Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja meg a gyujtás jelado kàbelle nem örvend valami fényes àlapotnak!
Amugy a gyàri kiegyelitö tartàly kb 2 szer ekkora!
Kelhozà kétt hosszu csavar. Az egyik a kuplungoldali deknibe megy a màsik a alapjàrat alitocsavar konzoljába! De a két csavarhoz van vagyis kelene két ien hézagolo csö!
Koszos legszuro vagy a tuszelepfeszek atenged.
Mindketto pikkpakk orvosolhato :-)
Ki egyenlitö tartály az nem gyàri! Meg hiànyzik valoszinüleg egy takaro disz az idom ès a blokk közül! Ha kell holnap küldök neked képet hogy hogyan kellene ki néznie!
Sziasztok! Tud valaki sportdobot zxr400 L-re? Nektek hogy van felrakva? A gyári egyben van a leömlőtől, de én csak az összekötőcsövet és dobot szeretnék cserélni. Valaki tud segíteni?
Vélemény? Szerintetek minden okés itt? :D
Szerintem a szàraz a jo! Mert az "enyén nedves" gindolom kezdöszimeringes lehet!
Nézd meg anszimeringeket mien àlapotuak! Vizsgàld meg a krom szàrat nem e patogzot le tola chrom rèteg! Mert ha tegyük fel igen akkor az kb. Évente megeszi a szimeringet!
de azèrt kèrdez meg mâst is! Vagy nèzesd meg valakivel!
:D na jó kezdek kiakadni. Mondjátok el mi számít "nem jó" első telónak pld ma megnéztem az egyik enyhét nedves a másik száraz... Szerintetek?
Hàt hogy hova vid az rajtad àl! Menyire szeretnél vele bajlodni! Ha csak karbi szinkron kell azt szervizben meg uszod egy 10000-böl! De ienkor szokták nézni a szelep hézagokat is! Én is karbi szinkron elött álok és én valoszinüleg egy ien modszert fogok alkalmazni: http://www.sportmotor.hu/motor...
ha ez nem jön ösze akkor megyek szervizbe!
És mit ajánlsz házilag vagy műhelyben? Mondjuk soha sem csináltam de szettném megtanulni láttam, hogy nem nagy ördöngösség de nem ártana valaki olyan is aki ért hozzá
Karbi szinkron kezd neked megérni! Valoszinüleg!
Gyerekek! Ma vettem észre hideg motornál könnyen indul gáz nélkül, meleg motornál meg kis gázzal röffen be ez mitől van?
Sziasztok!

Valakinek nincs valami jó ötlete arra, hogyan lehetne a műszer fal alatti vezetékeket elrejteni?
Szia! Megkérdezhetem, hogy honnan rendelted, és mennyi volt az ára? Párosnak kellene venni, neki is 400L-e van. Plusz keresenénk még kipufogót összekötővel, mert a gyáriból az előző gazda kiszedte a tömítést, és ocsmàny hangja van. Esetleg méretet tudtok mondani?
Szia,
Írtam e-mailt! :)
Rendeltem egy plexit,de L modellre nem jó vagy H-é lehet vagy 250-esre jó! Aki lát benne "fantáziát" privátban el ér.
Èrtem ;D
hat ha egyezik, akkor igen.
Am elvileg akkor jonak kelene lennie nekem?
màrmint ithon csak ösze dugom a csatikat és màr jò is?
van ZZR1100-e, megnezem hogy egyezik-e, aztan akkor a ZXR burkolatat (hazat) atteszem arra, mert a feliratok kisse masok
Hello az a helyzet hogy ha van neked darabokban akkor pont hogy a belselye kel, abol is a tompittot, reflektor meg a bilux kapcsolo rèsze! Ugyanis az enyèm ki èget vagy àtèget nem tudom a pontos megnevezèsèt a tünetnek, de a lènyeg hogy e miat nincs elsö vilàgitàsom. Visszont ha lenne komplettan akkor annak jobban örülnèk.
az egesz kell, vagy eleg lenne a csak a haza?
Szia! Tudok segiteni adatlap!
Elnézést, véletlenül tévedtem ide..
48-cal a normál körön nem biztos, hogy beférnél mz kupában az első 10be
Hello
Ha valaki tud kèrem jelleze zxr 400L re kelene nekkem a kormàny bal oldalàn levö elektronikus kezelö szerv. Akinek van jò àlapotu azt kèrem jelleze!
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy van valakinek eladó 1992-es évjáratú ZXR 400 L típusra 1 db használt jó állapotú fehér színű bal oldali visszapillantó tűkre? Előre is köszönöm!