Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
Itt vannak a típusokhoz illőek.
1997-es.
Köszi a választ!
akkor leszedem a ragasztót
Köszi a választ!
Hol lehet szerezni olyan takaróelemet?
Hali lene egy kérdésem?

ez a Kawasaki Kx 250
alvász szerint szerintetek mikori lehet?

Kx250k-024267

előre is köszí :D
sziasztok,87-es kx250hez hol lehet kapni itthon a kipufora a 2db höállo karika tömitést ?
Szia!
Az idomon lévő évjárat nem mindig egyezik a valós évjárattal,nekem is van 99-es idomom de a motor 2002-es.Ha gondolod add meg a teljes vázszámot és megmondom a pontos évjáratát.
A légszűrőház alján lévő nyílás elméletileg úgy van kialakítva hogy ott felcsapódni víz nem tud vagy ha fel is csapódik akkor is minimális mennyiségben.Ha ott neked sok víz felmegy akkor azt már kokányolta valaki.Én a te helyedben nem ragasztottam volna be,annak a nyílásnak az a szerepe hogy a légszűrőházba bekerült szennyeződés,víz stb ott távozzon.Az hogy a nyerget levéve rögtön látszik a szivacs ez is gyárilag ilyen.
Szia
Kifejezetten van olyan takaró elem amit a légszűrő helyére kell csavarni mikor mosod úgy mint a kipufogódugó. Hát ezek a gépek sajnos nem endúrózásra valóak meg nem esőre ezek pálya motorok. Egy motorozás után légszűrő kivesz kimos és a házat alaposan kitakarítani.
Lezárhatod a házat hogy ennyi helyen ne szívjon levegőt de az ront a teljesítményen a hűtésén mindenen.
Remélem tudtam segíteni valamennyit.
Sziasztok márkatársak!
Van egy kawasaki kx 250 94-esnek vettem de az idomokon 90 van.
Az a bajom hogy a légszűrőház alján van egy nyílás. Azt már beragasztottam mert ugye endurozok vele és felszipákolta a vizet.
A másik bajom amire nem találok megoldást hogy a nyerget levéve egyből látszik a szivacs. Azt vettem észre hogy esőben és mosásnál becsurok a víz a szűrőre. Tudtok mondani valamit hogy mi lenne a megoldás? Esetleg egy másik légszűrőházzal megoldható lenne? Ha igen akkor melyik modellé paszol rá? Vagy ezzel együtt kell élnem? Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok.
Esetleg valakinek eladó rajtszámtábla 2000 utáni?
Sziasztok kx 125 ös höz holtudnék venni power alkatrészeket fogasléc s a hozzá való többi cuccot 1991 es
ebay?esetleg?
Sziasztok esetleg valakinek eladó telóvédője?
A képen látható fajta.
Jah csak nem írtad azt hittem 250-es.
Köszi de az én mocim 125-ös :( MÁr néztem én is ezt a hirdetést! Gondolom nem egyforma a kettőé..
http://olx.hu/hirdetes/kawasak...
Itt ír kuplungkosarat nem ír évjáratot de egy próbát megér.
Sziasztok!
Még mindig keresek kuplungkosarat!94-02 elvileg egyforma!
1996-os.
de mien évjáratu azt kérdeztem !

légyszí azt irjátok le!
Pont idén nagykorú
Sziasztok egy kérdésem lenne!

hogy ,egy Kx 250 nek le kértem az alváz számát és enyit irtak vissza

Kx 250 k-018812

hogy az akkor most mien évjáratú lehet ?


előre is köszönöm a választ :)
helló!
van egy 93-as KDX 250-em és szükségem lenne arra az anyára ami a kuplung kosarat felfogja, szerintem a kx-é is jó hozzá.
előre is köszi a segítséget!
üdv.: Gyula
heló. nem bontott véletlen valaki 90-es körüli 250-es kx et? váltó alkatrészre lenne szükségem. ha esetleg valaki tudna segíteni nagyon megköszönném
Helló!
Tud valaki segíteni keihin p28-as karburátor úszószint állításában?
Hali
Keresek 1999-es 125-ös géphez kuplungkosarat!
Ha valaki tud eladót az kérem jelezze vagy bontót ahol utána tudok kérdezni!