Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

Ugyanilyen problémával állok szembe egy zxr 400-ason. Érdeklődnék, hogy neked sikerült-e orvosolni?
Ok. A fórasztás nem gond. A kimérést is van aki meg csinálja.
Le írnád pontosan mit mondjak, mit mérjen? Vagy csak pozitív negatív?
Köszönöm
igen, jónak kell lenni, csak figyelni kell mi hova kötsz mert a vezetékek más színűek ezért ki kell mérni és kelleni fog új saru a gyári vezetékekre amiket be lehet tenni ilyen sorolóba és össze lehet dugni de ezt kb 200 hufért megveheted akármelyik autóvillamossági boltban.
Akkor, ezt amit linkeltél megrendelhetem? Vagy inkább ne.
Köszi
Köszönöm
7 vezetékest már találtam.
Csak hát....
http://www.m0moto.hu/product_i...
hello
nem igazán mert nekem is úgy hozták de keress olyat ami a legjobban hasonlít az eredetire. 5 v 6 érintkezős az mindegy csak 3 fázisú legyen az a lényeg.
http://redhotmotors.hu/Feszult...
ez pl pont olyan ami nekem is fent van.
Szia
Esetleg be tudnád nekem linkelni a fesz. Szabit
Találtam pár kinait a boltba meg nem igazán akartak segiteni.
Köszönöm
Köszönöm a tippet. Ma meg is nézem.
újra kell tekercselni.de ezt inkább olyanra bízd aki ért hozzá. többen is foglalkoznak vele pesten is. én pl modroczky ferihez szoktam vinni az ilyeneket, 8. ker koszorú utca baross utca sarok, eddig nem kellett benne csalódni.
Szia

A generátor bemérésre került, ha már kapott új fesz szabit.
Hát a generátor sem az igazi. Gondoltam kap akkor azt is újat. Már, ha lehetőség van rá.
A szigetelés repedezik pattog lefele.
Köszönöm
nem értem a kérdést. mi a baj? mert az azért komolyan befolyásolja azt, hogy mit lehet tenni.
Köszönöm! Kérhetnék egy telefonszámot? Ha igen akkor erre a számra egy sms-t hogy zxr vagy valamit hogy tudjam kiről van szó, augusztusba ha problémám lenne a gépezettel akkor felhívnám egy kis segítségért! +36704012357 Előre is köszönöm!
Köszönöm a választ.

Jöhet a következő? :)
Generátor. Mit lehet vele kezdeni?
Bontósat nem akarok. Esetleg ebből is kínai?
Köszönöm
hello
én most tesztelek egy kínai univerzálisat. először csak ideiglenesen került fel a motorra mert a régi megadta magát de aztán egy ismerős mondta, hogy ő hondán használ ilyet évek óta és semmi baja nincs. mondta, hogy mérjem ki a generátor fázisait, hogy biztos minden rendben legyen de szerencsére nem volt gond. állítólag ezek már porcelán szigetelésűek a régi, azt hiszem bitumen szigetelésűek helyett és sokkal jobban bírják, feltéve, hogy tényleg csak a fesszab ment tönkre és nem valami más okozta a halálát.
nem tudom mi igaz belőle de azóta ezt több helyről is megerősítették. nekem is működik minden gond nélkül. egyelőre marad. a csatlakozást át kellett saruzni de az nem egy nagy kaland. lehet 5 vagy 6 lábasat is rárakni csak arra figyelj, hogy 3 fázisú legyen mert 5 lábasból van 2 fázisú is. na az nem lesz jó. ha jól emlékszem valami 5e huf volt az egész, a gyári árát gondolom ismered.
Sziasztok

Lehet a fesz szabályzót pótolni valamelyik másik motoréval?
Köszönöm
Hali.Ha tudna valaki segíteni.92évjárathoz keresek légbeömlő porszívócsövet.Zx400h az alvázszám.
T a top F a fire a rotoron.
Topnál meg a tengők in ex jelei szelepfedél síkban összes kawán.
Tengőkön meg ált egy plusz horony, hogy szivó vagy kipu.
MAnuálokban benne amugymeg minden csoda....
Hello.
Valaki tudna nekem segíteni, hogy a vezérlés hol van jó helyen?
Előre is köszönöm!
gázkonzol+ kapcsolo 5000 , váltókar 4000 , fejidom javitott az ára 7000
Én mikor megvettem a mocit csörgött a kuplung kosár... Én untam gondoltam majd megváltom a világot, kicseréltem... nem is csörgött.. kb 5-6000 km-ig, aztán megint elkezdte szép halkan... ez ilyen.. nem számít nála. szerintem
Kérdésedből úgy érzem te a normális hangjánál csendesebbet szeretnél....
Általánosságban:
Mérni mindent, ami kopott csere vagy méretre vissza pótolni megfelelő eljárással, ha lehetséges.

Ez nem csak kuplung és nemcsak zxr400

Nem kell félni, ha picit "szól" a 4kilós kuplungja, sok mocinál van ez...
Hello!Megtennéd,hogy küldesz nekem egy árat:
-fejidomra/lehetőleg plexivel/
-gázmarkolat-konzolra
-váltó karra
-ha esetleg meggondolod magad és bontod a blokkot,a váltó is érdekelhet.Köszi!
Szia !

Kösz !
Valami ilyen általános tájékoztatásra gondoltam.
Azt hiszem el is döntöttem, hogy ilyesmit veszek.
600 körül gondolkodtam, de amit ezek tudnak nekem az is elég.
Szóval mégegszer köszönöm !
hello az lenne a kèrdèsem, hogy a kuplung csörgèst hogy javitanàd hogy hoszu tàvon jo legyen?
àlitolag a kuplung kosàr tügörgös kosaràt meg a perselyèt kell cserèlni de azt halotam hogy nem sok èrtelme van mert pàr szàz km mulva ujra elö jön a hang!?
mi a vèlemènyed?
ment a mail!