Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, LX új gumija sajnos nem lett megörökítve...
Így járnak a mutogatós bácsik, őket nem fotózzák!
Nemtom!
Csütörtök este közelítettem Budapest felé az M1-esen, szigorúan 130-cal, és valahogy kiszakadt az idomból a rendszámtábla!
Bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy utólag megvizsgálva, csoda hogy ekkora alátétekkel ennyi ideig bírta!
Ez betyár, brádör!
Azért nem gondoltam volna, hogy így szívod a vérem az "ex" rendszámtábla elhelyezésem miatt, mikor a tiédet elrejted a kerék mögé...
Egyébként hogy sikerült ez így?
így vesztettem.

mindegy.
LX-nek is szedtem gumit legalább! :o)))
Ez tízpontos volt Túrcsi, jár a pont!
Jaaaa, és: nyam-nyammm, csamm-csammm.
kezemben... béna!
....Danynak, aki fogadásból bevállalta, hogy megeszi, ha a kezembe odaviszem!
Íme egy kompromittáló fotó: Túró éppen száraz kutyaszart szed a fűben...
írásban is???
nem zavar. már majdnem olyan jól rajtolok :o)))
Hy Túró, bocsi, hogy összekevertelek Ágóval.
egy gumiégetés a pirosnál, s le is kopik, meg kiderül, hogy milyen mély!
Hát ez sajnos az egyetlen probléma, hogy az egyik csavar szépen beleharapott a gumiba... kicsit komptatom a gumit és akkor kiderül hogy milyen mély a lyuk - mindenesetre nem ereszt a gumi, de attól még pl. pályán leszakadhat róla így a futófelület...
Szóval lehet hogy mégse lesz olyan olcsó a móka, ha kell vennem egy hátsó gumit.
ehhhh... hát ilyet télleg nem lát nap mint nap az ember.. azért szerencsés, h nem lánckerék fogta meg, vagy a csavarok nem nyírták szét a gumidat.

mindenesetre gratulálok, kicsit még gyakorolj, és felléphetsz a cirkuszban is ezzel!!
Nem igazán hihető a történet, meg én sem hittem el teljesen: a hátsó kerék begyűrte a sárvédő és a lengővilla közé!!!
Persze folyamatosan hozzáért a gumihoz, úgyhogy elkopott a fele fém a rendszámból, megégett (hátulról) a fehér része, stb. szóval kissé ramatyul néz ki a rendszámom..
Az a hihetetlen, hogy autópályán valahogy úgy esett rá a hátsó kerékre miután leszakadt, hogy nem pattant el a francba, stb. hanem pont elkapta és begyűrte a sárvédő alá!
Vannak még csodák...
hogy sikerült? visszaküldte valaki, vagy végigtúrtad a sztráda melletti susnyást?
Meddig dolgozol Turcsi?
Ja, és megvan a rendszámom...
kell.
megyek ma érte valahová, ahol vagy. motorral agyok így elérhető a távolság...
helló.
nem nagyon láttam még 9-esre őályaidomot.
hacsak nem Fekti mesternek, talán mintha lett volna a régi mociján...
próba meg.

www.fektigumi.hu ott van telefonszám kérdezz rá. de dúzs peti féle tuti nincs. így a magyar egyéb koppintós srácok sem csináltak még...
Turcsi, nálam van a CD, ha kell!
hi túró.ugy latom eleg sok infod van itt mindenrol,es az elso erdeklodesemre senki nem valaszolt,azert kerdezlek teged.99-es evjaratu zx9r-re keresek hasznalt palya idomot.ha van az ismeroseid kozott valakinek legyci szolj.
koszi.
Köszi. hívom.
06306642052
neki van egy eladó úgy tudom. andrás a srác!
Sziasztok!

Keresek 2005-ös 636-hoz lámpás versenyidomot,vagyerre megoldást.
Köszi.
Nem tud valaki egy olcsó sportdobot "99-es zx9r-es motoromra?
Gyengébb állapotú, felújítandó, átalakítandó is érdekel!

Köszi

mél: hfftanulo(kukac)freemail.hu
20/9221353
Még nem értem el, majd délután.