Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem a sok barmot aki leszedi, ettől néz ki faszán a gép meg ugye ennek célja is van nem csak dísznek van odabaszva.
Sziasztok....ZXR400 ra keresnék eladó porszívócsövet....a tartozékaival ami az idomhoz kell....ha valaki tud...akkor jelezze kérem.. ....daniel.banyacsky KUKAC gmail.com ehhez a géphez kellene.
Sziasztok sracok,most nezem hogy hasznaltautorol eltuntek a zxr400 palyamotorok,,nemnagyon arul senki.
Ha tudtok eladot,szoljatok legyszives,egy jo cimboram szeretne venni egyet,en meg nemadom oda az enyemet hehe:)

Jo motorozast,udv
Ment mail.

*****
Ha valakinek valami alkatrész kellen,e akkor a 7827-es hsz.-ben megtalálhatjátok a listát.
Hello! Tudom nem most volt már, 2-3 hónapja érdeklődtem vízpumpa után itt és azt mondtad, neked van egy feles darab és grátiszban ideadnád, csak a postaköltséget kell állnom. Most jutottam el oda, hogy motorozni kéne, mert az idő engedi és szedegetem a cuccokat a vashoz. Ha még áll a dolog, légy szíves írj nekem egy e-mail címet, oda küldöm a címem és mehet is a dolog
Aha, szóval nem nagyon buksz a csajokra, csak kicsit. Hát te tudod.
Majd, ha kész a motor, dobj fel egy-két képet róla.
További szép napokat!
Hehe nem nagyon bukok a csajokra, mert lány vagyok :)
Igy nem nagyon lesz csokítós a hátsó ülés max ha a pasim mögém ül ;)
Kösz, majd lesz valami.
Fekete műbőr lehet van itthon, ha nem tudsz venni sehol, egy jóféle olcsó táblacsokiért cserébe megkeresem, elpostázom. Vagy csak ültesd fel az asszonyt a motorra, majd az összecsokizza a hátsóülést, ha ügyes vagy. Bár lehet inkább barna, mint fekete lesz, de nem kell hozzá tűzőgép.
Hát pesten sajnos nem tudok de bármelyik méteráruban lehet elvileg kapni én itt nálunk 1500ért vettem az 50x150cm-t amiből bőven kijött a 2ülés, egy erős tűzőgép aztán csak arra kell figyelni hogy ne gyűrődjön és szép legyen.
Helló!

Tudsz esetleg mondani itt Bp-n boltot ahol lehet kapni occsóé műbört.
Én még nem nagyon találtam
Kösziii
:) nem rossz, bár én megrögzött zöld rajongó vagyok...
sok sikert a fényezéshez, és a tervek gyártásához :)
Na ez nem jött össze, ez egy másik tervem. Nem találom amit csatolni akartam. Mindegy...
Akkor nem passzol az ülés. Egyébként tetszetős darab.
Ez volt az egyik terv amit csináltam, de valahogy ez sem az igazi... Bár, ha megunom, átfényezem. Majd meglátom mi lesz.
a lámpa nem lesz ilyen, sem a kipufogó... csak a fényezés lesz hasonló :)
A lámpaelválasztás elég tré rajta viszont a kipufogó az ötletes.
Szia!

Igen csak a hátsó ülést szeretném feketére. L model. Csatolok egy képet, hasonló lesz a kicsike ;)
hali.
KB 6000-nél zörög, első stádiumba, aztán bizonyos kilóméter után 5-nél , 4-nél, 3-nál, és előbb utóbb fejre álsz.
Ha rám halgatsz ne szórakozz vele mert fájni fog!
akinek volt már ilyen problémája,milyen jelei voltak a hajtokarcsapagynak?hangja? segitségeteket köszönöm elöre is
nem mindenáron eladó,100 ért meg inkább felhozom a szobámba disznek :)
én vigyáztam rá,betartottam a melegitést, eőő tulaj/ok műve vagy sem mert 70000 van benne, itt már magától is előjöhet. van egy pici hangja is de magas fordulaton érezni egy kis vibrációt
Ha egyáltalán az a baja
Érezni? azt hallani szokás terhelés alatt hogy kopog egyre gyorsabban ahogy nő a fordulat de nem olyan vészes a csapágyak ára, ha még nem rágott össze a csappal plusz tömítések, így jó ha kapsz érte egy 100ast.Bizony a hidegen gyepálásnak megvan az eredménye. . .
Sziasztok!Zx/Zxr 400-hoz van egy hátsó lánckerekem (46-os), teljesen új még ki sem lett csomagolva.4000ft ha érdekel valakit írjon lacam0707@freemail.hu.
elérhetőségem: 06709402528
papirpaci@hotmail.com
sziasztok! úgy néz ki hajtókarcsapágyas lett a gépem, még csak egy kezdődő dolog csak magas fordulaton érezni. így eladóvá vált, zxr400 L1-es, a bringa egyébként kifogástalan,pöcre indult még a téli állás után is. az idomok fényezésre készen vannak, felcsiszolva, legyártattam hozzá a gyárihoz hasonló matricákat.(nyilván nem eladás volt a terv...) tavaly nyár volt lánc és fogaskerék csere,karburátor tisztitás,állitás,gyertya csere,szelephézag,légszűrő,vezérműlánc csere.egyben eladó,esetleg több fődarabra is van igény akkor megbontom. továbbá van még plusszba plexim,tükrök,vezérműláncom