Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! gátlóért mennyit kérsz?
Sziasztok!

2004-es KAWASAKI 636R motoromról megmaradt alkatrészek újszerü állapotban eladók! Érd; +36-20/447-9387 számon.
Sziasztok!

Egy haver árulja Debrecenben őket:
Kawasaki zx636r 2003-2004re való HYPERPRO konzolok csillapítóval együtt eladó 60.000ft!Kifogástalan állapotban!érd:06307584761
Elkelt pont a héten bocsi :S
Szia!

Farokidom mennyi lenne?
HEllo mindenkinek !
ZXR 636 hot vannak alkatrészeim 2007es évjáratból maradt meg !
2 hasidom. jhobbos karcos
Gyári plexií
faridom+meg hátsó lámpa.( a faridom be van törve de javítható)
Jobbos oldalidom(karcos mert ezen csúszott)í
indexek első hátsó
hőterelő lemez
Hátsó rendszámtáblatartó
meg 1-2 apróság
fékcsövek

ha érdekel akkor a kicsidani@citromail.hu-ra írj
Nincs mit!
köszi
Helló! leszeded a hátsó ülést latta van egy kar ki csvarod a karból a 6 csavart és elfordítod a kart! lent is van az ülés.
2004 es 636 első ülését hogy tudom leszedni?
szia. elkeltek a lábtartók, ha jól emlékszem a papírjára az volt írva hogy 2005-2008 köztire lehet feltenni. üdv!
Csáó!
A lábtartókonzolok szerinted jók a 2003as 636ra is?
tibifighter@msn.com vagy tibi089@freemail.hu mind2 jó
Adj egy emailt!
Vázat, váznyúlványt, elsősárvédőt, kartert mennyiért tudsz 2006os 636ra?
szernitem 2004-töl felfelé nem szépek már, a07-08 as olyan csunya is meg nemis, de ez az én véleményem. Ha találsz egy jó állapotú 03-04 es modelt szerintem az ég világon semmi bajod nem lehet vele.a enyémbe lassan 40000km lessz és kötelezö cserélni valókon kivül csak a vezérmüláncfeszitöt kellet cserélni, az szinte mindegyikek idö elött beszarik. Ha vezérmüláncal együt cseréled akkoris 30-40 max. Ha olyat találsz amiben rendszeressen cserélték az olajat ahogy kell meg nem stunt moci volt akkor örökös mint a nyomorúság.
Sok sikert a vásárhoz
ráadásul szerintem az a lehető legrondább designja a kawasakinak
A 2007-es már nem 636-os.
Heló Venni akarok egy 636-ot de nem tudok dönteni 2004 vagy 2005-2006 vagy egy 2007eset vegyek. Leginkább 2007-es érdekelne mivel fiatalabb ha írnátok pár szót mik a vélemények tapasztalatok melyiknek mi a gyengéje hátrány azt megköszönném
Szia!
Kpl blokk 720euro
Válto 180euro
Szia Gabi!
Megoldódott a problémád? Szívesen segítek, ha tudok!
van itt fórum zxr 750-hez?
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Bocsánat előre is, ha úgy látjátok a témám talán nem teljesen vág ide... Nincs motorom és teljesen laikus vagyok a témában.
Szóval. A kérdésem az lenne, valaki el tudná nekem magyarázni, a ZX-636R-en pontosan hogyan működik az alapjárat? Teljes mértékben az computer vezérli? Van hozzá egy másodlagos elektronikai, vagy mechanikai egység, ami finomítja az alapjáratot? Esetleg a másodlagos ovális pillangók szerepet játszanak az alapjáratban?
Ezeket azért kérdezném, mert van egy ilyen pillangószelep-sorom és rá fogom rakni az autómra kis teljesítmény növelés célja miatt. Viszont mielőtt elkezdenék bármit is alakítgatni, szeretném körbejárni a technikát, hogy ne csináljak butaságot...
Nem szeretném szét cincálni a fórumot, ezért ha gond, az email címem is rendelkezésre áll. gyorvaripal@freemail.hu
Köszönettel Győrvári Pál
Eladó Kawasaki logos, Ninja feliratos tankpadok: