Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zöld kawa színkódját tudja valaki?
Szia! Gyáriban tudok segiteni. Kellene egy Email cim!
lemaradt:

2003-2004-esre 636-ra való !
Sziasztok !

Lenne egy eladó Akra dobom, az összekötő csövén van egy kis csúszás nyom, de csak esztétikai, amúgy szinte új a dob,
E-legál !

Gyárit beszámolok !

55 pénz az ára
sziasztok eladó pályaidom 60 rugóért valakinek?
30 605 6883
Sziasztok 2003-as 636-osra keresek jobb oldali első lábtartót,a taposó mindenképp,de a konzol is jó lenne.Valamint kormány lengéscsillapító ill. street fighter stílushoz illő alsó eke idom is érdekelne.Ha valaki tud segíteni,írjon.
Sziasztok valakinek nem kell 60 000 ft ért pályaidom neonzöld színben...ausztriából bontóból? a postát én állom!
fejidom oldalidomok és farokidom! amugy egylámpás kis nyalánkság:) kívánságra képet küldök de csak holnap délután lesznek meg a képek! 30 605 6883
Hát akkor mindegy :/
azokkal csak az a baj hogy 2005-2006-os 636-hoz való,nekem meg 2003-2004-es van
Amiket hirdetek azok közül valamelyik ?
olcsón odaadom őket ..
Hát egyenlőre még írás alatt van,de rengeteg minden,a váz az tuti
Mi kellene ?
kicsidani@citromail.hu -ra küldj e-mailt ha érdekel !
HALI
Sürgősen eladó lenne NINJA 636 Hátsó ledes lámpa 2006os évjáratból
+ 2 db első index + a műszerfalhoz takaróidom + rendszámtáblatartő+hőterelő lemez + gyári plexi
olcsó pénzért !
Közepét szedném szét!
Pontosan melyik részét szednéd szét? Ezt nem értem..

Más: keresek 03-04 es fekete hátsókereket! Csak hibátlan darab érdekel, jelölése: Enkei J17M/CX MT5.50 DOT
Ok!

Küldj egy mailt ,hogy mi kell és adok árat a kawasaki @ steelhorsemotor .hu ra!
OK majd megnézem azzal a beállítással, de várnom kell jobb időre :S
hát még pontosasn minden nincs összeírva,de pl váz az tuti kéne,majd csinálok egy listát
teljesen tekerd ki a rugót a legpuhább állásba! a huzó nyomot is tekerd ki teljesen! Ha igy is kemény neked küld el szétkell szednem !
Mi kellene hozzá?
Sziasztok!

'03 -as 636- osom van, az első teló és hátsó rugóstag beállításaihoz kérnék segítséget! Az első még elmegy gyári értékeken, de a hátsó rész nagyon kemény... Hány klikk legyen alul, felül, és hány mm re legyen kitekerve a rugó alapból? Milyen beállítást ajánlanátok? Súlyom 83 kg, a magyar xar utakhoz szeretném állítani...
még nem de köszi a tippet
Valakinek nincsenek alkatrészei 2003-2004 es zx636r hez?