Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Sziasztok! Ezer éve nem jártam itt (sajnos), csak eszembe jutott régen miylen jó témák voltak, valoszonuleg sokmindenrol lemaradtam, megprobalok újra csatlakozni.. Igazából egy manualt keresek 1994 es zx9 hez és így jutott eszembe újra a csoport. Ha esetleg valaki tudna, örülnék 😁😁😁😁😁
Köszi papi!! 😉
Boldogat Zoltánok!
nekem mikor hozol belőle?
Sziasztok!
Bontok egy E-szériát, de vannak alkatrészeim C-és F-hez is.
Váz, kompett bokk(32ekm), kerekek, fékek, hátsó rugóstagok(gyári meg TRW), üléspúp, versen lábtartó, kormány részei, és még rengeteg kis apróság.
Tel: 0620/261-4237
ilyen képet most én is tudnék csinálni vagy 40 kg húsból-szalonnából töltöttünk kolbászt(kezeit széttáró)
Mondjuk ettől védettebb helyen szellőztetem a füstölés után (gondolkodós) itt szemmel láthatóan, kutyák macskák, rókák, madarak fognak hasmenést kapni a gondatlan tárolás miatt 😂
Jó reggelt, jó étvágyat 😉
Utolsó képen még te vagy mielőtt megcsókolt az asszony? :-)
BUÉK pupákok !!!! Ki józanodtatok már?
Köszönjük, hogy összefoglaltad 🤗
fely ipszilonnal még tart a szilveszter hatása(szemeit körbeforgató)
na szóval a szobor az eged hegyen se nem borbála, se nem margit hanem szűz mária a gógle meps szerint 😆 Ennyit nem tudtatok megnézni az internetes telefonotokon 😅 Most már be merem vallani azért az 1 szoborért kerültünk közel 2 km-ert(fetrengős)
Na ott van az a lény aminek a helyét mutattam a szobornál. 2021 augusztusban még ott volt megdögölve, hogy hová a faszba tűnt azóta ez rejtély (kezeit széttáró) Nos kinézetre valamiféle békára hasonlít, de a lábai olyan furák nem úszóhártyásak a képen nem láccik de a fely is elég gnóm volt az sem emlékeztetett békára. meg 500 méter magasan ahol víz sincs egyébként is mi a faxt keresne béka(kezeit széttáró) Meg hozzávetőleg elég nagy volt jó erős tenyérnyi. (kezeit széttáró)
Na nagyjából kijózanodtam 😅
Teszek néhány képet most néztem meg én is. Szóval az a konklúzió, hogy szerencse, hogy ott volt ceru. Így ért valamit a csapat már persze rajtam kívül, mert én szokásosan hoztam a 100%-ot(meghajlós) Azt a szaros 530 méteres dombot olyan kín keservvel másztátok, meg ha a fiam tizedét nyafogta volna mint ti amikor 6 évesen megmászattam vele biztos nyakon vágom 😅 Szóval 4 en értetek kb. felet.(fetrengős) Mondanám, hogy legalább a 19-es pincében kitettetek magatokért de ott azt a 15 lépcsőt sem tudtátok megmászni 😅
A fürdőzős képekből nem lett jó ha van feltehetnéd. Sem az esti egerszalókos sem a demjénfürdős (kezeit széttáró)
buék(meghajlós)
BÚÉK uraim 😉
egyébként pont azt mutatom cerunak te fax, hogy ott van a Nagy Eged hegy amit másnap megmászattam veletek 😅
531 méter bokáig érő sárban(kezeit széttáró) Így jártatok 😅
uh. Én még meg sem néztem a képeket 😁
Na ha kijózanodok dobok fel néhányat 😅
Nézzétek ott jön 2023! És pipinek igaza lett. BUÉK !
Buék! 🍾🏍🇭🇺
Buék...mindenkinek