Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! Debrecen ha közel van neked ajánlom még Orha Kornélt 06-30-955-7038
Szia!
Sajnos a közeledben mindenki bezárt! Miskolcon próbáld meg talán. A gari nincs korlátozáshoz kötve!

Üdv:zsolt
Szia sajnos a legközelebbi az Borsod megyében van azon belül is Miskolcon. Pesttől keletre már csak Miskolc és Cegléd akik márkaszervizesek. Remélem tudtam segíteni. Ja és tudtommal korlátlan a futás teljesítmény itt csak a 4 év és a vezetett szerviz könyv a mérvadó.
Olyan kár, hogy pont az ország másik végében vagytok, pedig biztos elvinném hozzátok a gépet szervízre, mert látom komolyan csináljátok a dolgot
Nagyon köszönöm a felajánlott segítséget, de sajna nem alkatrész híján vagyok, hanem a 24000-es kötelező szervízre kéne vinni a gépet és ezért nem akarom a fél országot átutazni :S
Azt megtudod nekem mondani, hogy a kapott 4 év garancia nincs-e kilóméterhez kötve? ...itt arra gondolok, hogy például 4 év garancia vagy 25000 km.
Valamint még azt szeretném kérdezni, hogy a Kawának van-e Magyarországon szervízhálózata, mert nekem igazából a Hajdú-Bihar illetve Szabolcs-Szatmár lenne jó?
Sajnos mind a kettö bezárt!
Ha bármi kell tudok segiteni!

Adatlap
A speedline nem olyan rég szűnhetett meg, mert kb. 1 vagy másfél hónapja még láttam az üzleten a feliratot, de már teljesen ki van pakolva a hely és a feliratok is le vannak szedve. A nyíregyházi még tutira megvan?
ja, leszek kb 18tól.

Este gyüssz?
én nem tok semmiről, szancho mondta
De ezt csak te tudod...
Vajon honnan...?
zema meleg!
Kuss.
Mikor szünt meg a speedline? Nyíregyházán szerintem még lenni kell kawának.
Üdv Mindenkinek, egy kis segítséget kérnék!

Debrecenben sajnos megszűnt a kawa és úgy hallottam Nyíregyen is.
Ti tudtok valamilyen szakszervizet Debrecen környékén, mert a garanciát nem akarom elbukni? Ha bármi építő jellegű eszetekbe jut, légy szíves osszátok meg velem! Előre is köszi!
Köszi szépen, idő közben a probléma megoldódott.
Széles utat!
üdv. eladó ninja 250 r, 2008-hoz: a képen látható csak felnik+gumik egyben 30 eft . láncszett 12 eft. egyik oldali hibátlan első teleszkóp 12 eft. mindenben 100 km van . 0620/992-4528
Sziasztok,
Megválnék kis ninjámtól, gondoltam itt is promozom LINK: http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_250r-4391899
A korl. van neki, csak én írtam rosszul. A1-el csak 11 KW-ig mehet, A korl.-al 25 KW-ig.
Szia!

Van gyári újban polcon 9500ft. Adatlapomon elérsz!
Hello!
Az A1 -es jogsi csak 11kW-ig érvényes, Az Akorl. jó 25kW-ig.. Nem?
Langy hátszelet!
A képenlátható Kawaswki 250 GPX Ninja inditó relére lenne szükségem.
Ötletet is megköszönöm.
eladó ninja 250 r , 2008-évj.-hoz, szinte új eredeti nissin első+hátsó fékbetétpár csak egybe eladók. ár 10 eft+posta. 0620/598-2538
Szeva!

Email címed van?

Köszi
ninja 250 r bontott alkatrészek. 0620/992-4528