Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cromos rendszám tartó
1. kép toyota hiace 1996-2002
2. kép toyota hiace 2002-2006
3. kép toyota hiace 2006-2010

Keresd a különbséget
"22 év óta"
Ha a hibaözön beköszönte előtt eladod és mindíg fiatalítasz(km-ben) akkor ez teljes jó elgondolás. Ezek az autók tény és való sokkal komfortosabbak, mint egy 22 óta semmit nem módosúlt tojota
Azért szamócára gondoltam, mert azzal foglakoztok nagyban, gondoltam egy pici része hátha lepárlódik csattosüvegbe
mennyi cuccot lehet belepakolni? számomra az kardinális kérdés, bár csábító a v10
igen így lehet megoldani,, hogy a rél csőig mindíg meg legyen a nyomás, lehet a master is így lesz átbaszva majd
tegyél az üzemanyag csö közé egy nyomástartó szelepet vagy vegyél béjemwét
Biztosan találok valamit a kamrában de a te érdekedben gondoltam a csekélyebb %ra mert a roppant éles és fifikás észjárásodra negatív hatással legyen.
Nem azért lett ford, mert szar a toyota, hanem egy 1 éves kocsi árából egy öreg sok kilóméteres hiace-t tudtam volna venni. Inkább ülök egy újszerű autóban, örülök a kihangosítónak, ablakfűtésnek, stb., mint egy kiült zajos dobozban örüljek annak hogy beindul a kocsi.
Nem volt hibakódja a kocsinak, 70,000Ft-os alkatrészeket meg nem cserélgetünk találomra. Végül-is 2-3 alkalom után beindult, melegen elsőre is. Az első ember aki megnézte elvitte, bár sokat nyomott a latban az impreza wrx sti ülés és az újszerű gumik.
csak lassan a szamolca pálesszel kis csávó, nem szeretném látni a hírekben hogy egy elvetemült terrorizálja a közlekedőket a megyerin !
ha kari van nálam az ótónak is kell ajándék ! új akku de nem csavart/kerek cellás még a banner lesz a halott aksis akkus fúrók tápja
1
Télen hideg sör?
Szamóca pálinka baszod Ilyenko az a "Kellemes"
Ha tudsz ilyet prezentálni becsöngetek