Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Pályaidomra szeretnék GP-s matricázást. Honnan tudnék beszerezni,vagy sablont szerezni?
Segítsetek.
Köszi.
Hali dannyboy el küldtem a tel. számom mail-be. Jóvolna még ha ma felhívnál a bukó miatt mert holnap megyek ki németbe és ha más nemlesz ott veszek eggyet.
Szivesen
Köszi szépen.... Akkor menni fog. Adatok vannak, csak az nem volt mellékelve hogy milyen állapotban. Akkor most már értem hogy miért :D

Mégegyszer köszi. Sokat segítettél
Chris
ZX9R
Szelephézagot csak hidegen szabad állitani
Sziasztok.

Nem tudja véletelnül valaki a 2000-es évjáratú ZX9R szelepállítási hézagokat? Én ugyan találtam egyet, de nem egyértelmű, hogy hidegen vagy melegen kell állítani. És hát ez aggaszt egy kicsit :)

Köszi a segítséget
Chris
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!
Akkor most már egymásra találtatok. Én kiszálltam.
Szia Puska!
A dani@danger.hu-ra küld a számod, ha érdekel a sisak, itt egy kép róla:
shark bol minimum s800.Ezelött is az volot s500 air. Mégegyszer nemakarok ijet. Hova küldjem a számom?
Dobj egy számot, szólok Dannyboynak hogy hívjon fel. Neki van egy eladó Shark Laconi replikája.
l-xl LEHETŐLEG EGYEDI VAGY FESTETT!
Milyen méretű kellene?
Szeva nektek!
Van valakinek eladó bukója, valami nagyon baro!?
köszi meg kérdezem.
Hali!

Valszeg nem a cserével volt a probléma, mert kb. 10e volt a láncban. Ezt még bőven bírnia kellett volna. Még nem tudni, hogy mi volt a bűnös, de holnap megy a szervizbe és ott alaposan átnézetem. Meg valami jó, drága spéci láncszettet veszek rá.

ZZrich
hello sracok
foto kerestetik
floridai psycho chrome ceg tuningolt 1 zx10r-t.fekete alapon a festes.300sa hatsokerek.
nem talalom a neten.
akinek van dobjon mar meg legyen szives a cimmel
köszi
kösz kihagynáma gyakorlást.
inkább idejében láncot cserélek! :o))

gratula ám azért!
Bocsi megfogtad
Ezt rendesen megfoktad
Megkaptad Torro? Mert lehet, hogy már nem látta az üzid. Ha nem, akkor szólok neki.
Hali!

Képzeljétek, tegnap jöttem hazafelé az újszilvási motoros találkozóról és a 4-es úton Monorierdő után 3 autót megelőztem, majd nagy csörömpölés és mint kiderült elszakadt a láncom. Mindez 150-es tempónál, teljes túrafelszereléssel. A lánc beszorult a hátsó kerékhez, amit egyből le is blokkolt így csúsztam kb. 150-180 métert. Mögöttem a spanom mondta, hogy csak a nagy füst látszott meg az, hogy valaki supermotozik a 4-es úton. ...és ami a legcsodálatosabb megfogtam a gépet - bár kellett dolgoznom, de egyben maradtam. Ez többek szerint kisebb csoda volt a féknyomból itélve. Lásd képek. Aztán motormentő és szervíz. Megmajd sok-sok pénz.
Ezt azért érdemes lenne mindenkinek gyakorolni.

Üdv:

ZZRich
Halihó! Kérem Káldi urat egy telszámmal jelentkezzen a mélcímemre! Thx!
Meg akartam örökíteni, de lassú voltam.