Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elafó uj utángyártot alkatrészek. Z750 z 1000 de nem csak ami a képen van hűtők ,konzolok,tükrök,karok,stb stb
Info@hokayasu.com
sziasztok.kis segitségre lenne szükségem :) hátha valaki már találkozott hasonlo tünettel!?100-120km/h közt ráz fékezésnél a kis Z , de se e két érték alatt se felette nem...
Egy centir megoldhatná vagy fékfelujitás?Válaszokat elöre is köszönöm!Kitartás a tavasz már uton van
Sziasztok, eladó Z750 S gyári rendszámtábla tartó mini indexekkel, rendszámtábla világítással 6500Ft, gyári indexek 1700Ft/ darab érd: 30/9068005
Hali!Én a Realba többet nem viszek motort!Két eset miatt:1 elvittem első teloszimering cserére meg is csinálták de 1 héten belül újból engedte az olajat,elvittem máshova és mondták hogy nem is olyan olaj volt benne ami kell bele!na mindegy!2.haverom lebeszel egy időpontot szombat délelőtre kicsit pögyög az eső na jó elindulunk odaérünk és mondja a srác flegmán lekezelöen egy héttel ezelőtt kellett volna jönni!Mi meg nézünk mint hal a szatyorba hogy most mivan!Nem akart veszekedni a haver igy hát eljöttünk de ide soha többet nem hozzunk semmit!
Hello, már lehet nem aktuális de én már voltam a Reál motorban is és a Böröczky Karcsinál is. Reál motorba egy komplett tavaszi szervizt csináltattam, lánc csere olaj, folyadékok stb. megvoltam elégedve az árakkal és a végzett munkával is, amit kértem megcsinálták, viszont amit nem kérsz azzal nem foglalkoznam, nem úgy mint a Karcsi. Hozzá gumiztatni vittem, de szó nélkül körbenézte a motort és pl a kumplug bowdenem meg a holtjáték is a karon rossz volt, be állította anélkül hogy kértem volna. Legközelebb hozzá viszem a tavaszi felkészítésre, illetve majd vele fogok pillangó szelep szinkront is csináltatni.
Szia

Köszi a választ. Igen a tesztek is azt írják hogy a Z1000 a +lóerő miatt élvezetesebb. Lehet hogy a próba fog dőnteni.
szia. hát én is z 1000sen gondolkodom de csak azé mert rohadt jol néz ki 2010 töl. jelenleg 2010es cb 1000rt hajtok. azt tudom mondani hogy nagyon motoros barát kényelmes ha kelle megy mint az állat de hatodikban is mehetsz 50nel és odarántod tol. szoval jó a gép. probáld ki mind a két gépet.
Szia

Ez azt jelenti hogy jobb a Z? A két motor közt vacilálok.
Szia, én igen, most Z1000-m van.
Sziasztok!

Van egy eladó shark s900c Finks festésű bukósisakom.
3 éves és nagyon megkímélt állapotú. A pinlock tartó pöcök körül hajszálrepedéses, amit én magam sem értem mitől. De nem zavaró. Alkalmi áron fórumtársaknak.
szerintem nincs objektív vélemény, a vélemény inkább szubjektív
én mentem mind a kettővel de teljesen más körülmények között és viszonylag rövid távon, Z-vel teszt napon, a CB-vel túra alatt cseréltünk egy rövid szakaszon, a teszt napon tudjuk hogy szart se lehet motorozni, a túrán pedig volt egy kevés cucc a mocin, szerintem mind két gép parádés
de pl 3 milkáért egyik sem kellene, ha pedig még is szeretném pont leszarnám mások véleményét felülnék mindkettőre ,
minőségben szerintem nincs különbség köztük,
Figu
Helló
Köszi. Kaptam telefonos segítséget a rugóstaggal kapcsolatban. Az elejébe a 2008-10-es villáját szeretném az meg ugye hozza a féket is.

köszi srácok az infókat lassan hozzá is fogok a projekthez.
Van valaki olyan itt a forumon aki ült már Z1000 és CB1000r nyergében is? Érdekelne egy objektív vélemény.
nem nem újabb motrba megy,hanem majd a házba...
szépen ütemezve van minden,mikor hogyan gyűlik össze a pénz meg minden és addigra szeretném eladni,de lehet tényleg túláraztam lehet egy kicsit lejjeb kéne vigyem
Hát, ha egy újabb motor árába kellene a pénz amit már kiszemeltem, akkor sok az a 2 év.
Ha nem sürgős akkor tarts ki. Alant említett srác is 2 évig árulgatta mire elvitték de mint látod érdemes volt várni.
télen ez sok érte, de egyébként is túlárazott.
fisi üzenetére reagálva meg igen minden annyit ér amennyit adnak érte.
Lehet igazad,sőt biztos igazad van,szerintem sem kevés,de tényleg nagyon jó motor egyben van vigyázva volt ,van rá és azt kell mondjam hogy látszik rajta,viszont azért amik plusszba vannak akárhonnan is nézzük azok extrák,azt viszont totál ingyen sehol sem adnak.
Az a szerencsém ,hogy nem a pénz miatt kell eladnom,Így ráérek sőt az sem baj ha következő szezont még elmotorozom vele...
Nem értek egyet. Amíg van lószar addig van veréb is! Haver nemrég adta el a 2006 os Er5 ét 920 ezerert..
Ertelek! Viszont eladaskor senki nem fizet ezert pluszt! Többnyire semmi mást nem néznek csak az árát. Kitűznek egy hatáer és azon belul a legjobbat veszik meg,vagy aki többet enged. Így magas az ára a motorodnak. Ha van kipufogo ha nincs. Pl en vehettem volna ugyanennyiert olyat amin volt sárvedo es sportdob is. Viszont az enyem sokkal gondozottabb volt, hiaba csak gyari kipufogo volt hozza. 18000Km full gyari 2005os es 800.000ft volt. Még az extráiddal sem kapnal tobbet 900nal. Tapasztalat az, ha barmit teszel ra akkor sem kapsz többet. Gondolom nem mondtam újat :)
hy!
Ne haragudj,de nem szivesen.Szerintem azért ez is indokolja többek közt az árát,ha az nem lenne,kicsit kevesebbet kéne kérjek,de kitudja...
lehet így is sok...
na mindegy száz szónak egy a vége,nem szivesen szedem szét ezt a "csomagot".
szia! Szép a motorod! A kipufogótól megválnál külön is? :)
Sziasztok!
Eladó sorba került a motorkám,ha esetleg valaki érdekel...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_s-10815840