Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neem
Mindkét oldalt leér
Ki akartam tolni a helyéről, és a hátsó kerék belemt egy gödörbe, és a lendület kiszkította a kezemből, próbáltam megtartani, ez nem ment, és magára rántott...
Apu mondta is, hogy azonnal adjam el, és egyek magamnak egy bicilklit vagy egy roogót...
rövid a lábad ehhez is?
Mondjuk úgy, hogy nyúztam
Egy csopper után tök kényelmes vezetni, könnyebben kanyarodik, egyszerűbb elvezetni, na meg eldőlni vele....

LX ma segített elvinni a szervízbe, mert sikeresen eldőltem vele a pakrolóban, és kicsit megtört
Most fejidomtartó kozolra vadászok...
lehet.
hát, ha ez az etalon, akkor igen!

te nyúzod már?
Hm... az az idő is eljön, amikor 2:00 alatt mész majd a ringen
ÉS sztem eddig is elég ügyesen motoroztál... (főleg hozzám képest)
szerintem is...
bár Berki úr még messze van. igaz, most ezt stabilizálni kell, s utána mehetünk lejjebb... bár az nem annyira cél már. szépen motorozni, ez jobban izgat.
engem kurvára!
mert ez volt a célom, mert megvan, s mert boldogságos nekem!
Ez nagyon jó köridő
És kit érdekel?

Na jó, azé gratula.
dicsekszem.
p.ring 2.07.45 :o)) he he...
találtál?
Ok, lamer vagyok, most olvasgatom csak a topikot...
Azert igyexem, na...
Sziasztok!

Csak ratok talaltam, jujj, de boldog vagyok!

2005os ZX6-hoz keresek utangyartott idomot, vagy olyan kollegakat, akikkel osszeallhatok es csinaltathatunk egy negativot! Segitsetek pls es igerem, hogy jo kawas leszek!

Tomka
le tudlak vinni, e vissza nem tudlak hozni, ha érdekel.
Megyek de két keréken!
Sziasztok!

július 12. Pannonia-ring (www.pannonia-ring.com )

A Kawasaki kupasorozat folytatódik, a Phoenix Racing (www.palyamotorozas.hu) által szervezett, márka-független pályanapok keretein belül.

A 4. fordulóhoz érkeztünk, amelynek támogatója - A Papp Motors Kawasaki Márkakereskedés

Időjárás kegyes lesz, gyertek.

A versenyen való részvételi feltételek most is érvényben vannak:
• Kawasaki motorkerékpár
• Részvétel a Phoenix rendezvényen (Ez azért is szükséges, mert időmérő transzpondert bérelni kell, ami alapján a rajtfelállást összeállítjuk)
• „C” licence vagy a helyszínen kiváltható „D” licence

A köridő nem kizáró tényező. Tehát, ha még nem voltál pályán, nem versenyeztél még, ez nem baj.
Szeretettel várunk, s szívesen segítünk tanácsokkal ellátni, tapasztalatokat megosztani.
OK buzikám.... kussolok.....

LX
na sancibácsi jössz akkor ????
kuss
Kavics,

arra sem nagyon látok magyarázatot hogy az adataid miért nincsenek kitöltve... hamár így "lecseszed" Túrót...

LX
persze!

Lx
Attila
Barta
Cserni Zsolt
Pumpi :o))
Danny
Árpi
Túró

én ezeket tudom :o)
Megy valaki innen a héten P.ringre?
dehogynem. simán az. más fontos s a másik csak a magáét látja... s ez mindkét oldalra igaz...
téma lezárva.
Rendben. Igaz, arra a stílusra ez nem lehet magyarázat...
Mindegy.

ha pont ott lesz ahol én, akkor tuti :o))