Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép paripa! Csak aztán bírja majd a harcot az olasz technika!
... Jovore talan ha osszekapom magam,akkor csak kicsit kell visszavenned a gazbol,hogy egyutt tudjunk menni
Szeva, lecseréled a hyo-t? Pedig az is fasza motor, vagy negatív a tapasztalatod vele? Érdekelne véleményed, mert én meg pont következő lécsőnek Hyo-t gondoltam ki.
heló mindenki!
a tél folyamán szeretnék venni egy 400as ninját:)
van egy kiszemelt..95ös évjárat. de ha tud valaki eladót, ami nagyon jó, kole.gege@freemail.hu ra küldhet linkeket.:) írnátok pár sort, hogy mire kell figyelni ezeknél és, hogy mennyire jó motorok? köszi előre is.üdv:Kolee
Hát lehet róla szó de külön nem lesz arányaiban olcsóbb. Az az idom 4 ezerért eladó ha külön kell.
hello a karbi légszűrö felöli oldalon levö konzolt amire a légszürö házat csavarozzuk azt külön el adod?
rendben
Szeva, milyen kicsi a világ. Én kerestem nálad nemrég emilben a belső cuccokat. :) De azért köszi, rendes vagy. Ha valami belső akkut cucc kell a karbihoz, nem foglak elfelejteni.
jól van,majd küldesz!
Van eladó karbisorom zxr 400L hez, lásd a hirdetéseim közt
Hello!Most csak ezt tudom küldeni,de a héten megpróbálok csinálni még egy párat.Árban 220E-re gondoltam.Nem mondom,hogy nem kell vele dolgozni,de megéri.2 féle áttétel van hozzá,egy gyári és egy rövidített,,RK X -es lánccal(párszázat futott).Olajcserét 4E km-enként betartottam,hidegen-melegen tartotta is a 2000-es alapjáratot.Hangja F1-hez hasonlóan szól fordulaton,a haverok szerettek mögöttem jönni.
Sziasztok!

Nincs elfekvőben valakinek benzin pumpája L-es zxr-hez?
Üdv cimborák!

Egy kérdés, H-s karburátor sort fel lehet teljes mértékben újítani L-s karbisorrból? Akár egy az egyben felmegy a H-s helyére?
Szívó oldalon az L-é stimmel valamennyire a H-s légszűrő házhoz? Köszi előre is!
Ha van több képed róla küldj már át nekem légy szíves + hogy mit kérsz érte!
Sziasztok!Eladóvá vált 95-ös kiadású motorom jelenleg nem túl jó formában,de nem is reménytelen állapotban.Egy éve áll a garázsomban,ugyanis forralja a vizet(hengerfejes lehet).Új,gyári tömítést adok hozzá.Műszakija lejárt,de forgalmija és törzskönyve megvan.Elsősorban viszont pályázásra ajánlom,én 5 alkalommal használtam a Ringen,ahol nagyon jól teljesített.6 éve van a tulajdonomban és imádtam.Üvegszálas pályaidomokkal árulom,lámpáit,indexeket és tükröket adok hozzá.Kb.400-450E-ből(rendberakva) lehet 1 jó géped.További infó telón.30/8419238
Hello semi gond már meg oldottam a problémám. Steel hors tol szoktam rendelni egy jó barátomon keresztűl ő pécsi és igy nem kell postázni.
Bocsesz, nem tudtam gépközelben lenni!
Persze a gumigyűrűt se találtam meg, kedves párom volt olyan aranyos hogy most is kiürítette a kukám, mint mindig. Sorry.
Am. korábban a Budaferr Kft.-nél de őket nagy ívben kerülni kell, hosszadalmas és szájba rágós a téma. Steelhorse-t felhívtam, 1-2óra múlva visszahívtak, hogy mennyi+mikorra jön, ja ami a lényeg, nem kell náluk utalgatni előre, csomagfutis ( nekem DPD volt ) hozza, helyszínen fizeted és csoki.
Helllo kőszi a tipet, eddig énis mindent ott vettem.
Én pl a pécsi Steelhorse motornál
Eladósorba került igáslovam ha valakit érdekel.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_400_zx
-4-7175312
Jövőre már egy fiatalabb ZXR-el folytatom :)
az angliaban futo peldanyok 3/4enek porra van rohadva a padlo lemeze,szoval tudsz belole siman labbal hajtosat csinalni ;) en maradok a kis turbomotornal
decuki.... van pedalosban is? veszek egyet a gyereknek!
ez meg az enyem

No itt be is fejeztem,sorry az OFF-ert sracok-)
Mostmar felkerult a kisrendszam is ;)
a kormany a jobb oldalon van,,ott is marad,magamnak semmikepp sem alakitanam at,en mar nagyon megszoktam.Apam is ugy hajtja ;)
hat ez tenyleg eleg picurkanak tunik, majdnem szelesebb a rendszam mint az auto hatulja
jo helyen van bent a kormany, vagy meg 'rendet kell rakni az autoban' ? ;)