Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy ez a másik verzió 😂
Na mixike itt van egy fasza. Itt mind1, hogy 5-en vagyunk vagy 8-an 80 pénz a két éjszaka.
Ha csak 5-en tudunk menni akkor 16 ezer/ fő/2éj ha leszünk 8-an akkor 10 ezer ft/ fő/2 éj. Végül is mind1. Gyorsan áment kéne rá mondanod mert foglalnám(kezeit széttáró) ez egy komplett ház a belvárosban szállás. hu megnézheted ha akarod.
2 éjszaka az szűk 3 nap. Na mindjárt ránézek mik a lehetőségek.
Szállás foglalás a tiéd mert mélyebb a hangod 😚
27-30 közt variálható . Még ugye hogyan van szállás
Három nap?
Himinek írtam. Remélem jön
Fasza (meghajlós) Én is(kezeit széttáró) Ez már 5. Csimbi? hími? Na mikor legyen pontosan? Ki foglal szállást? Hellának, bogyónak szólok ha esetleg bogyóka nem tolja addig ide a képét(kezeit széttáró)
Meg én
Fazi Lengyusz Ceru 👍️
ja most látom ceru is tud róla oké(meghajlós)
Ő itt szokott lógni rákérdezünk, vagy felhívom. Nos azt mondom várjuk meg a fehérvári zsiványok nyilatkozatát, ha minimum vagyunk 4-en foglaljunk le valamit és szólok hellának. Csak azért nem hívom, ha nem lesz belőle semmi(kezeit széttáró) Eddig úgy néz ki ketten vagyunk. Várjuk a többiek jelentkezését. Te ceru kinek az ismerőse? Őt el tudod érni?
Panyolai jön?
Jimmy más elfoglaltság .sajna
Fazi lengyusz ceru .csimbi nyilatkozik
Két ünnep közt
majd akkor én beszélek vele mikor alkalmas lesz. Kinek szólsz?
Nem tudom a számát
én benne vagyok telefonálj körbe ki jönne(kezeit széttáró) Hellát se felejtsd el.
pizsiből? Az nem baj zsettából legyen sok 😆
Én már ki estem a pixisből 😆
Gyerünk!
Ránéztem 8kezeit széttáró) nem tűnnek drágának a szállások. Az első oldalról 2 éjszakára 6 főre kalkulálva nincs napi 4 ezer a szállás 😅
Mi legyen?
panyola nincs lefújva azt nem úszod meg gyűjtögesd a lóvét 😅
2 ünnep között olykor-olykor eljártunk egerbe de oda csak a vip vendégek voltak meghívva szerintem azért sem voltál egyszer sem 😅
Küfd érte a fekete ótót