Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello
Ülés le, faridom tank felé eső részeinél kicsavarod a csavarokat, majd az üzemanyagtartáj csavarjait is kicsavarod, felemeled és kiveszed alóla az akksit.
Üdv Mindenkinek!
Lehet hogy amatőr a kérdésem de a 94 es zxr-emből nem tudom az aksit kiszedni és ha valaki leírná hogy hogyan kell azt megköszönném.
komplettnek már nem komplett... hiányzik belőle ez meg az, pl. a főtengely... de vannak olyan alkatrészek, amik tarcsiba (Uram-atyám :D ) elkélnek egy zxr tulajnak... ;)
az a gond, hogy tavasszal ki akarom takarítani a helyiséget, ahol vannak ezek a cuccok, és könnyen lehet, hogy mennének a szemétbe... ugyebár motor híján minek legyen alkatrészem?! :)
haha :) Komplett blokkod van?
nekem blokkom van, meg egy csomó aprólék... bár én annak is örülnék, ha valaki csak simán elvinné innen... :) oks, plusz egy tálca sör... :P
Üdv.

Akit érdekel az viheti ezeket 1 kis apróért !

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
vagy olyan jó mind hogy nem kell csinálni rajta semmit. tavasszal elővesszük és gooooo
Bittos mindenki eladta a zxr-ét.
Hol vagytok emberek?
Egy hónapja sehol senki
Szia!

Tudok segiteni Bontottban van egy pár db. Adatlapomon elérsz!
Sziasztok
Nekem egy kuplung oldali és egy váltó felőli dekli érdekelne
akinek van az képet küldjön már a boberti@freemail.hu -ra és megegyezünk
Előre is köszönöm.
Az enyém hidegen melegen pöc röff re indul
Ezek jók. De elkezdtem egy új oldalt szerkeszteni. Ez sokkal komolyabban fog kinézni, mert tele rakom hirdetésekkel, logókkal az oldalán, és fészbukon is lehet majd lájkolni. Az oldal címe ugyan az marad, majd ha kész akkor feltöltöm. Pár nap, vagy max egy hét. Addig még találj ki infókat a zxr-ről. Csak hogy minél informatívabb legyen az oldal..
Helló. Most szeretnék venni egy Kawasaki zxr 250 motort. A motor 1994-es évjáratú. Kipróbálásakor a blokkból lánc hang hallatszott,de menet közben nagyobb gázadásra elmúlik.Gondoljuk laza valamelyik lánc, a vezérlése láncos? Vagy ha nem akkor honnan jöhet? Mennyibe kerülhet körübelül egy pár első féktárcsa betéttel? És a hátsó tárcsa betéttel? Előre is köszi a válaszokat. Üdv: Kissinka
-egyre kevesebb van belőle pedig legendás motor hamarosan rengeteget fog érni.
-tipushibák: nehezen indul melegen, 18as hátsó kerék...
- változatai 1989-1990 ZXR250A
1993-1997 ZXR250C
ekkoriban még nem csak az idomokat változtatták meg hanem a blokkot is átdolgozták más a felni,lábtartók első sárvédő váltó szelepek is .
Sőt az "A" és a "C" változatokon belül is többféle konbináció volt.
"A"-s-nál lengővilla,elsőteló,váltókar,hátsóféknyereg is többféle verzióban volt.

Érdekesség hogy 1989ben alu váz fordított teleszkópok 2db 300as tárcsa kormánylengéscsillapító helye gyárilag megvolt, 16szelepes blokk ,kawasaki cool air system (végülis a RAM air elődje)

hirtlen ennyi jutott eszembe...még ha eszembejut valami különlegesség akkor írok
OK. És milyen infókat lehetne még írni róla? Vázas mondatot töröltem.
fasza lett!

Kicsit lehet majd bővíteni az infókat sztem de amugy jó.
Ami hiba az adatokban hogy a ZXR400-nak sztem nem ilyen a váza
Háj all!
Elkészült a zxr250 weboldala. Mivel webmester szakon végeztem és állást keresek, ezért muszáj volt készítenem egy weboldalt, amit el tudok küldeni referencia anyagként.. És hát mi másról is tervezhettem volna honlapot, mint a motoromról. És magyar oldala amúgy sincs ennek a típusú motornak, csak a zxr250.com.
Legtöbbet a dizájnnal foglalkoztam, így ha bármilyen adatot rosszul írtam a motorról, akkor szóljatok és ha egyetértek vele akkor javítom. A megtekintéshez Firefoxot vagy Google Chrome-ot használjatok: zxr250.fw.hu
esetleg fényképet tudnál küldeni az email címemre (haliszabi@freemail.hu)
Szia. Nekem van hátsó sárvédőm. Magán a sárvédőn van láncvédő is (műanyag)
Hy All! A zxr 250-em hez keresek láncvádőt valamint hátső sárvédőt. Ha valaki esetleg tud akk itt fórum hozzászólásban vagy a haliszabi@freemail.hu email címre várom.
ha erre föl a csapágyakkal baja van, akkor vigye el gépműhelybe, köszörüljék meg, és tegyen rá másik csapágyat... nekem ezekért a dolgokért egy új blokkot kellett vennem, 3X ennyiért...
csupán egy "új" hengerfej kerül 20e-be...
45 ezer volt a csomag: ebben: főtengely + csapágyak+ hajtókar+ hengerfej + egyik része a blokkháznak + olajpumpa + vízpumpa + kuplung dekni.
amúgy mennyibe adtad el?
mert 10e ft-ért a kutya sem fog pereskedni...