Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Van egy eladó dunlop kr108 slickem.(250gp-ben mennek ugyanilyen gumival, ezis onnan van.) 165-ös. év eleji, közepén van anyag rendesen, szélén 2mili cirka. ssp400-ban pedig szinte mindenki ilyennel megy.
10ezer HUF
u.i.: Ha esetleg vágva kell megtudom csináltatni.

tel.:06306848528
Hi! nekem van, 5ezer a két darab.
Van egy srác aki alkatrészenként árulja a mocit,talán neki még megvan.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Oké Köszi szépen a segitséget. Megprobálom ott is akkor!
A Burmi motornál próbálkozz,vagy a redbaromnál.
Sziasztok! Tudna nekem esetleg valaki abban segiteni hogy hol lehet kapni egy 94es zxr 400ashoz légbeömlöket? nekem a kawasaki márkaképviseletnél 40ezret mondtak rá, és annyit nem szánok azért a dologra... esetleg ha valaki tudna segiteni hogy hol lehet olcsobban szerezni akkor nagyon hálás lennék!
Nekem GSXR 400 SPII és ZXR 400 is volt, a kettő - sajnos - össze sem hasonlítható
Ráadásul mindkét tipusból több példányhoz is volt szerencsém
A ZXR lényegesen jobb és megbízhatóbb is. Jobb a ZXR: fékrendszere, futóműve, motorja. És nekem a legjobb verzió volt GSXR 400-ból, az SPII
Egyébként mindkét motor több, mint elég az élvezetes utcai-, és pályamotorozáshoz.
Amúgy tudomásom szerint is 2000-ig gyártották a ZXR-t.
Hali.Engem is érdekel a gsxr is.Írnál róla pár dolgot?Megbízhatóság,fogyasztás,végseb,gyorsulás,hány E.-nél tilt meg ilyesmik.Minden ami eszedbe jut.
Köszi
Értem hát nem tudom én eddig a zx4r-t és a zzr400-at néztem nem hallotam még nagyon más 400-as motorról ami jóó is most hallom a gsxr400-at először. de egyenlőre még az egy szép nagy küzdés lesz mire én az Rs-em eladom :S
A zxr-eket 2000-ig gyártották. Vagyis a neten a hihetőbb források azt írják. De 97-ig biztos gyártották. Egyébként nekem már nem rs-em van hanem egy suzuki gsxr 400-am csak k***a lusta vagyok lecserélni a képet. Nekem is korlátos papírral van és sok keresgélést igényelt. Legalább két hónapig nézegettem a különböző motoros oldalakat,hogy találjak és szerencsémre találtam egyet. Először kawasakit akartam én is, de úgy voltam vele ha nincs ló jó a szamár is. Szinte ugyanazt tudják. Mentem zxr-rel és a gsxr is van olyan jó.
még az lenne a kérdésem hozzátok h zxr400-at meddig gyártottak ?
igen Rolly nagyon szépen köszönöm a segítséged :) látom neked is olyan motorod van mint nekem :P én szeretnék megválni tőle 2 év gyűrés után ha valkit érdekel egy 2005-ös Rs akkor írjon és leírok vagy elmondok róla mindent. Nagyobbracserélés miatt szeretném kis drágám eladni
Nézükk mostanság nehéz korlátozott papírral kapni 400-asokat és ha olyan papírral van is akkor legtöbbször nem írják ki. Mostmár nem lehet megoldani a motorok lekorlátozását szóval ha olyan a motor akkor még a korlátozást is meg kell fizetni. Egyébként a 400-asok mindig is "arany"árban voltak. A jobb állapotú zxr-ekért elkérhetnek 650ezret is, de az áruk olyan 500-tól felfele van évjárat és állapot függően. Sok nézelődés és legfőképp szerencse kell hozzá hogy egy jó állapotú gépet kapjál viszonylag jó árban. Remélem tudtam segíteni.
sziasztok segítségetek szeretném kérni motorvásárlás ügyben. Szeretnék vásárolni egy zxr400-as kawasakit, de nem tudom mit érdemes és kell róla tudni. A másik pedig h mennyiért éri meg vagy tudodtok-e ajánlani zx4r-t ami jól is néz ki és nincs kihajtva a lelke és A-ks papírok vannak hozzá előre is köszi

Üdv mindenkinek
Érdekel.Minden amit csak eltudsz mondani
Thx!
Engem érdekel,jöhet
Üdv! Igaz, nekem kereklámpás van, de a ruhán kivül sokban nem külömbözik az újabb tesójától. ezt látni a sok alkatrészazonosságban, meg ha megnézed a müsz adatokat, láthatod. De ha érdekel szivesen válaszolok a kérdésekre a kereklámpás alapján :) üdv: Hege
Kihagyom az angolt.Majd írd le ha nem leszel fáradt
Tudsz angolul? Csak mert van egy hosszabb levegővételű újságcikkem, de leírni most fáradt vagyok a tapasztalatokat...
Hi mindenki.
Szeretném,ha írnátok nekem véleményeket,tapasztalatokat ZXR400-ról.(nem a két kereklámpás,hanem az újabb)Fogyasztás,végsebesség,gyorsulás stb.Hibái, ha van esetleg.Megbízhatóság és akármi ami eszetekbe jut.Hány ezernél tilt és 1-esbe mennyit megy tiltáson?
Éves kötelező biztosítás mennyi rá illetve a teljesítmény adó.
Kerékre föltolja magát?
Jelenleg ZXR250-em van csak tartok tőle,hogy hamar kipurcan.
Ha jól emlékszem, akkor 13-46 vagy 13-47
2:11? Garatula! Én valahova 2:20 környékére tippeltem.
Arra emléxel még, hogy milyen áttételt használtál?
Én 2004-ben mentem utoljára ZXR400-zal.
Általában 120/60-as és 165/55-ös gumit használtam, ezt lehetett a 250-es GP motorokról szerezni. De mentem/most is mennek 400-ban 115/70, 120/65, 125/55-ös elsővel.
A tapadási gond lehet a gumi hibája is, mi slick gumit használtunk, ami nem igazán csúszik meg, de egy túra, vagy utcai guminak mások a határai!