Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adsz egy email címet?
van 18000.-
csepelen de mire volna szükséged?
pontosabban van hűtőd is?
merre laksz?
megmaradt zxr 250 motyok eladók kerekek , hátsó lámpa kipufogo , műszerfal stb
06209 238 057
nekem van holnap küldök képet
csáo!
mail: birddd@vipmail.hu
Amúgy Bpesti vagyok... annyi még, hogy a blokk az természetesen már bontott, nincsen meg benne minden... de sok cucc van, ami még használható... és nekem mér tényleg csak a helyet foglalja... :\
Esetleg, ha valakinek van műszerfala eladó, az kérem jelezzen nekem... zenoni92@freemail.hu
"nekem blokkom van, meg egy csomó aprólék... bár én annak is örülnék, ha valaki csak simán elvinné innen... :) oks, plusz egy tálca sör... :P" aki ezt a kommentet írta nevezetesen
)::(, kérnék egy elérhetőséget, köszönöm!
Engem érdekelnének alkatrészek. Légyszíves adj meg egy elérhetőséget!
Nem hullámos, nem üt. Első futómű csere miatt vált feleslegessé (ns400R pályamotoron volt).
Hívj fel megbeszéljük 06-20-9-520-171, vagy küldd el a számodat SMS-ben, visszahívlak.
(gyűlölök irkálni )
Gondolom akkor nem hullámos, nem üt.. Milyen vastagok? ára?
jó állapotban vannak.külön is eladóak.
csáó!

Milyen állapotban vannak az első féktárcsák? Külön is eladó? nekem arra lenne szükségem nagyon... :)
Nincs mit.
Szia!

Tudok segiteni!

Adatlapomon elérsz!
Sziasztok

Most tervezem felújítani a ZXR-emet, és szükségem lenne néhány alkatrészre, lehetőleg bontottra. (Az ár miatt :) ) Leírom hogy mire lenne szükségem, és ha esetleg van valakinek eladó, keressen meg ezen az e-mail címen, és biztosan meg tudunk egyezni:

simon.szalai@gmail.com

Vagy telefonon: 30 612-negyvenhét-61

Tehát ami kellene:

Visszapillantó (jobbos-balos)
Fékkar
Első index (jobbos)
A tankon levő két légbeömlő cső
Fém fékcsövek

Emellett fékbetéteket (első-hátsó) valamint láncszettet, olajat, olajszűrőt és gumikat is akarok venni, ezekből nyilvánvalóan csak új érdekel, ha esetleg van valakinek elfekvőben, írjon és megegyezünk :)
Köszönöm a gyors választ.
Sajna nincsen egyik sem:/ Csak a karbisorom van meg a 2 pár fékbetét
Féktárcsa féknyereg esetleg eladó?
Üdv! Nem kell valakinek 2 pár első fékbetét? AP racing. Teljesen új, boltban 5000/pár, de én a kettőt odaadom 5000-ért +posta:D Ha esetleg kellene valakinek. Meeeeg van egy karbisorom is eladó 10.000-ért vihetitek azt is ha kell valakinek:D
pontosan mi kéne? vagy minden, ahogy van?
eladó első,hátsó kerék az 5 küllős,tárcsákkal,lánckerékaggyal.06209520171
üdv.kellenének alkatrészek.06209520171.