Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Jó,hogy írtál ide ugyan is spamba tette amit küldtél azt pedig nem nézzük

Küldöm is az e-mailt!
Hello!

Írtam ma és tegnap is a "redlinemotorskft@gmail.com" e-mail címre a , ahogy kérted, de eddig még nem érkezett válasz. Küldjem el inkább az info@red-line.hu -ra?
Lehet venni darabra is Ha érdekel kérlek írj az adatlapon lévő e-mailre.

Köszönöm
Szia, már nincsennek meg de vmi baj lehet az internet sebességeddel mivel több mint 7 hónapja írtam neked JIHAD Úr!
Igen érdekelne, lehet darabra is venni, vagy csak szettben? :)
Szia!

Ha érdekel újban tudunk segíteni
Szia!

Gyári-újban tudunk segíteni kedvezményes áron
Szia nekem van tőcsavarom ha gondolod írj!
siki83@freemail.hu
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem mielőbb... :S Van egy 2000-es évjáratú KX125-ös motorja a tesómnak, és ma raktuk össze a hengert és a hengerfejet, de sajnos az egyik tőcsavaron annyira túlhúztuk az anyát, hogy elnyíródott a tőcsavar és beletörött az anyába... Nem tudjátok, hogy hol lehet kapni ilyen tőcsavart, akár szettben akár darabra. Nagyon fontos lenne!
Előre is köszi a segítséget!
hello megvannak még a power alkatrészek?
Küldtem egy mailt köszi. :-)
Szia!

Mi tudunk segíteni neked
Adatlapon találsz elérhetőséget !

Üdv. Red Line Motors
Sziasztok kawasaki kx 125 93 as évjáratba keresek alsó tűgörgőt 22x29x17 eset ha van valakinek eladó írjon már köszönöm.
a karbi meg a henger között ami van gumi az lellene
Szia!

Gyári-újban tudunk segíteni.

Elérhetőségünk adatlapon.

Üdv.
Szia, a karbi és légszűrőház közti gumi csonkot keresed vagy a karbi és a henger közti gumit, mert nem lehete kivenni az üzenetetből!
Valaki nem tud segíteni abba hogy kawasaki kmx 125 hez karburátor után ami van polszto amire rámegy a karburátor.elszakatt a gumi rajt
Helló
Mikor 5.-be rakom elkezd rángatni, vajon mi lehet a probléma:
Helló . Azt szeretném kérdezni tőletek hogy mennyire megbízható motor a Kawasaki Kx 250. Gondolkodtam rajta hogy cserélek motrot de előtte megkérdezem tőletek hogy mi a véleményetek . Azért irtam ide mert Kawasaki Kx 250 es témát nem találtam . Előre is köszi
Köszi a választ! Megnézem.
Ha be van verődve az hogy látszódik?
Üdv
Szia!Én a helyedben ránéznék a kuplungkosárra hátha az van beverödve!Álltalában ez szokott lenni a baj!Féknyerget ujitattam fel már és hibátlanul müködött!
Sziasztok. Sajnos nem találtam kx250 topicot ezért ide írok.
Mi lehet a motorom baja ha elinduláskor rángatva indul?
Tehát: engedem rá a kuplungot mikor már kezd fogni ott tartom és a motor darabosan indul. Ez 2-esben is megvan de akkor nem érzem annyira.
Valamint féknyerget fel lehet újítani ha lóg a csapnál?
Köszi!
ÜDv nektek.
Az mért van, hogy az egyen vannak kis bordák a másik meg teljesen sima? van valami jelentősége vagy nincs?
Üdv. Kuplungnál a lamella csavarokat, vagy nem tudom hogy hívják amik a rugóknál vannak azokat mi alapján kell meghúzni, meddig kell húzni?
Hello

Van egy 90-94 közötti kdx 125 m , hidegen nehezen indul, több rúgásra szivatóval elkezd nagyon kisfordulaton járni, leáll, újra berúgom akkor elkezd nőni a fordualtszám és onnantól működik, melegen már indul rúgásra. ez kopott dugo?
illetve, ha több ideig kisforulaton használom utána rendes gázadásra bedadogott, amire aztolvastam h normális az olaj miatt stb, és pár mp dadogás után meg is indult.
Most viszont nem mindig nyit a power, sokszor csak neki áll dadogni, de van hogy jo van hogy nem.
Szét még nem szedtem mert ma tapasztaltam ezt a tünetet először.