Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pl ebben a videoban is hallatszik mikor 0:48-nál leáll a motor.
http://youtu.be/n4QyoO5HobM
Mit értesz kerregő hangnak?
Ha egy ronggyal félig befogod a kipufogót a motorból érkező zajokat jobban hallod.
Köszönöm a gyors választ (semmit) de megoldódott a probléma
Nem tudom mire való ez a fórum ha eddig egy kérdésemre se született válasz. Valaki elmondhatná hátha erre érkezik válasz.
sziasztok,kx250-nek mindnek ilyen kerregö hangja van alapjáraton?
Hali kx250-ről lenne szó
2 kérdésem lenne.
A probléma az volt hogy a kuplung nem emelt ki állandóan fogott szétszedtem és 8db fém és 8db lamella volt benne. Tudomásom szerinte fém a fémen nem lehet azaz lamellával kezdünk és azzal is fejezzük be a sort itt pedig fémmel kezdődött a sor.
Egyik kérdésem az lenne hogy ez így jól volt összerakva én értelmezem rosszul vagy eggyel több fém lamella volt bent?
A másik hiba az volt hogy a gyújtás oldalon a kis kar amit húz a bovden abban a 2 tűgörgő tönkrement és valószínűleg nem volt a helyén a kar és a tengelyt nem tudta rendesen nyomni így nem emelt ki a kuplung. A felső tűgörgőt nagy nehezen kibányásztam úgy hogy darabokban de az alsót hogyan tudom kiszedni ez lenne a második kérdésem.
Válaszokat előre is köszönöm
Pucolj karbit!
Üdv! Az lenne a kérdésem hogy valakinek van e kx 125re nikaszilos hengere 92es évjárat!
Üdv! Kérdésem a következő: 1989 Kx 125 kis gázra is teljesen kipörög teljes gáznál meg nem változik semmi csak mélyebb lesz a motor hangja erőtlen is a gép! Dugó gyürü hüvely nem rég lett cserélve power is már a legkisebb gázra nyit. Köszi a válaszokat.
Sziasztok! Pici segítségre lenne szükségem, van egy 92-es 125ccm-es kx-em, kicsibaleset történt ugyanis a karbiból a levegő és alapjàrat csavarom elmaradt vhol, ha valaki tudna neken esetleg méretekben(hossz ill a csavar végén levő kúp szöge) segíteni azt megköszönném! A karbi Keihin pwk 35 típusu.előre is köszi
Sziasztok .Olyan kérdésem lenne h kx 125 nél a berugokar néha elszalaszt az mitöl lehet .Szétszedtem de nemlátok rajt kopást .Valakinek esetleg tapasztalata?
Szia kellene 1988-as kx125 -höz váltó fogaskerék sor kuplung kosár meg egy kuplung oldali középső blokk dekni vagy ha van egy blokkod egyben azis érdekelne . vagy adj egy telo számot.
hello. látom van 125-os kx alkatreszed. 91-es komplett power kellene ismerosomnek. ha van adj egy elerhetoseget legyszives. koszi
Van két fölösleges főtengely csapágyam Kx 250-hez ha esetleg érdekel valakit.8000ft+posta.
28×68×18 1987-től 2001-ig.
Köszönöm!
Szeretem is nagyon!
Nincs mit! Bitang a géped!
Köszi!
Gerecsemotornál van minden méretben!
Kx 250-hez nincs véletlen valakinek felesleges főfúvókája?
162-es és 165-ös méretben kellene,vagy újat esetleg tudja valaki hol tudok beszerezni?
Sziasztok kx 125 ös höz holtudnék venni power alkatrészeket fogasléc s a hozzá való többi cuccot 1991 es. Esetleg bontva valakinél köszönöm.
Köszönöm!
Akkor jól tippeltünk
1992-es.
Sziasztok keresek kx 125 komplett blokkot földi áron 1998-as vagy válto fogaskerék sort bár sokat nem tudok ezekről a mocikrol mert ma vettem .
Hali
Haveromnak van egy váza és ez a kódja kx250j-004640 ez hanyas évjárat lehet?
Köszönöm!
a villanyakbol a tengelyt hogy lehet kiszedni?
Köszi!