Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szega KertAce!

F2Tom már nem fájterkedik tudtommal, a Hetessel nehéz is lenne De akiket ismerek és inkább a motorozásnak ezzel a részével foglalkoznak, szerintem elég jól szúrják (Mikó, Kötél, Sénig stb.. ha ismered őket). Majd F2 is biztos válaszol.

Üdv: Möre
F2Tom, fájterkedtek még ?
...ja és olyan vagyok,mint a kiselefánt... Nehezen tanulok, ellenben könnyen felejtek! Tudod, a korral jár... Hol a járókeretem már megint, ejj, no!
A képesmotor.hu apróba tedd fel! Onnan nekem is mindent elvittek amit csak felraktam! (asszem itt a menűsáv "apró"ja is oda vezet. Pá Mr. Six!
Hálló Matska!

Köv olajcsere még 4000km, és mosható K&N van benne, csak előre vásároltam... De sztem mondtam már neked korábban.

Szóval változatlanul eladó 95-97-es ZX-6R-hez zsírúj Hiflofiltro légszűrő !
mail: more83@freemail.hu
Jó lesz az a next olajcserénél! Szeva!
Hi! ZX-7R-hez keresek nyitott kéményt, akár kinyitott gyári is jó lenne. Ha valakinek lenne dobjon legyen szíves egy emailt: muffalo@freemail.hu thx
Sziasztok!

Kawa ZX-6R F-hez (1995-1997) Hiflofiltro légszűrő eladó gyári bontatlan csomagolásban. Ár 3000 Ft (3600 körül van boltban). Akit érdekel, írjon a more83@freemail.hu címre.

Möre
Sziasztok "98" zx-6r-hez kellene nekem hűtő, és egy kiegyenlítő tartály, ha tud valaki, az szóljon!
Majosháza spoilerszervíz.
a lap asszem www.auto-tuning.hu
Mindenféle idom van, nem csak az ami a honlapon látható.
Emellett Kakasdi Twin-Motors bontó
Motorrevükben megtalálod elvileg. Meg van vmi netes lap is...
Sziasztok!

Keresek 98-00 ig gyártott ZX-6-hoz idomokat (fej,oldal, a hűtő alatti V-alakú cucc is kell). Karcos, utángyártott, eredeti lehet.
Ha valaki tudja hol lehet hozzájutni jelezze! Na gy segítség lenne!
Tud valaki 2001-es ZX-9R hez hátsó ülést eladót?
sziasztok.swayner vagyok.nekem zx9-r-em van és az érdekelne,hogy szokott-e zx-es találkozo lenni.ha igen akkor hol és mikor?
Kawasaki ZX6R 636 2000-2002 bontott alkatrészek!

kipufogó tartó(alumínium)
1 pár Lucas hátsó fékbetét (4-4,5 mm )
kormány végére koptató (apró csúszás nyom)
jobbos kormánybilincs
kitámasztó
2 db kábelköteg az első lámpához+gumiharang
motormagasság növelő(ez esetben rövidebb mint a gyári)

Sorry a nem szakszerű kifejezésekért,no comment.....
Egyben szeretném eladni az alkatrészeket.
9 ezer Ft+postaköltségért elküldöm bárhova
palko_@freemail.hu
Szia alapisti.

Mi a helyzet a zzr váltóval? Tárgytalan?
sziasztok
felvilágosítanátok?
94-es zx9r vásárlásánál mire kell nagyon odafigyelni? mik a típushibái a gépnek, milyen az alaktrészellátása és mennyire megbízható stb stb amit még érdemes tudni
plíz help
köszi
Hali,

nem azt beszéltük meg hogy csörögsz? Egyébként pedig valóban kiment a fejemből basszus..

LX
Alex elfelejtettél, de már megoldottam.
Szia,

Dúzs Petit próbáltad már? Nála tuti hogy van..

LX
sziasztok!

2006-os zx10r-hez keresnék pályaidomot. a sebimoto-nál már néztem, elég drága...
ha van más lehetőség, szóljatok.
előre is köszönöm.
szia tibi ! te sosem alszol? egy meghatározó élmény volt veled pályázni. 15.-én kiviszem a gépem az estire nehogy sokáig maradjon meg benne a bukás élménye. mindig csak nem löknek fel a gsxr-es menők.
99-es van!Fel kell reszelni rá.
nem hülye a kérdés mert ilyen létezik az sv és az fzr-en is volt csak a kawán nem tudom melyik szál vagy hányas számu ugyhogy a kérdés jo.
Amilyen a kérdés, babám
komoly válasz köszi