Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Jöhetne egy kis hó mióta hátsó meghajtás van
azért az a csillagos se kutya

Ezt megnézném azért! Képek alapján nem rossz!
Dögös az a bajor!
Néztem C-s merciket, 8-9 kilóig értelmeset nem látni, csak rozsdaboglyákat, néztem 320D-ket is, de kb betegágy az összes, maga a konstrukció is elég kényes. Audik, Passátok vannak már értelmesebbek ebben az árfekvésben, de azokkal is megkerülték háromszor a földet. Pözsókban meg 406-okat nézek, mert nem tartják az árukat, viszont nem rosszak. Már amelyik... Egyelőre nézelődök, nem kell mindenáron autót vennem.
azért egy kicsit elkényeztettük ott a hungarocartnál
még fel sem ocsúdott a bajor után és bekapta a Merci jobbegyenesét
Nem csapott meg a Mercedes szele?
Majd kinyomtatom neki 3D-ben
Kell! Azért tudsz róla mondani némi infót? Egy ímélt, vagy számot tolhatnál, aztán megbeszéljük.
f2tommy@gmail.com
100000
Szia, mi az ára?
Majd Kawabiker megmondja a méretét egy pizzáér meg energiaitalér...
Zx7 blokk keresi új gazdiját olasz papíros évjárat 2000
Mondjuk épp ezt a részét akartam elkerülni, de akkor marad a találgatás.
kiszeded, megméred és a tömítés szaküzletben a hozzá legközelebb lévőből veszel egy - egy zacskóval
mivel beszerelés után nyúlik egy kicsit, így az eredeti mérete egy kicsit kisebb.
pontosan most nem tudom melyik mekkora, de anno mi is zacskó számra szereztük be, azaz több méretet is , mert amennyi karbi, annyi O gyűrű
kb 10 HUF / db árra jött ki ha jól emlékszem, de ha nem cseréled ki, akkor sok bosszúságot tud okozni
Rövidebbel jobban "hömbölög" (gázlengések) és nem jár szépen, felborul a gázcsere stb. a vezérműtengely bütykök nyitás-zárási ideje elég meghatározó.
Értem, köszönöm.
Ha nem hangolsz rá, mindegy, mit teszel fel, nem lesz jó. Szerény véleményem szerint ezeknek a gépeknek a "nagy baszadék" kémények állnak jól, a kis trombitákat meghagynám a cingár mai kis hokedliknek.
Nem rendelhetö külön!
Valakai esetleg ÉRDEMBEN is tud segíteni?
Köszi, ettől most okosabb lettem...
Nincs cikkszama de en tudom a meretet.4db ara+csere+szinkron nem sok penz
Sziasztok,
a megjelölt o gyűrűkre tudtok cikkszámot mondani?
Amúgy nézem a régi verseny videókat képeket stb azt látom nagy baszadék kipufogó van mindegyiken.Számít valamit a méret?Mert én vettem egy leovince gp kipufogót amit fel fogok rakni rá szerintetek milyen lesz a teljesítmény?Nyomaték elfog tűnni vagy mi?
Köszi, nem kell gyári. Két nagyfék a Mozdonnyal aztán mehet a lecsóba.
A hátsó meg sajna nem olyan, mint a ZZR, pedig abból jó lenne egy gyári.