Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyankor mi a teendő, ha elküldtem 1 alkatrész csomagot, és én tudom, h jó volt , amit küldtem.
Aki megvette, állítja, h az mégse olyan jó és vegyem vissza.
Ha meg nem ,akkor pereskedni fog......, de honnan tudjam, h mit küldene ? lehet nem is az én cuccom lenne az...

Köteles vagyok visszavenni?
Már teljesen kör alakú lett a csavar feje annyira megkopott és megforog benne minden csavarhúzó. Egyet sikerült rajta tekernem egy sima kis csavarhúzóval és már picit mozog a kapcsoló. De többet nem enged. :S
Ki kell csavarni mind a 2-t az bitos! van benne egy kis fém pöcök ami nem engedi elfordulni a kapcsolót a kormányrúdon. Ha nincs kiszedve a 2 csavar akkor nem fog lejönni.
Ha a csavar feje szar tedd bele a csavarhúzót tekerd kifelé és a csavarhúzó végét óvatosan póbáld egy kis kapalácsal ütögetni. Ki kell jönnie
Kicsavartam a fölötte levőt teljesen, de meg se mozdult. Szerintem ez össze van ragasztva. Szét kell pattintani vagy mi?
Lazítsd ki a fölötte lévőt, hátha le tudod húzni. Ne csavard ki teljesen, mert utána nehéz összerakni :)
Bazki nem lehet kicsavarni azt a szart. Te hogy szedted le a kormányról? Tuti azt kell kicsavarni? A fölötte lévő csavar a refi gomb mellett az mit lazít ki?
Jó-jó :)
Ha sikerül leszedni, akkor majd szólok és lehet hogy érdekel a kormány.
Jóféle cukorkák
Hát az passz :S
Ez a kormány jó is lenne, csak nem tudom leszedni az enyémről azt az egész kapcsoló dobozkát. Azt az egy csavart egyszerűen nem lehet kicsavarni. Már a feje is annyira elkopott hogy megforog benne a csavarhúzó.. :S
ezek rohadt jól néznek ki...
főleg a rózsaszín...
abban a 2 kis "tálkában" meg mi van? mintha 4 cukorka lenne...
4 ezer :O annyiért küldök neked kormányt :D van 2 elfekvőben olyan csonkom :D
Inkább valami barkácsboltot nézz nem szerintem.
szakadt csavar kiszedő
...de az sem hülyeség amit Peti mond mert ha nagyobb fúróval fúrsz bele akkor össze lehet törni a maradékot és ugyan ugy hibátlan a menet.
Hol lehet ilyet kapni? Tescoba?
viszont sokszor már a megfúráskor megrogy a megmaradt menetes fal, és szinte magától kiesik...
szóval lehet, hogy szükséges, de az is lehet, hogy nem...
Lehet kapni szakadt csavar kiszedő készletet! kb 4ezer forint több méret is van a készletben. belefúrsz belecsavarod a javítót és kitekered
Elég volt annyi, hogy feltöltöttem a benzinszűrőt légmentesre, visszatettem a tankot, szivató és pöccre indult. Nem is kellett nyektetni. :D Ez azért elég érdekes. Lényeg, hogy most jó. Köszi Kingston
"Szilvásbuktát, mert azt szeretem..."
jobbat nem tudsz, mintsem megfúrni... egy számmal kisebbel, mint a csavar maga... csak azért ez cinkes procedúra... lehet, hogy egy esztergáshoz kéne elvinned...
Üdv!
Eltört a bal oldali kormányomon az a csavar. Nem tudjátok hogy lehet kioperálni onnan? Úgy látom hogy menetes, de nem lehet kicsavarni.

(Hazaértem a motorozásból, leállítottam a motort és a kezembe maradt a kormány. 1 perccel előtte törik el akkor végem..:S)
Én is jártam ugyanígy, kifogyott a benzin raktam bele, és semmi nem történt, nem tudtam beindítani... addig addig szívattam, később már toltam is, hogy már nagyon benzinszag volt.. szétkaptam, az egyik karbim tele volt benzinnel és már a légszűrő is tocsogott a benzintől... :( gyertyákat kiszedtem, karbikból kifolyattam a benzint aztán végűlis indul azóta...picikét furcsán mert ha reggel elmegyek vele melózni, majd 5kor indítani akarom be, akkor a szivatóval sokat kap anélkül nagyon nehezen indul... de ez már szerintem csak valami beállítási dolog, tavasszal úgyis megy majd szinkronra ilyesmi ott beállítják.
Köszi szépen XD Majd megpróbálom.