Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nekem egy Aprilia RS 125-ös sportmotorom van, fényezés előtt állok, és a segítségeteket szeretném kérni, ha esetleg valamelyikőtök meg tudná nekem mondani, hogy ennek a narancs színű Ninja-nak, mi a színkódja, vagy legalább is egy elérhetőséget, ahol utána tudnék járni!
Válaszotokat és segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!
Üdvözlettel: Béci
Szia!
Nekem lenne egy eladó Power Commander-em 2003-2004 zx636-hoz, ha még aktuális és érdekel írj, és megboltoljuk.
Sziasztok!

Kellene nekem pár lom 2003-04-es ZX636-hoz, lehetőleg kicsit hibás, törött alkatrészek érdekelnek kevés pénzért.

-Farokidom
-Segédváz
-hátsó lámpa
-Lábtartók
-Első és hátsó ülés
-Akkutartó műanyag

Küldjétek az ajánlatokat a hotrodmad@freemail.hu címre.

Köszi!
Szia! Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Üdv kedves zöldvérüek,tud esetleg valaki olyan műhelyt ahol foglalkoznak deltabox vázak javításával?A legjobb somogy megye környékén lenne,mert amit én tudok az mind Bp-en van.
Köszi szépen a válaszokat. Pénteken úgy néz ki kipróbálok egyet,és meglátjuk. Ma próbáltam egy R6-ot,eddig meggyőző,de nem hinném,h a kawa kevesebb lenne.Sőtt... :) Na majd kiderül.
Sziasztok!
Szerintetek a 600as kawák mennyire jók, első nagymotornak?
160as motorom van most.
Következő nyárra meg lesz a jogsim nagymotorra, és nem tudom melyik gép legyen a 600as választékból.
Köszi előre is a véleményeket
Szia! Én 190 cm vagyok és nekem teljesen megfelelt! Nem kérdés hogy a kawasaki mindent visz! Éröben fékben futómüben elötte van az összes hatszázasnak! Mivel motorozom és mind a két márkát forgalmazom részrehajlás nélkül a Ninja a NO1. Ha bármi kell hozzá adatlapomon elérsz!
Lehet hogy a 2003 636 kicsit kicsi lesz de ki kell probálni, kinek a papp kinek a papné, én 176 cm vagyok :D. Nekem is ez a tipus van és szerintem addig kenyelmetlen a sport moci amig rá nem ülsz és húzod neki. Aztan ugyis megszünik az az érzés hogy kemény az ülés kényelmetlen stb.. Szerintem ha húzod neki előbb utóbb ugyis meg kellesz álnod ... tankolni :D A szélvédelme szerintem pont olyan mint amire tervezték, sportmocis. 140 ig szerintem nincs gáz utanna meg plexi mögé és nincs semmi gond a szélvédelemmel :D Tura mocin kényelmesen ülhetsz 2 kiloig ezen nem :D Szerintem nagyon jó kis motor, csak nagyon meg kell nézni ezeket mert azért csak 7 vagy 8 éves ez a tipus.
sziasztok. Motorvásárlás előtt állok. R6 és egy 2003-as 636 között gondolkodom. Olvasgattam és olyan véleményeket láttam,h a kawának elég szörnyű a szélvédelme/kényelme (márha beszélhetünk erről sportmotornál.192 cm vagyk,tudom nem egy motoros alkat,de nem érdekel,szeretek motorozni) A lényeg,h tudnátok nekem véleményeket mondani ezzel,és úgy általában a motorral kapcsolatban,ill hogy mire érdemes figyelni vásárláskor? Előre is köszi.
Helló!

érdekelne engem 05-06 os 636 eladó sorban lévő motor akinek van írjon nekem emailt képpel: vesedonor@citromail.hu
írj megegyezünk!
Sziasztok! Van pár sérült és ép alkatrészem 03-04-hez! Pici pénzért egyben vihető! Tel: 06306217608
2004es 636 elsőtelóba hány ml és milyen olaj kell?
Sziasztok!

Nem tud valaki eladó zx-6r-t 2009-töl?

Köszi!
kawazsolti
2010. június 28. 11:18
Szia!

Van gyári új féktárcsám 03-04re 55000ft/db
Éa a 05-06-ra is 56000ft/db


akkor a spanodnak dupla áron adtad el?

brávó! még jó hogy spanod volt a csávó!

naaa... Zsolti, tudod magyar a magyarnak....
akkor a spanodnak áron duplán adtad el?
Brávóóóó!
730 euro a blokk? egy hengerfej javítás meg 170ezer? Zsolti, valami baj van akkor a számológépeddel, nem?
Sziasztok!

Ha valaki tud egy stuntolásra feláldozható ZX6-ot 2003-2004-es típust, az dobjon legyen szíves egy emailt ide:
becman@freemail.hu
Nem kell, h sokba kerüljön, csak a lényeget tudja. :)
Bocs ez lemaradt:

Érdeklődni tudsz az alábbi e-mail címen: z.kawa@freemail.hu
Eladóak az alábbi képeken látható Kawasaki ingek.
Tökéletes állapotban vannak. Alig egy két alkalommal voltak használva.
Mindkettő "M"-es méretű és 9000Ft/db
További képek az alábbi linken:

http://palyamotorozas.hu/hu/shop/6_bolhapiac-hasznaltcuccok/

Sziasztok!
Van egy zsír új Zx636 2003-04 üléspúpom fekete színben 14000Ft az ára ha valakit érdekel!
06303210309
bali105@t-email.hu
hülye vagy te
Nekem sosem volt kérdés mit vegyek. Mióta az eszemet tudom kawasaki ninjákat imádtam.Számomra az R6-az csak R6 a gsxr az gsxr ez viszont egy kawasaki ninja .Úgyimádom.