Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja!
Leszedem róla a takarót - megnézegetem - azt visszatakarom! :)
Én nem szedem elő amíg nem lesz tartósan +18fok.
Az aszfalt hideg - a gumi nem tapad - és gyorsan megvan a baj !
Annyit meg nem ér meg az egész!
Ezt a pár hetet még kibírom .
Valaki tervez valamit a hosszúhétvégére?
Akkor abban lehet bízni hogy ti még kitartotok? Láttam a honlapon egy tetszetős használt motort. Ha sikerül lejutnom, megnézném. Próba körre el lehet vinni?
Rajtam kivül mindenki bezárt!
Bocs tényleg felsoroltad. Egyébként Pécsen is van. Talán ez van tőled legtávolabb
Esetleg valaki nem látta vonla még, továbbra is eladnám a kis ninjámat, info itt: http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_250r-4391899

és itt is: http://www.kepesmotor.hu/kawasaki-tura_sporttura/p564695
Köszi de Ceglédet is bele írtam a felsorolásba Miskolc után.
http://www.kawasaki.hu/markake...
Itt beírod az irányítószámodat és kidobja a közeledben lévőket. De ha jól tudom Cegléden is van.
Köszi.
Csak tel számom van 06-30-424-8767
Akkor elnézést, félre informáltak. Én úgy tudtam hogy független kereskedő lett. Ráadásul el költöztek és nem is tudom hová. Te tudsz valamit róluk?
Szia Zsolti! Érdeklődni szeretnék hogy kik még működő Kawások mert én is csak Pest környékét ki véve Miskolcról Ceglédről és Székesfehérvárról tudok.
Nem szünt meg! A zöld motor ugyan úgy kawás!
Hasonló cipőben járok mint te. Győrben is megszűnt a kawasaki kereskedés. Székesfehérváron van legközelebb de én el fogom oda vinni. Egy kisebb túrával is fel ér. De szerintem megéri kihasználni. Akármi közbe jöhet és eladásnál is számít valamennyit ha van garancia.Szerintem
Az én álmom a 2010-es kawasaki z1000
Igen, valószínüleg igazad van, mert már a cimborák is említették, hogy rég kinőttem ezt a kategóriát, de ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem a kisninját, mert úgy érzem kell ez a lépcsőfok és nagyon jó kis gép ez ( bár nekem is egy 600 ccm sor4 az álmom)!
Ahogy a napokban egyre több felé érdeklődöm, egyre inkább úgy gondolom, hogy ezt a garanciát elbuktam és valami jó kis maszek szerelőhöz kell elvinnem a gépet vagy akkor a yamaha Máthéhoz, ahogy írtad. Köszi az infokat, legjobbakat!
Szia Az enyém 2004-es! Csak ajánlani tudom főleg mivel már azért a kis Ninájval megtanultad amit tudni kel. Hát ez csukló mozdulat függő de nekem 5-6 literből ki jön 100-on, és azért mindjárt könnyebb táncba vinni mint a 250-est. Szerintem nem bánnád meg ha ilyenre váltanál.
Szia sajna bilibe log a kezed! Sajna ez a keleti régió csak lefele épül nem lesz már a közeljövőben itt ilyen szerviz szerinted miért zártak be? Sanda gyanúm hogy ilyen vásárló erővel ami most van a Miskolci is ere sorsa fog jutni de ne legyen igazam. Amúgy meg ha nem akarsz majd 280 km-ert oda vissza motorozgatni a Debreceni YAMAHA MATHÉBA VID EL IGAZ HOGY A GARI UGRÓT DE OTT OLYAN KORREKTEK MEG ALACSONY ÁRON DOLGOZNAK HOGY MEGÉRI HÍD EL NEKEM!
A te 636-od '03-'04-es évjáratú?... mert egy ilyenre való váltáson is nagyon gondolkozom az idén...néhány tapasztalatot osszál már meg velem a géppel kapcsolatban, csak ami így elsőre eszedbe jut tömören, mert már volt szerencsém kipróbálni és nagyon megtetszett...pl. átlag fogyasztás, megbízhatóság ilyesmi
Áhh csak 24100-nál járok, ugyhogy csak egy picit esedékes , ha az idén talán még nyílna egy szalon vagy csak egy szervíz Debrecenben vagy Nyíregyen, akkor már megérné elvinni most az egyszer Miskolcra, mert később ugyanúgy tudnám ide a környékre vinni szervízbe...de erre elég halovány esélyt látok, mert szerintem sajna mindenki a megélhetéssel küszködik, nemhogy új üzletet nyisson
Szívesen! Azért majd írd meg hogy melyiket választottad amúgy most menyi a Km-er állása, mikkor lesz esedékes a 24.000 Km-es szerviz?
Köszönöm a segítséget Zsolti és Donor636! Eldöntöm, hogy megéri-e a miskolci út a maradék két év garanciát vagy akkor próbálkozom Kornéllal!
Szia! Talán? Egy próbát megér!
Szia Zsolti! Az lenne a kérdésem hogy Kornél a Speed Line volt és maszekban még foglalkozik esetleg a Kawasakival vagy hogy érteted hogy öt keresse fel?