Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem vannak himbáim és egy szívó vezérműtengelyem, ha érdekel! + szelepkorongok
Sziasztok! Már ki írtam 1x most ki írom még 1x (bocs)! Szóval aki tudna jó állapotú szívó torkot zxr400-hoz az kérem sürgősen jelezze bontott motorból is jó lényeg hogy jó állapotban legyen!
Sziasztok!

Azt halottam, hogy a suzuki gsf 400 as tám csapágya valamelyik kawa
típuséval megegyezik. Igaz?
Viszont a 16 himba meg a 2 tengő kokain árban lesz, persze ha újat veszel de erre is tudom ajánlani kawazsoltit.
Érzékeny a bemelegítésre, láttam már olyat ami hidegen lett kicsit gyepálva lepattog a himbáról a keményített felület onnantól már gyorsan elkopik.
Köszi!
De még sem az a baj, hanem a vezérműtengely és himba . ( legalább is a szerelő szerint.
Kawazsoltitól Steel Horse Motors, utángyártott nincs.
Sziasztok

Léci segitsetek, honnan tudok, érdemes szelepfedél tőmítést venni, rendelni.
Előre is köszönöm.
70/6321-829
Köszi szépen! Még ha esetleg lenne valakinek karbi alatti szívó torok eladó 'jó' állaotu az kérem jelezze sürgőssen! :)
Üdv! Telószimeringre a net írja, hogy 41x54x11 ? (hogy ez mi lenne, többség milyen mérettel vagytok?) , én tavasszal és tavaly tavasszal is 41x53x8/10,5 volt az tuti.
Lánckerék mögött: 32x52x7 SKF és nincs vele baj. Bár én ezt is évente dobom a f*szba, filléres tétel, de ha menetközben élvez el, az élmény megfizethetetlen! :)
Sziasztok!

Szükségem lenne zxr400-hez szivó torok, gyári szívató rugója ha esetleg van valakinek eladó vagy bontott motorból esetleg eladná csakis a 'jó' állapotu érdekelne kérem jelezze. És az első telónak a szimering méretét és a kis lánckeréknél lévő szimeringnek a méretét valaki ha tudja légyszíves írjon. :)
Sziasztok!
Hengerfejes lett a gépem. Esetleg valaki tud segíteni, hogy hol tudok beszerezni? ZXR400 96-os gyártású.
Előre is köszi!
Viszont nálam előbb,utóbb fel lett volna állítva a motor ,nem szétbarmolva még jobban!
Ez tisztességes,miután nekem ígérted,lényegében megbeszéltük,megegyeztünk.Biztosra mondom.Foglalót,papírt adnék:áá nem kell!itt lesz a motor még. Ez az köszi, nagyon szépen korrekt hozzáállásodat,becsületes vagy mondhatom nyerészkedő senkiházi!
Hali.
Köszi az infót.
Nem semmi, így tönkre vágni valamit. Ehez érzek kell.
Most vittek el egyben az egészet alkatrésznek.
Talán mėg egyszer ujra latjúk régi fényében ragyogni.
Üdv Ervin.
Bazdki ez a te mocid volt? Mi lett szegénnyel, hogy ezt kapta az élettől?

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Adatlapomon találsz képet mikor még "motor" volt a dobja meg Egrus dob volt csak akitől vetted ők rövidre vágták meg leszedték róla a matricát.
Hali. Van egy forgalomból végleg kivont 93-as ZXR 400-am, amit lebontok. Motor futómű rendben. Nem ebből gondoltam meggazdagodni. Valakinek szüksége van valamire kérem jelezze.
Üdv. Ervin.
sZIA!

tudok segiteni adatlapomon
Sziasztok!

Márciusban vettem egy ZXR400-as motort. Nagyon szeretem, ahogy megnéztem nem volt vele baj.

Ellenben most bajba ütköztem. Nehezen indíthatóvá vált és bizony volt, hogy lefulladt.

Megnéztük mi lehet a baja, s kicsit elképedtem mennyire átkúrta a srác a fejemet.

Szóval most szeretnék venni. WTS. 4 karburátor membránt (az egyik elszakadt). Így teljesen cserélném. Illetve ha van valakinek akkor egy teljes gyűrű szettet. A többit meg tudom venni máshol. Esetleg van aki ebben tudna segíteni?
Van már rá árajánlatom, de gondoltam körbekérdezek, mielőtt hülyeségre adom a fejemet. Esetleg valaki eBay?

Elérhetőség:
info@wisdomfx.hu
06-70/321-1296
sajnos az már nincs
Köszi, fasza a kipufogó.
Tegnap este 10kor kaptam meg.
Szombaton dobom fel a srácnak, előtte még picit kiszépítem neki.

Közben kontakhiba hegyekkel szopok ezen a pici zxr -n...
Majd csak lesz belőle motor

km/h spirált nem hozott, azt nem rendelt tőled? Mondta rákérdez arra is van e neked...
Látod "nem vagy benne biztos" meg "lehet", mégsem förmed rád az egész fórum mert nem tudod pontosan, azért mert valaki nem professzor vagy Freud személyesen nem kell lemarni.
Okoska van olyan csavar amin más az átmérő a menetes és menet nélküli szakaszon.
És a zxr400 ban is van ilyen!
Emlékeim szerint lehet pont 10es is az átmérő de a végén M6 menet van.Fejből az átmérőben nem vagyok 100% biztos amire gondolok, lehet csak 9es.