Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Együléses faridomod nincs véletlenül?
Eladó a képeken látható ZXR 400 -as Kawasaki
Kis A Jogsival vezethető, érvényes Műszaki vizsga 2013 közepéig.
Ugyanitt ZXR 400 Alkatrészek és idomok eladók
Tel: 0630-317-1972
Eladóvá vált a mocim :) http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-5837278
A helyzet a következő: A gyertyákat kicseréltem, mint kiderült később nem igazán ez volt a probléma. (de mivel még csak másfél éve van nálam a motor nem tudom,hogy mikor cserélték őket. ) Ki vettem a gyertyákat a négy hengerből a 2-es ben volt szép őzbarna a 1-3-4-es hengerben lévők kormosak voltak ami sok üzemanyagra utal. Fel raktam a szinkron órát és be is bizonyosodott minden, szanaszét álltak a karbik. Be hangoltam ma mentem vele egy kört és minden gond nélkül ment! . Az NGK gyertyákról hallottam már én is egy két történetet, gond az hogy ezt is csinálja már boldog boldogtalan. Egy ismerősömnek a ZZ-R 1100-ban, 100 km útán "elcsőppent" a gyertya az egyik hengerben. anyag hibás volt. Rőviden ennyi.
Szép napot mindenkinek.

Tudom hülye kérdés de nem lenne valakinek olyan lemeze ami az első féknyeregbe helyén tartja a betéteket?nekem mindkettő hiányzik.
Én ilyet vettem jó minőségű és faszán is néz ki plusz ha 2 ujjas kart veszel nem fog letörni dőléskor http://www.ebay.com/itm/1-SET-...
Tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok! Valaki tudja hol érdemes kuplung és fékkart jó árban találni? Nem csak körül-belül hasonló, hanem olyan ami passzol hozzá, vagy érdemesebb univerzálisra cserélni?
ha kicserélted a gyertyákat, ird le h megjavult-e a gép, ugyan nincs ilyen gondom de érdekelne. NGK gyertyákkal vigyázz mert van belőle hamisított...
Sziasztok! Valaki találkozott-e már olyan problémával,hogy hidegen tökéletesen jár a motor,de mikor be melegszik + el kezd dadogni. Nem veszi a fordulatot és olyan mintha kéthengeres motor lenne alatta. /kb.úgy is megy/. Gyertyára gyanítok amit ki is fogok cserélni + karbi szinkronra de az tavaly nyáron már meg volt. Jövő héten meg ejtem ezeket, de ha valakinek van valami ötlete még az ist meg "hallgatom".
Szerintem bontókban kérdezd meg,pl:lakihegyen a racsidepo.
Valaki nem bukdácsol 165-ös slickben otthon?
ZXR 400 Blokkot keresek, valaki?:(((((
Kb pont ilyen tünete van
Helló

Mikor lehet tudni hogy cserés a vez. lánc?Hangja van vagy valami más?
Mert nekem 6ezer körül elkezd valami rezonálni a motorba,és erre keresnék választ hogy mi lehet a gáz.
HÍ!
kawa zx4 1988 as ba telojába mennyi olaj kell száranként? dl?
szimmeringet cserélek azért... köszi
1994-es 400-ashoz keresnék hibátlan benzincsapot.
Jöhet ide a válasz telefonszámmal, email címmel.
Köszönöm.
Nincsmit. De okos emberek biztos meg tudják oldani
Kár, azért kösz!
Szia!
A forgalmiban a valós adatai szerepelnek.
Szia!

25kw-os forgalmija van, vagy nagyobb?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-5646997

E
ladó ZXR 400, ha keresgélne valaki hasonlót.
Nagyjából leirtam mindent a hirdetésben is, de 1-2 dolog gyorsan:
Frissen cserélt dolog: -első fékbetét
-első-hátsó gumi
-motorolaj
1éven belül cserélt alkatrészek: -hátsó fékbetét
-első-hátsó lánckerék
-lánc
-vezérműlánc
-akkumlátor
-izzógyertyák
-légszűrőszivacs

Extrák: -finster sportdob
-szivótorkok kipolirozva

Ajándék a motor mellé: -hátsó motor emelő
-(új) első lánckerék (15fogas)
-motorponyva
-1,5liter motorolaj
-1 légszűrőszivacs spré
- az előző gyári plexi amivel anno megvettem
-láncspré

Hibák: 2-es fogaskerékpár cserére szorul (bár igy is simán használható), az alkatrész már megvan csak be kell rakni + bal oldalon enyhe csúszás nyom

Megvásárolható még a motor mellé: HJC KAWASAKI DRAGON bukósisak

A motort autó vásárlás miatt adom el, az ára pedig azért ennyi mert eladni szeretném nem tartogatni. Debrecenben megtalálható. Kipróbálható. Kompresszió mérésre is nyugodtan elvihető, brutál kompresszió van benne.

Vásárlás előtt választható opció: 400e-ért cakkumpakk vagy 50e plussz előlegért a 2es fokozatot kijavittatom én majd a 400e-ért vihető is hibátlan állapotban igy nem az új tulajnak kell szervizbe vinnie.

Bocs a hosszú rizsáért, peace
Én is Pesti vagyok.
Írtam mailt...!
hello
én pl pesti vok.