Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm
Hali! 2003-as hivatalos szerívköny alapján:
Torque - Clutch Hub Nut: 98 N·m (10 kgf·m, 72 ft·lb)
Üdv.
Mekkora Nm erővel kell meghúzni a kuplung anyát?Kx250
Hello nincs mar meg sajna..
nemtudom az email cimed!csonk milyen árban van!motor az nem kell nekem csak szivócsonk!40-es mikunira vajon jó?!
Hello. Van egy Kx 125 főtengelyem (felújítás óta 0 üzemóra), Egy jó állapotú hengerem, egy jó állapotú carbonos membránom, egy jó állapotú berugókarom. Ha kell valakinek írjon. 91 körüli blokkokba jók. Vannak 85-86 os blokkhoz is alkatrészeim. középblokkok, olajos dekni, hengerfej, hengerrel(felkell újítani) meg a váltónak a fele. kérésre küldök képet is.
Hello!
Bocsi mostanában szarakszik a freemail-om egy csomó üzenet nem érkezik meg! De amúgy bocsi de már sajnos tárgytalan, azért nagyon szépen köszönöm! :)
Hello. már írtam kb. kettő e-mailt a megadott címre. Megkaptad? Mert nem jött semmi válasz.
Sziasztok !

Maradék alkatrészek eladók.
lucky.exp.peter@gmailcom
0670 600 5816

Üdv
megnézem hogy találok e!
Köszönöm.
Szerviz könyvem van, kifejezetten az a könyv érdekelne, azt viszont egyik link alatt sem találtam.
kolo_@freemail.hu
Hello. Írj egy e-mail címet ott megdumáljuk.
Hello! Henger milyen állapotban van dugó is jár hozzá esetleg tudnál képet küldeni?
Sziasztok!
Egészen véletlenül nincs meg véletlenül valakinek ez a könyv? Esetleg tapasztalat?
Clymer Kawasaki KX125 1992-2000
Pdf formátumban is tökéletes lenne.

Előre is köszönöm
szia!szivócsonkrol és hozzá a karbi kellene!küldj képet róla please!gelaj999@gmail.com
Hellosztok. van eladó kx 125-ös főtengelyem, henger+hengerfej, karburátor, membrán. Ha kell valakinek írjon. Ezek 90-91 es blokkhoz jók. ezen kívül egy 85-86 os blokk megmaradt alkatrészei is eladók. Képeket tudok küldeni e-mailben a kért alkatrészről.
Berugó szerkezet elkelt berugó és a fék megvan írj egy mailt és lefényképezem
lucky.exp.peter@gmail.com
Üdv
Üdv. Kellene a berugó szerkezet berugó karral együtt, ha megvan még. az első féknyerget mennyiért adod? 87-esre passzolna?
Sziasztok 1998 kx 250 bal jobb hűtő érdekelne.
Köszi a segítséget
azt hiszem igen