Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legbénább talán az, aki miközben hátrafele nézeget egy kanyarban és mutogat, kimegy belső íven a fűre...
Ne legyél hisztis, nem éri meg. Verd szájba az első kollégát, aztán kész.
mindegy.
legsúlyosabb meghalt.
legbénább nem tudom. van egy két vicces az tény...
Azt már az első pillanatban láttam, hogy megint rajtad van a hisztigörcs! Nem baj, ne tartsd vissza, bélgörcsöket okozhat!
te tök hülye vagy.
vagy csak én vagyok hisztis....
Eszem a fafejedet, szőke... mostmár látom, hogy te nem értetted a kérdést!
asszem idén.
2 hónapja kb.
olvasd vissza az előzményeket...
Mikor történt ez?
Mit is? Világosíts már fel!
??? te kérdezted a legkomolyabbat...
Akkor most ezt mire is mondtad?
nem tudom verseny volt e....
igen.
Versenyen vagy csak úgy?
Hol? A Pringen?
múltkor meghalt egy gyerek egy ezres suzuval. a szlovén srác. célegyenesben neki a betonnak. környékén senki nem volt....
Akkor maradjunk is ennyiben... még halkan megkérdezném, hogy a legkomolyabb esés mikor is volt??
na jó. láttam pár ilyet is...
egyik műszaki "hiba" miatt volt...
na de jó, hogy te ezt így tudod...
mondom ebből van a legkevesebb esés... sőt. ilyet nem is nagyon láttam eddig. gp-n igen.
bár, most Ami nagyon szépen kivezette Nagyit, de kiütés nem volt....
Nem alaptalan...
miért ez a szabadedzésen nincs meg ez???? ott vagytok 50-en egyik 3 percet megy másik 2.07-et. na eközött minden van. tehát ott ennek még nagyobb az esélye..... s ebből van a legkevesebb baleset.... mégis...
A versenytől félek, hogy valakit elkap a gépszíj és kiüt.
akkor gyere a gyorsba. ott se nagyon lesz... :o(( legalábbis most nekünk sem sikerült. volt olyan akinek dudáltam kínomban..... azt sem tudta hol van szerintem, de a gyors csoportba vett jegyet...
a verseny ezért is jó.... ott nincsenek annyian :o))
A gyors csoportba milyen idővel érdemes átmenni? 2,19-et tudok menni viszonylag "simán" (a tesóméval 2,16-ot mentem). Az a bajom, hogy a lassúba szinte lehetetlen olyan kört menni, hogy ne legyen előttem senki.