Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a gyors választ ! Tanktól bontottam és a hátsó ülés alatti csavarhoz nem tudtam hogyan lehet hozzáférni. Így már legalább a sorrend megvan :) Még annyi ,hogy a hátsóülést hogyan szedem le ? Van alatta pár csavar ,de oda hogyan férek be ? Köszönöm :)
#1 - hatso ules leszed
#2 - elso ules mogotti muanyag le
#3 - elso ules leszed
#4 - megprobalod kibillenteni az ules alol az aksit, de valoszinuleg nem fog menni
#5 - a tankot rogzito konzolt kicsavarod es felemeled
#6 - az aksit most mar biztosan ki tudod billenteni.
Sziasztok. Lenne 1 kérdésem, tudnátok abban segíteni ,hogy ZX10R-ből (2004) hogyan tudom kiszedni az aksit ? Hol kell nekiállni a bontásnak ? Előre is köszi .
2004/05 Kawasaki ZX-10R Ninja hátsó felnit keresek,használtat.
6"-os (190/200) R17-es méret.
04-05 zx10R-hez keresek első teleszkóp alu felső szárat. új köszönöm nem, bontott érdekel. valakinek?
atix-nak van, másnak?
Nekem van gyari a 04-05 zx 10hez 06703696737
Eladó Kawasaki ZX-10R (2006-2007) jobb oldali komplett hátsó lábtartó konzollal, stb...
Ára: 30.000HUF (eredeti ár: 70.000HUF)
Eladó új, Kawasaki ZX-10R (2006-2007) bal oldali zöld oldalidom.
Ára: 45.000HUF (új ára: 91.823HUF)
minek?
Gyarit keresek.

A velocity stack egyebkent az alkatresz megnevezese, fuggetlenul attol, hogy hogyan nez ki vagy ki gyartja.
Most gyárit keresel, vagy Velosity tölcsért? Mert amit feltettél azok gyáriak, a Velosity az így néz ki!
04-05hoz van esetleg valakinek a legszurohazban levo velocity stackje elado?

A kepen levo alkatreszekrol lenne szo.
Nekem is van felnim.
Makulátlan, újszerű arany és lime zöld szinben!
Telefonszámom: 06302175243
Van..
FELNI első teló vagy alu felső szár.
Mi kell?
üdv! mi maradt meg belőle?
üdv! hogy állsz a 10-essel?
04-05 zx10R első teleszkóp felső alu szára valakinek eladó?
üdv! el kelt már?
Sziasztok!

2006 os hoz kormány emelést nem tud valaki véletlenül? vagy láttatok-e már hogy néz ki elfér-e az idomtól stb!

köszi!
Eladom a Ninjat!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap
Szia! Tudok segiteni Adatlap!
Hali! ZX10r 2004-05 keresek váltókart reális áron! Ha valakinek lenne az ne tartsa magában!