Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A logót biztos
te rajzolod otthon?
semmit sajna.
mint klubalapítók, nekünk semmit nem mondanak...

a phoenix-nek lesz 2 napos rendezvénye, de kawa verseny csak az egyiken lesz. a másik nap azaz az első napon 2 órás "endurance" jellegű verseny lesz.
www.palyamotorozas.hu
Állítólag megint lesz ingyenes motorozás.
tudsz valami 2 napos kawa rendezvényről a P.ringen augusztusban?
he he.
meg:
szart a pálya.
puha a futómű... :o))
A fék az bírta, csak féktávon kegyetlenül bepattogott az eleje. Valószínű azért, mert nem volt kicentírozva. Legalább is a gumis szerint azért csinálta.
akor is kurva jó elsőre.

fék hogy bírta?
És ha nem én vagyok a képeken? Akkor milyen?
ZZRich! Ujszilváson csináltál képeket? ha igen, akkor érdekelne, hogy meg osztod e velem...
Ha te vagy a fotokon, akkor kurva szar ido a 2:19
Sziasztok!

Köszönöm a matrica tippeket,sikerült csináltatni a Martonvásári motormatricással.
simán lehet ennyi! ennyit mentél. slusz passz! :o))
ügyes vagy.

ahol kiadják, ott utdják frissíteni :o))
de ezt szerintem simán mented!
Én jónak éreztem. Hogy 0-ázzam le? Nem saját, hanem béreltem.
2:19 a második 20 percben és először voltam a Hringen.
EN meg nem lattam ilyen problemat. Ha van rajtam transzponder, ossze szoktam hasonlitani a GPT mert idejevel es 2 szazad differencia szokott lenni maximum a ket rendszer altal mert idokben.
Bar ettol meg lehetseges... Mennyi az az ido hogy olyan hihetetlen?
a képeken te vagy?
ez nem jellemző.
amit láttam, de az max egy egy kör erejéig, valami nagyon furcsát mért.
na hogy ez valami kihagyás miatt, vagy tényleg másét mérte azt nem tudom, de láttam már ilyet.

ne foglalkozz más mit mond! ta hogy érezted? lendületesebb voltál?
0-ázd le az időt, s menj új köröket! :o))
Baker torro, szomorú vagyok! :-(
Szia Túró.
Találkoztál már olyannal, hogy a transzpander más idelyét mérte be? Egy páran kételkednek a H.ring-i időmben. Azt mondják, hogy biztosan másnak az idejét mérték. Van ilyen?
ilyenkor már ne bánkódj. hova adtad be?
megveszem! :o))

nekem is így volt a suzuki becserélése. miután bevittem a klereskedésbe, mikor kijöttem rá 10 percre hívott egy gyerek. meg is vette.
kurva jó áron :o))
akkor már nem szabad foglalkozni vele. elment elment.
Autó kell. Erre a hobbira már nem fussa sajnos. Ráadásul Bp-re nem mertem felhozni és alig használtam. Szal lényeg a lényeg, átálltam a sötét oldalra.
Egy dolog idegesít kurvára...eddig bazz 3-4 hétig 1 komoly érdeklődőm nem volt. Tegnapelőtt becseréltem és azóta napi 2 telefont kapok.
kivonulsz a motoros társadalomból?
oka?
megértem! :o)))
Ja igen van még egy csodálatosan szép Motografix tankpadom! Nem volt szívem rátenni az eladó bringára így csomagolásában otthon hever. Fekete színű, rajta arany ZX felirat asszem. A formája különösen szép! Képet küldök ha kell. Ára bolti ár -20% szal 6EFt.
Klub által remélem nem ítéltetem halálra...ígérem ha legközelebb motort veszek (mikor elérem a klimaxos éveimet... ) akkor is Kawát veszek...persze ha addig a 10R dizájnján picit csiszolnak még.