Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, én már javítottam.
Zxr400-as benzincsapja szétszedhető? Javítható?
Valaki esetleg csinált már ilyet?
Köszönöm előre is a választ.
Valószínű ha nincs látható sérülés ami mindig felsérti a tömítést akkor nem kerek már a profilja teljesen és ott elereszti az olajat, nem tudom hogy meg lehet-e csinálni jó pénzért biztos de ha van vkinek eladó akkor az talán jobb megoldás ha az hibátlan.
H modell 765mm L modell 760mm
oh tényleg, itt nincs közvetlen opció rá :D

dongo90@freemail.hu
Jó persze, de hova?
hát, pont a jobb oldali a rossz :D
valamelyik hétvégén még egyszer nekiugrok és szétkapom hátha megjavul, de ha aktuális lesz akkor mindenképp szólok

egy irányárat tudsz dobni pm-be? :P
Akkor nézd meg még egyszer!Nekem is ez volt a bajom ,a szár kerék felőli oldala meg volt picikét horpadva.Szinte csak kivett állapotban lehetett észrevenni.Én vettem egy komplett futóművet anno.Melyik oldal a rossz? Mert ha a jobb, akkor van egy hibátlan első telóm, ami eladó! Meg még sok más is.


Ha valaki pályázni szeretne akkor még mindig eladó egy HYPERPRO progresszív sportrugószett!
Hali mindenkinek.
Meg tudnátok mondani a 400-as ülésmagasságát
Köszi
Ha valaki otthon van a témában és tudna segíteni azt megköszönném :)
Szóval, mi lehet a baja az első teleszkópomnak, mivelhogy engedi az olajat, már egy kisebb út után is. Szimeringet cseréltem, az egyik ugyanolyan hibátlan mint volt, a másik pont az ellenkezője :/ Szemmel sérülés nem látszik rajta, semmi ütődés vagy karc.

Valaki valamilyen ötlet? :)
Sziasztok !

Segitségetek szeretném kérni.
Erről a motorról valami információtok van?
3 hete még 450 volt az ára most 280
Mi lehet a baja és mennyibe fájhat a javítás?

moci hirdetés

Előre is köszi
illetőleg a gyári állapot európai L1-es modellnél 1 3/4 fordulat autszria, németországi : 1 5/8 L2-L3 EU modellnél pedig 1 1/2 ez áll a service manualban kiindulási pontnak használható a 6-7 az nagyon sok szerintem.
Vitka jól mondta addig kell betekert állapotból kifelé tekerni ameddig emelkedik a fordulat amikor a legmagasabb akkor alapjáratot visszaveszed majd kövi henger, nem biztos hogy mindegyik hengernél ugyanúgy kell kitekerni, vagy ha van valakinek colortune-os üveggyertyája akkor azzal egyszerűbb belőni azt úgy kell állitani amíg szép folyamatos kék színű lesz az égésed.Ha fordulaton dadog annak már sok köze nincs a csavarokhoz hiszen azzal csak alapjárati keveréket állítasz én megnézném hogy a tűk hogy állnak ha állítható vagy nincs megbuherálva alátéttel illetve nekem egyszer úgy jött elő egy ilyen dadogás hogy a levegőszűrőház nem feküdt fel rendesen és ott kapta a többlet levegőt aztán 6e körül rángatott mint a szemét, meg persze gyári levegőszűrő sem árt.
93-as zxr400-ashoz keresek hibátlan benzincsapot. Új is szóba jöhet.
Eladó vadiúj német JMT YTX9-BS zselés aksi ZXR 400-ba. Irányár: 9500 Ft. Info: jedis@freemail.hu
szia! Tudom nem mostani téma ez,de én most szivok ezzel a csavarral.
Nekem egyformán vannak most ki tekerve és szépen is jár de ha be melegszik már dadog meg olyan mintha keveset kapna. Atz akarom megkérdezni hogy kb mennyire kell ezeket a csavarokat ki tekerni? Most jelenleg 5 és fél fordulaton van ki tekerve de ez is kevés. Mielőtt szét szedtem meg néztem és 6-7 fordulaton+össze vissza voltak ki tekerve. Ha tudsz valami infot adni meg köszönöm!
hali hívj föl és beszéljünk. vagy ad meg a számod.0670 5161775 Menyus.
Szervusz!
Belinkelnéd a hirdetést?
Üdv.: Béci
Hali telefonszám van a hirdetés alján ha az megfelel, vagy egy másik telefon számon is tudunk beszélni: 06 70 516 1775
Sziasztok!
25Kw-os 400-as ZXR-t szeretnék venni 500 000Ft értékben!
Ha valakinek van esetleg 25Kw-os papírokkal eladó motorja, akkor kérem jelezze a beciby@citromail.hu e-mail címre!
Köszönöm szépen előre is!
Üdv.: Béci
Szervusz!
Érdekelne a motorod!
Tudnál adni elérhetőséget amin el tudnálak érni?
Facebook, vagy MSN, vagy e-mail cím?
Köszi szépen előre is!
Üdv.: Béci
Elküldtem a képeket email címedre :)
Holnap csinálok róla képet. annyi h a lámpa helye kivan vágva. szóval egyvől mehet fel rá :) karcok vannak rajta, de nem vészes meg nagyon kicsi repedés, de full üvegszál. és magyarán kibaszott erős anyag :) holnap délután küldök képet!
Szia
Képet tudsz róla feltölteni hogy milyen állapotban van + esetleg hogy mennyit gondolsz érte! benelli@freemail.hu erre a címre is elküldheted.
köszi
Hello. Nekem van egy full üvegszálas együléses faridom-om :))