Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fékbetét.
Fékfolyadék vagy fékbetét?
szia, nissinből tipus számot tudsz írni milyen kell bele?(vagy valaki:)
Nekem most van benne 19000 km. Eddig mindig márkaszervizeltettem, most először egy jó haverom csinálta és ugye ő magyarázta is szerelés közben végig, hogy mit csinál, miért van erre szükség. (Tudom, csaj vagyok, a műszaki részhez nem is értek... ) De a szervizben is ott voltam mindig, végig és egyszer sem cseréltek nekem fékolajat, csak most havarom...
Igen, én már cseréltem, de nem jóra. Úgyhogy én maradok a gyári nissinnél. A gyáriból mondjuk egy pár fékbetét egy tizes, ezen akartam "spórolni" még az ősszel és vettem valami más utángyártottat, de nagyon parás. Nem fokozottan ugyan, de szépen lassa eszi a féktárcsámat, szóval s.o.s.ben cserélem is vissza.
Szia!

Én elég messze vagyok töled de van egy jó szerviz nyiregyházán a KTM kereskedés vidd be hozzájuk számuk 42-430-518 .Alkatrészben gumiban mindenben segitek ha kell elküldöm postán!
Szerintem a szerviz 30.000 Ft-ból ki jön, és hol kérdezel rá?
Ez szuper, úgy néz ki még egy 100-asból sem fog így kijönni ez a szezonkezdés gumicserével együtt, azért mostmár rákérdezek telefonon, hogy mit is kell ilyenkor cserélni és kb. mennyibe fog ez fájni ... esélytelen ez a Big Bang ... nekem ez oda-vissza majd 600 km + át a fővároson ... ezt nem hiszem, hogy bevállalom, már Miskolc is eléggé kiesik, nemhogy Budaörs ... egyszerűen nem hiszem el, hogy itt van Debrecen és Nyíregyháza is a közelben és nincs egyetlen kawasaki sem ezekben a nagy vidéki városokban
Mert el használódik! hivatalosan a fékolajat 2 évente a hűtőfolyadékot meg 3 évente célszerű le cserélni a problémák megelőzése véget! Elég szomorú hogy csak az olajat cserélik a többi folyadék meg le van tojva.
Miért kell cserélni a fékolajat meg a hűtővizet?
Ilyenről még nem is hallottam!
Ja és én a helyedben Miskolcon nem is gondolkodnék mert most neked nagy szerviz esedékes fékolaj, hűtőfolyadék, gyertya cserék, az alap szervizen kívül és ezért ha valamelyiket is el cseszik akkor elég nagy szívás lesz belőle! De ez csak egy jó tanács a te dolgod mit csinálsz, de azt is tudod hogy az okos más kárán tanul a hülye a sajátján se!
Szia greenblood86! Ők a D.M.C hivatalos márka szervize úgy hogy ha szereted a motorod akkor itt biztos nem csalódsz a ki szolgálásban, fél szavakból megértenek nem kel körülírni hogy mi a problémád. Sajna messze van de inkább hozzájuk viszi a vasat a haverom is mint hogy Miskolcon el csesszék nem ér annyit az a pár liter benzin spórolás. És ez a címük: Big-Bang Kawasaki szerviz BudaŐrsi Ipartelep Gyár u. 2. 2040 Én nem csalódtam még bennük, ha a garancia számít akkor ide vigyed de ha csak korrekt szerelés kel és nem számít a gari akkor a Yamaha Máthéba vid!
link rossz ez a big bang linke:http://www.kawasaki.hu/dealers...
Big Bang szervíz: http://www.kawasaki.hu/dealers...

Nekem is esedékes a 12e-s szervíz, de az olvasottak alapján nem szívesen viszem így miskolcra pedig az se itt van. Garanciát azért így aladás előtt jó lenne megtartani.

Fékbetétet cserélt már innen valaki és ha igen milyenre és mennyiért, első fékbetét lassan cserés lesz.
Sziasztok, csupa "jó" dolgokat írtatok a miskolci szervízről, ez rendkívül "megnyugtató" számomra , mert én is oda tudnám elvinni a gépet.
Donor hol van az a Big Bang és mit tudsz róluk? Még fontosabb, hogy garanciális szervízt vállalnak?

Axelina jól megjártad akkor velük, sajnállak. Én meg elég messze lakom Miskolctól, vajon mire haza érek a szervízből széthullik majd alattam is a gép?!
szia. ezek elkeltek sajnos.
Köszi a választ? Sajna mások is panaszkodnak rájuk, a haver is beszélt telefonon velük bratyiznak az emberel de csak addig míg a pénzt viszed oda, aztán el vagy felejtve. Ezért lehet a haver se viszi hozzájuk a gépet, inkább Big Bangba viszi mert ott korrektek meg figyelmesek én is voltam már ott és olyan precízek hogy nem igaz. Ott nem csak addig számítasz amíg a lóvét viszed!
Hát, bratyiznak mindenkivel, aki potenciális vevő nekik, de amúgy én nem vagyok megelégedve velük. Nekem most haverom csinálta meg nemrégen a 18.000es szervizemet és kiderült, hogy a gyári olajszűrő helyett, nekem valami gagyi utángyártottak bele, de a gyárinak az árát számolták fel. Nekem most júliban lesz két éves a mocim, ergo még garancia alatt állt eddig és most nyúlt hozzá először más, mint a márkaszerviz. Ergo, a garanciámat már ők eleve el is cseszték, mivel nem gyári alkatrészt tettek bele. Na meg szervizeléskor meg kellene nézniük a csavarokat, hogy a használat közben nem lazultak-e meg, na nekem egyszer sem nézték meg, így is esett ki nekem tavaly a váltókaromból az egyetlen összekötő csavar, de szerencsére időben észre vettem és nem szakadt le...
Igen, elírtam cseppet, észre se vettem, de a kuplungbowdenre gondoltam. És a váltókarod megvan még?
üdv. egybe szeretném a felnivel. ha mégis adom külön akkor jelzem !
Szia Alexandra! Te Miskolcon vetted-e mocit és oda hordtad-e szervizbe? Mert úgy szűrtem le az előbbi hozászolásodból hogy nem valami alaposak, a szervizben, és ezért kérdezném hogy mi a véleményed róluk, korrektek-e, megfelelő hozzáértésük van-e, mert a haver hozzájuk szeretné vinni 12.000-res szervizre a gépét és ezért kérnék rólunk egy kis háttér infót.
Hy!
Érdeklődnék hogy eladod a gumit külön vagy nem?
Ha igen mennyiért?
Kösz!
szia. sajnos amiket keresel mind elkelt. de azt hogy értsem hogy fék és gázbovdeneket is keresel? a gázbovdent vágom az elkelt ,de fékbovden nincs ezen a motoron. ha kuplungbovdenre gondoltál már az sincs meg , viszont ha fékbetétekre gondoltál az még megvan. hello.
Első féktárcsád megvan még? Ha igen, mennyiért adod? A fék és gáz bowdenek is érdekelnének, ha eladod őket külön, meg a váltókar is. Utóbbiból tavaly nekem menet közben kiesett a csavar az autópályán, hála a jó kis összeszerelésnek és a márkaszervizeltetésnek. Kisatuztam ugyan, szal egyenes és használható, de ha eladod, akkor lecserélem szerintem.
Eladósorba került a Ninjám, új gazdiját keresi.