Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem arra figyelj, hogy ha mész motort venni akkor ne hagyd otthon a pénzt
Szia!

Újban tudunk segíteni, elérhetőség adatlapon.

Üdv.
Sziasztok! Kawasaki kx 250 -hez keresek power szelepet ! Aki tudd kérem írjon.
Szerintem az egyik legjobb motorról van szó!Nem az első kx-et nyúzom és remélem nem is az utolsót!Bár most rá szeretnék ülni egy 450-re!A mostani fent van itt a Sport Motoron.Egy 2001-es egyedi matricás.Szakmailag,h mennyivel tud többet a Kawa mint a verseny társai azt nem tudom,de üzem órás motor mindegyik így aztán költeni idővel kell bármelyikre!56le a 125-össel szemben a számottevő nyomatékban mutatkozik meg(nem kell szétpörgetni,h meginduljon)Nagyon jól motorozható és így tovább...remélem segítettem!Csá
Bocsi, az kimaradt h 2000 utáni gépekkel szemezek! Előre is kössz Urak!
Sziasztok! Informálódnék nálatok is ha nem baj! Szeretnék vásárolni egy 250-es 2T cross mocit, de érdemleges infóval egyik ismerősöm sem tud ellátni. Főleg úgy h nem tapasztalatból, hanem hallomásból próbálnak okítani. Szemezek a KX250-el bár meg kell vallanom első számú kinézettem az yz 250 illetve a cr 250. Légyszíves írjátok már le a kx előnyét, illetve hátrányát a konkurencia gépeivel szemben! Alapjában véve az is érdekelne, hogy mire figyeljek majd oda 2T vásárlás előtt! Van néhány szép Kawa a piacon és ki tudja, lehet a jövőhéten már hozzátok töltöm fel "az új gépem" című albumom!
Szia!

Kérlek jelezz vissza az e-mailre!

Üdv.
Érdekelne hogy van e valakinek kx 125 hűtője? Párban érdekelne!
Email címem: rayen69@hotmail.hu
köszi a választ ! :)., eddig wiseco volt benne., sok tapasztalatom még nincsen a dugattyúkról szóval ajánlásokat elfogadok hogy milyen fajtát rakjak bele :)
Én kx 125be tettem Namura dugot semmi baj nincs vele!
sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Namura dugattyúról hogy milyen? Fontos lenne ha valaki megosztaná velem mert dugócsere előtt állok. :)
szia!irtam emailt!
Köszönöm szépen!:)
Szia, válaszd ki az évjáratot és a robbantott ábrák alapján össze tudod hasonlítani passzolnak-e az alkatrészei.

http://www.cmsnl.com/kawasaki-...
Szia,lehet hogy érdekelne a motorod komplettbe,már ha eladod igy hibásan.
Küldj képet légyszives. kolbaszka@citromail.hu
Sziasztok!
Van 1 1998-as KX 250-em
Érdeklődnék, hogy ugyanilyen KX 93-al mennyire passzol?
alkatrészek miatt.
Helló! A fotókon látható KX 125 alkatrészeim eladók,komplett kuplung újszerű lamellákkal-lemezekkel, még egy majdnem teljese kuplung újszerű lamellákkal-lemezekkel. Kuplung dekni és berúgókar.
Minden teljesen jó állapotú korrekt árakon eladó!

Postázom is.
Ha érdekel írj vagy hívj!
siki83@freemail.hu
06-70/362-55-13
sziasztok!valaki nem tudna kawasaki kx 125 1988-as évjárathoz komplett gyújtást!sűrgős lenne!email:gelaj999@gmail.com
Hello azok nincsenek meg sajnos.
Szia!

Kérlek küldj egy e-mailt az adatlapon található címre,hogy tudjuk küldeni árajánlatunk.
Üdv. Árat tudnál mondani?
hello!egy olyan kérdés hogy ma motoroztam és mikor haza értem leállitottam a motort 2min pihi és probáltam indittani de semmi!gyertya megnéz és nulla kraft!ez mia pinától lehet!mi a franc szart be?cdi vagy trafó?
Kedves Roniih!

Gyári-Új beszerzésében tudunk segíteni kedvezményes áron!

Kellemes Hétvégét!
szia!kawához megvan a komplett gyújtás cuccaid?trafó cdi gyújtótekercs.... milyen kawád is van?
Helló! 91-es kx 125-öshöz érdekelne power szelep és hengerfej tömítés!