, új dugó van benne, karbin álligattam már, még gyujtásra tippelek hogy valami nincs faszán belőve.
Hali. a táblát és a hátsó sárvédőt mennyiért adnád oda?
Hali. tudna nekem segíteni valaki? szimeringeket keresek az 1984-es évjáratú kx-be. főtengely és váltókar szimering kellene. Ezen kívül még elsőteleszkóp szimering. meg porvédő(nem gumiharang)
Fotó akart lenni…
Fogózkodtunk…
Sziasztok, valakinek nincs esteleg Kawasaki kmx 125ccm - hez komplett jó állapotú henger ? Emailra írjatok lécci: mercedes9708@citromail.hu
Sziasztok.
Kawasaki kx 125 (1992) MINDEN ALKATRÉSZE ELADÓ !
Inkább telefonon vagyok elérhető, hívj és megbeszéljük.
Tel: 0630: 649.26.76
A motor évjárata: 1990
Üdv!
KX 250 H-000913
Ez a teljes alváz szám a motor számot merre találóm ?
Szia!

Ha leírod a teljes vázszámot tudok segíteni neked az évjáratban, sőt ha kell még alkatrészben is

Üdv.
Üdv! Nem rég vásároltam egy KX 250et és nem tudom a pontos évjáratát alkatrész szempontból kéne az alváz szám KX 250 H-00....
motor számot nem találok esetleg merre keressem ?
itt van
pár horpadás van rajta de nem nagyok elérhetőség az adatlapon
Helló!

A kipufogót körbe tudnád fotózni egy kicsit jobban, hogy több részletet lássak?
eladó alkatrészek Kawasaki
kx250
kipufogó 15000 pro circuit
váz 5000
kerék 6000
tank 3000
ülés2000
első teló20000
hátsó rugóstag 6000
ki árusítás vagy mit ér neked
35000 viheted az egész bazárt...................elérhetőség adatlapon
Üdv. 2006 kx 250r karburátorján hogy lehet állítani az alapjáratot?
Előre is köszönöm!