Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözletem! Nincs valakinek elado plexi és balos tükör? 1994-s zxr 400-ra kéne!
Itt a számom alkatrészben tudok segiteni dugo gyűrű stb. 0hat-20- 57egy-egy274 vagy kawa400@gmail.com.
Szevesz.
Szia!

Köszi már megoldódott az ügy. Sikerült találni elég jó áron.
kb másfél nm 1600 Ft volt.
Szia!

Én is ilyen cipőben jártam nemrég sajnos.
Tudom ajánlani a Steel Horse Motors-t (kawazsolti), tőlük rendeltem Én is gyűrűszettet(alapméret) meg hengerfejtömítést még 2011 november környékén. Megkérdeztem 3 helyen is ők voltak a legolcsóbbak Nekem postával mindennel együtt majdnem 50 ezerbe jött ki. A többi tömítéshez annyit fűznék hozzá hogy én meg sem kérdeztem a gyári árát mert mindenhol azt hallottam, hogy nagyon drágák. Mi hőálló tömítőpasztát kentünk mindenhová és szerencsére bírja
Szia.

Egyelőre nem kaptam meg a leveled!

próbáld meg újra kérlek!

Mizo
Szia!
Küldtem mailt.
Oksa, érdekel. Valamikor Pest környékén jársz? Mert akkor itt át tudnám venni. Posta nem tudom mennyi lehet.

mizo (kukac) sch (pont) bme.hu ra írj kérlek privit, és ott megbeszéljük.

Amúgy szép az "új" cangád
Mizo !

Megmaradt a hengerfej tömítésem még régről, végül nem kellett a mocihoz, ha gondolod jó baráti árba odaadnám neked, én nem tudom a VTR-re rakni, és azért hogy dísznek itt rohadjon meg a falon nem tartogatnám
Huu rendesen belenyúltál a dolgokba, alkatérszbe steel horse motors kawazsolti mindenképp pláne gyűrűszett miatt is (állítólag nehéz találni) sok sikert a felújításhoz.
Roka-ban kapsz. Én az autómhoz vette. Még feketéből van pár négyzetméter, mert azt nem használtam fel.

Nagyon jó minőségűek vannak.
Megkeresem a címüket. Segítenek is kiválasztani, ha még nem vettél.

Mizo
Sziasztok!

Tudna nekem valaki írni árakat, és hozni alkatrészeket?
Szétszedtem tegnap darabokra a motort, mert 7-8 as végnyomásom volt csak.

Kellene hengerfej tömítés
hengertalp tömítés
Szelepfedél tömítés
Csapágyszett (alapméretes)
Gyűrűszett (alapméretes)

Olajteknő alatt is volt valami vastagabb papír szerű tömítés. Ilyen is kellene.


A jó hír, hogy a hüvelyekben 1 ill egyben 2 század van. Szóval tudnak a jappánok.

Majd teszek fel képeket. Holnap meg a hengerfejem gépműhelybe, ahol azért kitakarítják, ellenőrzik a szelepfészkeket, szelepvezetőket, meg mindent.

Mindenkinek további szép napot, és jó motorozást a jó időben!

Mizo
koszi a linket!
Köszönöm segitséged
De itt szinte mindent megtalálsz www.zxrworld.co.uk
Hát amiért jobban preferálom az a kinézete az idomzat ugye teljesen más a váz is már illetve hátsó rugóstag már nem külön tartályos minimális változtatás a blokkban de szinte teljesen ugyanaz a cikkszámaik is megegyeznek a legtöbb alkatrésznek, papíron erősebb 65 ló a 62-vel szemben de nyomatékszegényebb 39,2-ről már csak 36,3Nm ezeket viszont tuti nem fogod érezni meg könnyebb 4kg-mal, méretre kisebb (rövidebb is meg alacsonyabb). Nekem a H-ba még a porszívócső nem tetszik, az L-nél tank előtt kis idomba mennek az ötletesebb, de ez saját vélemény a H-nak is megvannak a maga szépségei.
És mi a külünbség ez és az L modell között?
Azt én is észrevettem de az eladó ugyanaz mint a felhasználó, menj el nézd meg nyilván ilyen árban nem új motor lesz, meg gondolom viszel vkit ha te nem konyítasz hozzá bár az L modellt részesíteném előnyben de azok meg drágábbak.
Hát nagyonnagyon hasonlít rá a rendszám az biztos nem ugyanaz de attol még lehet ugyanaz a motor
itt már félig fekete
Egy megnézést megér ha nincs messze, emlékszem mikor még zöld volt a motor vagy kísértetiesen hasonlít erre
de nem rontom senkinek a bizniszét.
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy kawát! Most találtam egy nekem valót mert sajnos a korl jogsim van: http://www.kepesmotor.hu/kawas... mit tudtok mondani erről a mocirol ránézésre, esetleg fel e ismeritek valahonnan, és enne a farokidoma miért másabb mint amiket látok a képeken? Válaszotokat várom köszi!
Egész pofás. Modernebb hatást kelt.
és kéééész ;)
szasztok ,nem lenne-e netán egy elfogadhato állapotu 195/70 r 17 -es gumija,vevö lennék rá. van egy METZELER 150/80 ZR 16-os vadi uj elado. érd: seeding36@gmail.com
Szeva, itt találtam egy pályára valót, nem kimondottan az de lehet hogy jó alap http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-5590312