Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Van pár eladó ruhám, nem újak már... ;)
-O'Neal krosszcsizma sajna neki az egyik csatját leszakítottam, fentről a másodikat (a négyből), de így is tart rendesen.. 44-es 5eft
-NoFear krossznadrág (az elején van egy foltozás) 36" 5eft
-Scoyco krosszmez XXL 4eft
-Acerbis krossz páncél 5eft
-FirstRacing krosszszemüveg (Őt egyelőre csak akkor adnám el, ha mind elmenne, egyelőre a krosszsisakhoz megtartom, bár kicsit furi egy robogóhoz..:)
A képek alapján is látszódik, hogy nem kiállításra szánt darabok, inkább pályára, ennek tükrében próbáltam kalkulálni az árakat is. Én 178centi vagyok, kb 90kilósan hordtam ezeket)
Több darab esetén kedvezményről szó lehet, ajánlatot várok rájuk.. csak bátran Urak. ;)
Átvehető Békéscsabán, vagy postázom.
crosspeet@gmail.hu
2007
nem tudjátok, hogy meddig gyártottak két ütemű cross motort (kx) Európában?
Vagy leveszed a hengerfejet és úgy nézed meg a szelepeket,vagy csak a kipufogót szereled le és a kipufogó nyíláson a hengerbe világítva ellenőrzöd.

Most árulom KDX 125 alkatrészeimet,elég sokminden kompatibilis a kx-el ha esetleg bármi kell írj és megnézzük.
kawasakikdx@citromail.hu
Azt nem tudom hogy kell, bonyolult? egy rajz esetleg nincs?
Powert nézted már?Esetleg miatta nem pörög ki,egyben van?
Üdv. '87-es KX125-ös powerig szépen pörög, utánna elkezd rángatni, mintha nem kapnak üzemanyagot, karburátort kitakarítottam, egy picit javult, de ugyanúgy csinálja. Mi lehet a baj?
hello. küldj a blokkodról egy képet a lánckerék részéről a barni0326@citromail.hu e-mail címre és megmondom jó-e rá.:) ha jó, beszélünk az árról.
Üdv. A lánckerékvédő jó vajon '87-re? mennyiért adod?
Ok. Jogos. Viszont már nem aktuális, mert hoztam egy ktm mx-et. :/
Van mit csinálni rajta, de a motorja az brutál, jó állapotú, s olcsóbb lett jóval, mint ez a kx... Igaz, nem kx, csak ktm, de nekem remélem meg fog felelni..
Ok, köszi a segítséget. Hali.
sziasztok.98-99-2000 kx 125 -nek mik a tipúshibái,mikre kell odafigyelni ? Váltó tényleg a gyengéje ?
Szerintem jobban jársz az ezt követő modellel 91-92-93 évjáratúakkal, szebb is (fordított telósok-sokkal jobb,modernebb a futóműve) 250 körül már láttam hírdetve ami megérte, szerintem nézz meg többet is.
250 Típushíbái:váltó,power szelep.
üdv.
90-elötti!
bocs elírtam nem 46,1 hanem 56,1 mm. a 46 amúgyis kicsi lenne.:D
bocs elírtam nem 46,1 hanem 56,1 mm. a 46 amúgyis kicsi lenne.:D
Gyujtás elektronika eladó kx125-é volt, állítható fesszabályzóval. Működik ahogy kell, az alaplap nincs már meg. érdeklődni: barni0326@citromail.hu
Sziasztok. Egy óriási segítséget szeretnék kérni. http://aprod.hu/hirdetes/kawas...
Ezt a kx-et néztem, s szimpatizálok vele. Számomra nem fontos, hogy fordított telós, csili-vili új járgány legyen, viszont , aki ért hozzá, vagy volt már ilyen, vagy hasonló neki, akkor árulja már el a véleményét, hogy ez a 92-es évjárat mennyire lehet valós, s mit nézzek meg rajta tüzetesen, ha elhozom? Előre is köszi mindenkinek.
a henger belső mérete 46,1 mm. még fúratható bőven, bár szerintem arra nincs szükség. 15 ezer az ára hengerfejjel együtt.
A henger vasperselyes, jó állapotú a méretét fejből nemtudom, de ma lemérem. barni0326@citromail.hu ez az e-mail címem inkább ott beszéljük meg a többit.
Szia, a henger vasperselyes és hanyas méret,milyen állapotú? A hengerfej külön mennyi lenne? Előre is köszi.
Kx henger eladó hengerfejjel. 90-92 ig jó. meg még van egy első lánckerék védő is
Szia!

Pl nálam! adatlapomon elérsz!
Szia!

Van raktáron! Adatlap!
Szia!

Gyári-Újban tudunk segíteni.Holnapi nap folyamán 20% kedvezményt biztosítunk minden leadott rendelésre!