Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Mit kell még tudni a motorról?"
Legfaszább 4kilós!

"- A rajta levő kipu gyári v. sport? Ha nem gyári bizonylatos-e?"
Ha nem gyári, majd szerzel rá...

"- Gumik milyen korúak és állapotúak?"
Nem mind1? 10-20e közt/pár párkört pályázott E jeles utai gurigák kaphatóak! Közepük fasza...

"71 xxx km... nem akarok sem bunkónak, sem totál idiótának tűnni"
...pedig! Tudok 4-5éves motorokat ilyen futással és a zxr400 a világból kimegy...

"- Nem sok az ... olajat mennyire fogyasztja? Mennyire indul könnyen hidegen?.... Ne haragudj, hogy okvetetlenkedek, de nem akarok megégni.. Viszont tetszik a motor.. Válaszod köszönöm ! "
Olajat nem esznek, ha hidegen nempörgették meg és a gyűrű nem kopott el, nagyon szép kerek szokott lenni a hengersorukban a hengerek furata! Hidegen, ha sorba indúlnak a hengerei nagy esély van rá csak a karbisort kell ultrahangos mosóba kimosni! Nem kiszedhető a hideginditórendszere!

Ha nem volt szarátörve(csilicsálé idomok, hegesztett váz,stb.) és a kuplung kosár nem zörög, sima az alapjárat nem tudsz mellényúlni a tipussal! Kuplungkosár javítható, meg a karbisor is(alapjárat egyenletlensége)
Hali!

Köszönöm, megpróbálom!
Szia, nekem vezérműlánc feszítő megoldotta ezt a problémát.
Üdv N
Hali Mindenki!

Kéne egy kis segítség. Nekem egy 400-asom van és az lenne a kérdésem hogy 5e fordulatnál kerregő hangot ad ki a motor. De csak akkor. Alatta és felette nem csinálja. Van valakinek ötlete? Köszönöm!
Ment mail!
szia.

-gyári kipufogója
-Bridgestone battlax gumik vannak rajta nincs kockára kopva nem repedezett és kb 60% körüli
-km óra állást egy ilyen korú motoron vagy elhiszel vagy nem, ennek valós a 71e és reális is. ezeknek a motoroknak 50-60e km körül elő szokott jönni a hajtókar csapágy probléma, én ezt már megcsináltattam rajta( nem volt olcsó) szóval újra előtte az élet.
- olajat nem eszi, két olajcsere között nem kellett még rátöltenem egyszer sem. motul olajat kapott tőlem mindig
-hidegen melegen szépen indul (két hónapja kapott karburátor szinkront és szelephézag állítást)
5000.-
Szia,ezek a kerdesek kb havonta jonnek elo,legyszives olvass picit vissza a forumba,rengetegszer le lett irva a valasz.marhajo kis motor,kategoria legjobbja
Üdv! mennyiért adnád a menetirány szerinti jobb oldali lábtartó aluöntvényét?
Szia !

Mit kell még tudni a motorról?
- A rajta levő kipu gyári v. sport? Ha nem gyári bizonylatos-e?
- Gumik milyen korúak és állapotúak?
.. Ill van mégegy félelmem: 71 xxx km... nem akarok sem bunkónak, sem totál idiótának tűnni, de meg kell kérdeznem...
- Nem sok az ... olajat mennyire fogyasztja? Mennyire indul könnyen hidegen?.... Ne haragudj, hogy okvetetlenkedek, de nem akarok megégni.. Viszont tetszik a motor.. Válaszod köszönöm !
Sziasztok !

Ilyen motor vásárlását tervezgetem.
- Úgy általánosságban mit kel tudni róluk ?
- Mennyire megbízhatóak, milyen az alkatrészellátás?
- Nagy vonalakban mit kell tudjon 1 ill 2 személlyel?
- Mik a jellemző hibái?

Válaszokat előre is köszönöm !
a hirdetés lemaradt :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-7902041
bármikor
sziasztok. eladó lett a motorom, a hirdetésben mindent megtaláltok róla. Budapest XV. kerületben megnézhető. irányár 330e
akit érdekel vagy kérdése van, itt a fórumon vagy ezen a számon elér
06709402528
hang pista.
mikor hivhatlak?
fritz76@citromail.hu
Üdv, e-mail címet tudsz adni? Vagy adatlapomon lévőre írj. Lehet érdekelne egy két apróság. Köszi
igen 06209238057
Telefont elkérted de még nem kerestél...
Kecskemét vagy környékén van-e valakinek zxr 400? Fontos lenne.
Merre laksz, én Pest.
ok posta vagy személyes átvétel
Szia
Legyen 4 ezer, és megvettem.
Köszönöm
villahíd 5000 a blokot nem bontom
Szia
A felső villa híd, és kuplung harang érdekelne.
Köszönöm