Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg a Kawa új túramotorja, a GTR1400:
Itt meg két új szín:
Mondjuk így félig felülről nem is rossz:
ki hagy rajta gyári idomot!??? akinek sok pénze van!
A jó oldala a dolognak, hogy nincs agyonmatricázva, így ha sérül csak festeni kell
mint egy hadihajó akkorának tűnik... szar.
egyetértek!
buzik ezek mind. tudom. én vagyok rossz marketinges. de ez valami köpedelem randa.
Randa az orra. A kawa szépen lassan leépíti a 2004-ben megalkotott frankó desig-ját. Csalódás a vas előről. Olyan szépek voltak a spy-képek és akkor tessék. A z1000 is olyan céllövöldés lett, hogy tiszta giccs. Ezt a tervezőt meneszteni kell. Pont az a szitu már bocs az offért, mint a subarunál. Az egyik legjobb autó a wrx sti és egyszerűen minden évben frissítik, keresik a jó arculatot, de csak egyre gyatrább lesz. Pedig nagyon jó műszakilag, ahogy a kawa is.
fara és a tank tecccik... lámpa és plexi ocsmány... de lehet hogy versenyidommal jó lesz... :-)

LX
Szia Danny!

Rég láttalak fent......hát érdekes a gép de az 1000-estől szebb
Na bravó , a Kawasaki lerondította a hatszázast is az ezres mellé:
ámen. ember lemondva. gazdag gyerek..
megyek oszt" kész... ha meg nem, akkor kidobok egy fél tank gázolajat az ablakon...

LX
arról dumálj mi lesz! ???
maradjunk inkább az egy életnél... szerintem 08-ért sem fog durcizni... de legyen meg a 07!!!!

LX
07. :o) mint az a bizonyos ügynök, de nekem egy 0 elég elé...
egyéletem egy halálom, nem fékezek!
HI TÚRÓ!

Mivan veled? Semmi?
Igazán szolhattál volna a Szlovák túra miatt,- na meg én vagyok az izmos fiu :))
Szombaton lesz Pécsett valami rendezvény. Két nap elég. Na meg majd az időjárás.
Remélem nem esik az eső. Szeretnék 2.04 körül menni. És te?
hehe!
szombaton voltunk szlovákia. mi is 700-at mentünk. olyan helyen, hogy az agyad eldobtad volna...
szerpentin, kanyar kanyar kanyar. forgalom semmi, csak mi voltunk motorosok 5-en. 2 óra alatt elment 10 autó, egy bicajos csóka meg egy mentő.... mi meg mentünk fel alá... tök szar volt! :o))
úton semmi gödör, hupli, kavics.

ksézüljetek a szombatra is! mi lehet lent maradunk szombat délelőtt egy fél napra még.

csók. kell az a fiú!
LX ZX.

Hogy vagy? Sehogy?

Próbálok szervezkedni. Elég jó volt a Mátrában motorozni, kár, hogy nem tudtunk senkivel bandázni.
Nagyon sok turamotoros volt,-KAWA meg semmi,- csak mi. Szép kirándulás kb. 700km.
Csütörtök du. tervezzük az indulást P.ringre. Box , meg szállás intézés alatt. Kaja ,pia lesz, nőt meg nektek kell intézni. a TÓRÓ meg ha szereti az extrát ,- akkor kap valami szép kigyurt fiut.

Jó a hajad! elstél?
Hi Spool,

hogy vagy? sehogy? :-)))
kaja pia NŐŐŐŐ jöhet... :-)
Üdv a fedélzeten ismét... remélem minden ok...
Ja túrónak vmi "csipppendélt" is intézzél....

LX
nekem is!!!
Túró

A személyiségem varázsa
Az az igazság, hogy nagyon csinos voltam, helyes volt az arc , és tudattam vele,-
én is motorozom. Nevetett, csak nem tudtam mire vélni: kötelező udvariasság,
vagy puszta szimpátia.
Szerintem a jövő nemzedékét látta meg szemeim csillogásába.

Elköszönök, majd mesélek.
Tudod: az idő a kevesebb...
Jo a hajad! Elestél?
tetszett neki a kawasakis cuccototk? :o))) vagy beszóltál neki, hogy a p.ringen lealázod?
Túró

Van mit mesélni mind két eseményről.
A NAKANO jött oda hozzám, hogy kezet fogjon. / Brün /
Argentina 5 C" Madrid 37C"
És nem ültem motoron 3 hete.