Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja mert, hogy Te szentiváni vagy.
unalmas, magába fordult figurát, aki nem szórakoztató, sőt rosszkevű, ami árt a környezetének, és egészségének. sőt asúlyának is, mert a nevetés hízlal!
dagadt is vagyok!
Látszott az arcod. Asszem rózsszín felső volt rajtad.
Meg ha röntgenszemem nem csal tanga.
Egyébként igen solymári vagyok. Miért?
Jaaa, hogy uGorka? Biztos raccsoltál azért nem értettem jól.

És az mit jelent?
te is!
UGORKA te!
Elírtad uborka , sosevolt jó!
sosevóltróla jó kiskép!
csak nagy! :o)))
Melyiket is?

Jól tudom, Te solymári vagy?
Majdmeglátod. :) Igen, az lettem, mondjuk sisakban nem látszik majd.

Mindent tudok. Köszike mégeccer. :)
Kivetted azt a jó kis képet magadról? Ejnye.
mermégaztnem láttam. de az lettél?
hívtam embert, megtudtam az infót, s hívtalak téged. már mindent tucc!
Köszikeee. Így már értem.
Úgy tűnik nem értek a pahaszt nyelveden. Most fel kell hívjalak? Vagy Neked kell hozzá telóznod valahova? Bocsi, azt nem mondtam múltkor, hogy szőkébb is lettem.
telefon s megtudom
túróbácsi, ez a pályakezdős sztori, hogy néz ki anyagilag?
www.palyamotorozas.hu

Várható időpontjaink:
Április 5.
Május 2.
Június 17. (csak délután)
Július 6.
Augusztus 2.
Szeptember 13.
Ezek az időpontok már fixek! Még várható pluszban 1-2 nap, esetleg 2 napos rendezvény, ezekről folyamatosan informálunk benneteket itt, az oldalon.

Extrak 2007 ben:
"Pályakezdők"

Minden nyíltnapunk előtti délután 18.00-20.00-ig bevezető motorozást tartunk KIZÁRÓLAG a kezdő pályázóknak! Lehet hozni kezdő barátot, félénken motorozó barátnőt.
Bizonytalan, bátortalan motorosokat várunk, akik még nem érzik magukban a rátermettséget és félnek felmenni a gyorsabb résztvevők közé.
Gyakorlott oktatók segítségével egy biztos alapot tud mindenki elsajátítani ahhoz, hogy utána már magabiztosan és felkészülten vehessen részt, akár a másnapi nyílt motorozáson!


"Amatőr versenyzőknek"

Továbbra is márka-független Phoenix-Kupa 600-as és 1000-es kategóriákban.
2007-ben is kawasakis külön értékelés.
Lesz még SV-s futamunk is, sőt szlovák barátainkkal is összemérhetitek gyorsaságotokat, hogy minél változatosabb legyen a program.
Készítsétek a robogókat is, hiszen tervben van a Go-Cart pályán egy élmény verseny a kicsi kétkerekűekkel is!


"Verseny felé kacsingatóknak"

Külön díjazás minden alkalommal a nap felfedezettjének, azaz a legjobb helyezést elért 2.15 másodperc alatt kvalifikált versenyzőnek.
Hidd el élőben, mint ami most jött le a szalagról! Ja és szereltem a lámpákba stroboszkópot, meg a tankra ráfújtam a TANKCSAPDA logóját!
hat pasi vagyok en, hogy szivassalak????
tenyleg nagyon szep lett!
Tényleg vagy szívatsz kedves BORSÓKA???
deszeeeeeep!!!!
te milyen ugyes vagy
Kéééész a gépem Én csináltam..... Motorikusan is toppos, új auspufffff HUUUU.
0612780126

a héten nem lesznek, de a jövő héten igen.

vagy www.steelhorse.hu
sziasztok tudnátok erdeti zx9 es fejidom matricát? 99 es évjárat zöld szinü a motor köszi
sziasztok!

ha érdekel Titeket!

én már benne.

Tisztelt ScienNet® Törzsvásárló!
Rendkívüli, kihagyhatatlan ajánlat!!!


Szeretne egy olyan Cirrus/Maestro Bankkártyát és hozzá tartozó számlát, amely többet tud bármilyen más Bankkártyánál?

Mit szólna hozzá, ha ezt már évi 1200,- forintért megkaphatná? Szeretné, ha nem lenne havi fenntartási költsége?

Tetszene, ha egy hónapban akár négyszer is ingyenesen tudna felvenni pénzt bank automatából?

Érdekelné, ha Önnek olcsóbb lenne a hitel, mint bármilyen más ügyfélnek, csak azért mert egy ilyen bankkártyája van?

Hihetetlen?

Ennél sokkal többet tud ez a kártya!

Ha ez még nem győzte volna meg, akkor mit szólna hozzá, ha olcsóbban szerezhetné be a hétköznapi termékeket bankkártyájával?

Sőt, pénzt kereshetne egy életen keresztül azok vásárlásai után, akiknek továbbajánlja ezt a bankkártyát! Hoppá!!!!!

www.sciennet.com regisztráljon ingyenesen!

Ne felejtse el beírni az Ajánló ID számot: ....H001318 ................................... és nevet: Turóczy András

A regisztrációval egyidejűleg megajándékozzuk egy saját web irodával is, ahol nyomon tudja követni a partnereit, és a fizetését.

A weboldalunkon minden információt megtalál, de ha mégis lennének kérdései, akkor keress meg nyugodtan.

Milyen lépéseket kell megtennie?

1. Regisztrálja magát Ingyenesen!
2. Nézze végig a weboldalon lévő információkat, tekintse meg saját webirodáját, olvassa el a regisztráció után kapott leveleket, és ez által minden információ birtokában lesz!
3. Ajánlja tovább ezt a rendkívüli lehetőséget mindenkinek, aki a környezetében bármit is vásárolni szokott!(küldje tovább ezt az e-mailt a saját ajánlói ID számával)
4. Keresse fel a Bankot és nyissa meg ingyenesen rendkívülien kedvező Bankszámláját. Ehhez utána rövidesen megkapja céges logos Bankkártyáját is!
5. Vásároljon olcsóbban a Bankkártyájával Termékpartnereinknél kizárólag olyan termékeket, amelyeket eddig is vásárolt!
6. Keressen pénzt automatikusan mások vásárlásaiból!


Mennyi ember vásárlásából akar részesedni? Ne várjon egy percet sem, mert mások is szorgalmasak, és nem mindegy, hogy valaki más, vagy pedig Ön keres egy életen keresztül ismerőse vásárlásaiból!

További kérdéseivel fordulhat szerződéses irodánkhoz:

ScienNet Hungary Kft.
1024 Budapest, Zivatar u. 14.
Hot-line : +36 1 786-36-10
Fax: +36 1 786-36-11
E-mail: info@sciennet.com
Weboldal: www.sciennet.com