Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
megkaptam!

válaszoltam!

nem vagyok irrigy.
szerelőnek mehetek? :o)))) ezer euros bér meg szállás, s ott is vagyok! :o)
olcsó vagyok.... :o))
Én nem.. :-) De most így igen :-) Szóval neked is búúújjjééék... és jó gyakorlást a napfényes Spanyol honban!! Te kötsög... :-))))

LX
Lx Zx
Túró
Na meg a többi nem író , de afórumot olvasó KAWA versenyzőnek,-
remélem mindenki megkapta jókívánságomat.
Szóval erőt egészséget és örömökben gazdag
boldog új évet kívánok mindenkinek.
Én meg addig is edzek Spanyol O.-ban
Sziasztok!2005-os 636-hoz keresnek egy par alkatreszt,pl.fejidomtarto konzolt,legbeomlot,segedvaz alatt levo muanyagot,ami egyben az akumlatortaro is,stb. Ha valakinek esetleg lennenek alkatreszei,kerem jelezzen!Elore is koszi! Üdv.
Hello!

Kawazöld felnimatrica eladó! 1500 ft/garnitúra

De igény szerint tudok csinálni más színt is (Pl. KTM avyg Kawa narancssárga)
Vedd meg az enyémet!
Ha holnap nyerek a skandin, én veszek egy hasonlót
Dögös
Eladtam, mert nagyon jó árat fizettek érte!
Szeretnék majd másikat, de most vettem helyette egy quadot!
óóóóóóó Te is eladtad? Lesz helyette másik?
Kösz, de nekem sincs már meg a 636!
Szia,

el! Valszeg" 636 :-)
Van egy eladó Valtermoto lábtartó szetem is.. nem érdekel? :-)

LX
Hello LX!

Eladtad a ZX6-ot?
Mi lesz helyette?
03"-04"-wa 636-hoz versenyidom garnitúra eladó. Bal oldala karco :-)

LX
Szeva Túró!
HOgy állnak a jövőévi klub programok? Van már valami biztos? Esetleg valami bizonytalan progi?
Sziasztok! 2005-2006-os ZX6-ra Yoshimura RS5 dobom van eladó majdnem új. iár:65000
Szia nagy valoszinűség szerint centírozátok ki, főleg, ha nem mostanában volt
li
motort eladtam. most kocsi lesz

745il
Eladó 2005-ös ZX-636 jobb oldali lábtartókonzol. Az alsó fül repedt, de hegesztés után teljesen használható, pl. pályára tökéletes. Ára 5,000 Ft. (Új ára 20,000 Ft.) 30/594-1628
Na jó, de a gumi kagylós kopása nem az első futómű hibáiból adódhat? Én tanultam/olvastam anno vmi ilyesmit, de lehet, h hülyeség...
egyértelműen igen! ki van kagylósodva a gumi. egy csere s sima lesz a járása újra!
Műmájer topicban van egy motorszerelő-versenyző-tesztelő srác, írj be esetleg oda...
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy normális dolog-e egy 2004-es ZX10R-nél, hogyha 80 és 90 körül elengedem a kormányát, akkor egyre nagyobb amplitúdóval elkezd szitálni? Ugyanis az egyik barátom motorja ezt csinálja. (Kormánygátló nincs rajta). Én ilyet még soha nem tapasztaltam. Okozhatja ezt a gumi? Kérlek segítsetek! És a gyári futóműbeállítást meg tudjátok mondani? Kösz előre is.
Körvonalazódik egy vasárnapi "túrácska". Ha vkit érdekel. Győr környékéről van startovi ozvenyi. Visszatérés estefelé.
Tervféle: Csak terv!!! Nem vagyok diktátor, moderátor, stb.!!! Ha van jobb ötlet, közösen eldöntjük a helyszínen!!! A lényeg; mindenki érezze jól magát!
Indulás Győrből Rajka fele 10 körül (Rajka előtt lesz egy kis privát dolgom-nem sok idő). Átlépjük a határt, elmegyünk Pozsonynak, aztán fordulunk is Ausztria, és az Alpokalja fele. Tekerünk egy kört Ausztriában közös döntés alapján St. Pölten fele, vagy Bécs fele, vagy Fertő-tó fele, ereszkedünk délnek szépen, majd mikor jónak látjuk visszafordulunk a határ fele (lehet Sopron, Rábafüzes, stb. átkelőnél). Visszatérve Magyarországra a dimbes-dombos utakon elindulunk észak fele, és remélhetőleg a nap végére még szépidőben hazaérünk. Én spec Rajka mellet alszom.
Ja és mégvalami: Lehetőleg no autópálya!!!! 1 km sem!!! Nem száguldozni, nézelődni szeretnénk.
Ha érdekes, írjatok